999 rezultate për

ivan

Shuhet familja në Itali, COVID-19 i merr jetën djalit dhe prindërve Një tjetër familje është shuar nga koronavirusi. Ngjarja e trishtë ka ndodhur në zonën e Venecias, ku djali dhe prindëri
Biden shkaktar për krisjen e marrëdhënies mes Donald Trump dhe Ivankës Pas protestës së dhunshme në Kapitol, Presidenti Donald Trump deklaroi se nuk do të ishte i pranishëm në marrjen e detyr
PS i "kullufit" një tjetër politikan LSI-së, ish-drejtori i Aviacionit Civil ndërron kah Një tjetër politikan ka zgjedhur të lëvizë nga LSI drejt PS-së. Bëhet fjalë për ish-drejtorin e portit të Durrësit dh
Nga Ivanka te dhëndri, Trump bën gati listën e personave që do falë para largimit Donald Trump ka hartuar një listë me dhjetëra persona që ai dëshiron të falë, para se të largohet nga Shtëpia e Bardhë.
E fshiu! Çfarë shkruante Ivanka Trump në postimin për trazirat në SHBA Vajza e presidentit aktual të SHBA,Ivanka Trump i ka quajtur protetuesit që sulmuan ndërtesën e Kapitolit në SHBA “Patri
Ivanka publikon kartolinën familjare të festave, por pse mungoi Melania Trump? (FOTO LAJM) Zonja e Parë e SHBA nuk dukej gjëkundi sot në fotot familjare të Krishtlindjes të bijës së Donald Trump, Ivanka, e cila
Manchester United rikthen vëmendjen tek Ivan Perisic Manchester Unitedi është duke konsideruar mundësinë që të provojë transferimin e sulmuesit të Interit, Ivan Perisic.
Provokoi liderët botërorë, rastet kur Ivanka Trump guxoi me veshjet (FOTO LAJM) Ivanka Trump nuk e ka aspak problem të blejë veshje të stilistëve më të mirë botërorë. Paratë nuk janë shqetësim për
Merr fund "epoka" e Ivanka Trump, ju prezantojmë me Ashley Biden Pas vëmendjes që Ivanka Trump mori falë fitores dhe udhëheqjes së Trump, është koha për t’u njohur me Ashley-in! Ashl
Ivanka Trump "tradhton" të atin, mediat zbulojnë planin e vajzës së presidentit Bija e Donald Trump mund të nisë një karrierë të veçuar politike në SHBA pas dështimit të presidentit për t'u rizgjedhur
Zgjedhjet presidenciale në SHBA, republikanët fitojnë 50 vende në Senat Senatori republikan Dan Sullivan i Alaskës ka fituar rizgjedhjen, sipas parashikimeve të së mërkurës nga “Edison Researc
Dy rivalët e Hysajt, "tortura" dhe bëma e radhës që i bënë Gatuzo: Ta shihnin në divan do të ishte pak për ta Një lojtar i veçantë që ka vendosur gjithmonë zemrën në fushën e lojës, nuk ka sesi të mos jap gjithçka edhe në karrierë
Pas fitores së Biden, çfarë do të ndodhë me fëmijët e Donald Trump? (FOTO LAJM) Presidenca e Trump ka qenë një çështje familjare dhe tani që ylli i Donald Trump ra, fëmijëve të tij gjithashtu u duket
Sfida e re? Kush është vajza e Biden që do "zëvendësojë" Ivankën Ivanka Trump ka pasur një ndikim të madh në Shtëpinë e Bardhë në këto 4 vite. Vajza e Parë e Shteteve te Bashkuara ka nd
Tare i sigurtë: Strakosha dhe Immobile do të jenë kundër Juventusit Çfarë ndodhi me Immobilen, Leivan dhe Strakoshën që nuk ishin për sfidën e Championsit ndaj Zenitit? Përgjigjen e jep dr
Ivanka Trump mbledh miliona dollarë për fushatën e babait të saj Këshilltarja dhe vajza e madhe e Donald Trump, Ivanka Trump ka thyer rekordin e mbledhjes së të ardhurave për rizgjedhje
"Ujqit gri dhe islamistët", porosi për vrasje: Dora e shërbimit sekret turk në Austri Berivan Aslan u mor në mbrojtje nga policia, që kur një person pranoi, se kishte porosi nga shërbimi sekret turk ta vris
Provokoi liderët botëror, rastet kur Ivanka Trump guxoi me veshjet (FOTO LAJM) Ivanka Trump nuk e ka aspak problem të blejë veshje të stilistëve më të mirë botërorë. Paratë nuk janë shqetësim për
Trumpin nuk e duan, por Ivankën e ndjekin që të gjithë (FOTO LAJM) Ivanka Trump konsiderohet si një nga femrat më me shije dhe klass në Amerikë. Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë
Ivanka nxjerr foton e të atit, si duket Trump pas infektimit me Covid-19 (FOTO LAJM) Ivanka Trump ka publikuar një foto të presidentit amerikan Donald Trump, i cili edhe pse i infektuar me Covid, shfaqet n