999 rezultate për

izet

Beteja Mexhiti-Grubi, në fakt është "luftë" Xhaferi-Ahmeti? Prej muajsh në Bashkimin Demokratik për Integrim ka nisur një betejë e brendshme mes disave prej drejtuesve dhe “kokave”
Nga Aguero, tek Alaba e Marcelo: Ndizet merkato në Angli e Spanjë Periudhë transferimesh anembanë Europës dhe janë të shumta klubet e mëdha që po mendojnë të afrojnë lojtarë, apo po vler
Ndizet derbi i Italisë, provokon Del Piero (VIDEO) Mbrëmjen e sotme, duke nisur nga ora 20:45 do të luhet në “Giuseppe Meazza” deri i Italisë mes Interit dhe Juventusit.
Kampionati italian "ndizet" me Roma-Inter, Juve kërkon suksesin e radhës Me Milanin që rikthehet te fitorja dhe shkëputet në krye në kuotën e 40 pikëve, Interi do të provojë të bëjë të njëjtën
SHKUP/ Pamje spektakolare, ndizet pema e Vitit të Ri Pema e Vitit të Ri u vendos sot në sheshin "Maqedonia" në orën 19:00, si paralajmërim për festat e Vitit të Ri në Shkup.
Arben Gjata: Nëse ndizet drita e kuqe e kolapsit të shëndetësisë, rikthehet izolimi total! Arben Gjata, rektor i Universitetit të Mjekësisë thotë se vendi është në prag të një situatë kritike dhe se periudha e t
Shtyhet gjyqi për Izet Haxhinë, infektohet me koronavirus avokati i tij Shtyhet gjyqi i Izet Haxhisë në Gjykatën Penale të Tiranës. Shkak është bërë kërkesa e avokatit Idajet Beqiri, i cili pr
Gjyqi ndaj Izet Haxhisë, thirret në prokurori Sali Berisha dhe Ylli Rakipi Prokuroria ka kërkuar thirrjen e 10 dëshmitarëve, për të hedhur dritë mbi vrasjen e Azem Hajdarit. Në mesin e tyre ë
Ish-e dashura e Izet Haxhisë bashkohet me burrin: E menderosa! Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak të deklaratave të ty
Izet Haxhia kallëzon në SPAK drejtorin e Burgjeve, Agim Ismaili Izet Haxhia ka denoncuar në Porkurorinë e Posaçme (SPAK) drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismajlin. Me anë
Izet Haxhia denoncon në SPAK: Po më torturojnë në burg! "Po më turturojnë në burg..." Izet Haxhia ka kallëzuar penalisht në SPAK drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, Agim I
Ndizet Mykonos, Dan Bilzerian dhe haremi i vajzave do të bëjnë namin (FOTO LAJM) Dan Bilzerian, i njohur edhe si “Mbreti i Instagramit”, mbërriti në Greqi me jahin e tij luksoz dhe sigurisht nën shoqër
Plas mes Barcelonës dhe Realit, ndizet polemika për VAR-in dhe kalendarin Ndizet “La Liga”. Pas vetëm 10 ditësh nga kthimi në fushë, polemikat mes Barcelonës dhe Realit të Madrid tashmë janë rin
Merret vendimi, kur do të lëvizet lirshëm në BE Ministrat e Brendshëm të bllokut evropian vendosën që nga 1 korriku të hapen kufijtë e jashtëm të BE-së. Kryeministri
Izet Haxhia do qëndrojë në burg, gjykata merr vendim të papritur Gjykata Penale e Tiranës ka rrëzuar kërkesën për revokimin e masës së sigurisë për Izet Haxhinë. Sipas avokatit Idajet B
Si do lëvizet të dielën? Policia: Asnjë automjet nuk do lejohet të qarkullojë në asnjë qytet! Ministria e Shëndetësisë njoftoi të premten lehtësimin e fundjavës edhe në zonat e kuqe pa orar, Policia e Shtetit sqaro
Izet Haxhia: Ju tregoj dhunën e '96 dhe ''armiqësinë" mes Nanos dhe Berishës 26 maji i vitit 1996 mbahet mend si dita e vrasjes së zgjedhjeve të lira në Shqipërinë post-komuniste. Ish-truproja e
"Shita medaljen e Kupës së Botës, për të blerë drogë", rrëfimi tronditës i ish-futbollistit brazilian Ish-mbrojtësi i Sao Paulos, Flavio Donizete, nëpërmjet një rrëfimi tronditës ka zbuluar që varësia e tij ndaj drogës e s
Orari i ri: Si do të lëvizet nga sot deri në 18 maj Nga sot masat për parandalim të përhapjes së pandemisë do të ndryshojnë, ndërsa kjo pasi numri i rasteve të reja me coro
Të dielën të gjitha mbyllur, Rama sqaron si do të lëvizet në datën 2-3 maj Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se si do të lëvizet gjatë fundjavës. Ai thekson se edhe për këtë të dielë do të jet