999 rezultate për

izeti

U vra sot në krye të detyrës, intervistë me Izetin në kohën kur ishte në UÇK (VIDEO) Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Izet Demaj i vrarë sot në Istog ishte pjesëtar i UÇK-së në Koshare gjatë luftës së fund
"Ku*vë rrugësh!", plas sherri mes të dashurës dhe motrës së Izet Haxhisë E dashura e Izet Haxhisë, së funmdi ka reaguar në Facebook, ku ka hedhur akuza të ashpra kundër të ashtuquajturës motrë
Ngacmim seksual në burg, Izet Haxhia merr vendimin ekstrem Izet Haxhia, ish truproja e Sali Berishës, deklaron se nga nesër do të nisë grevën e urisë në burg. Në një postim në
"Izet Haxhia do eliminohet fizikisht në burg, si pritet të ndodhë" E dashura e Izet Haxhisë, Erjona Parruca, ka lëshuar një deklaratë të fortë ku shkruan se për Haxhinë po përgatitet një
E dashura e Izet Haxhias tregon fytyrën e kërcënon: Hajdeni po jua mbajti (FOTO LAJM) Më në fund, e dashura e Izet Haxhisë ka treguar identitetin e saj, madje ka postuar edhe një foto. Erjona shkruan se
E dashura e Izet Haxhisë mesazh të fortë: “Burri, gjaku e besa duken në kohë të vështira” E dashura e Izet Haxhisë, ka reaguar sërish në rrjete sociale duke theksuar se Izeti tashmë ndihet i zhgënjyer. Ajo t
Izeti nga burgu rri në Facebook dhe poston letra dashurie, jep detaje nga dashnorja (FOTO LAJM) Izet Haxhia i ka dërguar një letër të hapur të dashurës së tij nga burgu 302, pasi ajo feston sot ditëlindjen. Në një
E dashura e Izetit prek me fjalët: Të dua shumë o shpirti im! E dashura e Izet Haxhise, ka postuar nje shenim te gjate ne profilin e tij në lidhje me ish-truprojën e Sali Berishës.
Rihapi gjyqin e Azem Hajdarit, reagon e dashura e Izet Haxhiajt Izet Haxhia ka vendosur që ta rihapë dosjen e Azem Hajdarit, për të cilën është dënuar me 25 vjet burg. Në një postim
Erdhi në Shqipëri për të fundosur Berishën? E dashura e Haxhias tregon të vërtetën A ka ardhur Izet Haxhia në Shqipëri për të fundosur Sali Berishën? Me anë të një postimi në Facebook, e dashura e Hax
"Bomba 38" / Beqir Hasani: Do ta vras me kallash Safet Izetin Lideri I LSDM-së Zoran Zaev ka publikuar edhe një bisedë për të cilën pretendon se është mes zëevndëskryenministrit Musa
Izeti me autobus nga Shkupi në Tetovë (FOTO LAJM) Deputeti i RDK-së, Izet Zeqiri, i cili është edhe njëri nga deputetët më aktiv në Parlament, gjatë mbrëmjes së kaluar ës
Metin Izeti nuk është në kryesinë e PDSH-së Metin Izeti, sekretari i përgjithshëm i deritanishëm i PDSH-së, që u shkarkua nga kuvendi qendror i kësaj partie, nuk ës