999 rezultate për

italiani

Shqiptari terrorizon italianin në rrugë, policia e arreston në hotel në praninë e një transeksuali Një shqiptar 20 vjeçar është arrestuar nga policia italiane për grabitje dhe plagosur. I riu do të dalë përpara gjykatës
Italiani fiton 209 milion euro në lotari Italia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Supe
De Rossi zbarkon në Argjentinë, firmos me skuadrën legjendare (VIDEO) Daniele De Rossi ka mbërritur në Buenos Aires të Argjentinës, aty ku u prit me një interes të lartë nga media vendase dh
Tentuan të vidhnin shtëpinë e italianit në Romë, në pranga dy shqiptarë Mëngjesin e sotëm, rreth orës 04:00 policia e Romës vuri në pranga dy shtetas shqiptarë, në tentativë për të vjedhur një
Tifozja e Juves "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Këngëtarja italiane Anna Tatangelo ndodhet me pushime në Greqi ku ka ndarë armët e forta fizike me fansat e saj. Ng
Sarri dhe varësia nga duhani, italiani konsumon 80 cigare në ditë Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, u detyrua t’i kafshojë e hajë cigaret gjatë ndeshjeve në Premierligë, pasi që Angli
3 këmbë dhe 2 organe gjenitale, italiani që u bë i njohur prej trupit (VIDEO) Ai lindi në Sicili në vitin 1889 në një familje me 12 fëmijë. Dhe Frank Lentini është i njohur për shkak të trupit të ti
Trajneri i ri i Partizanit/ Franko Lerda merr ekipin kryeqytetas Partizani ka vendosur t’i besojë sërish drejtimin teknik një italiani. Demat e kuq që u shpallën kampionë të kategor
Rrahu babain në avionin e linjës Tiranë-Romë, italiania rrëfen detaje për shqiptarin Rreth 40 minuta frikë për pasagjerët e fluturimit të "Blue Express Panorama" të nisur nga Tirana në orën 16.45 për në Ro
Sarri te Juventus? Shpërthejnë memet ndaj trajnerit italian (FOTO LAJM) Maurizo Sarri është përfolur ditët e fundit në media se do të marrë drejtimin e Juventusit. Por edhe pse nuk ka ende as
Rejan nuk e mbajnë këmbët, italiani rrëzohet në tokë (VIDEO) Një incident aspak i këndshëm u regjistrua në fundin e konferencës për shtyp të trajnerit Edi Reja. Në momentin e për
Strasburgu dënon Shqipërinë, 110 milion euro do të shkojnë në xhepat e një italiani Shqipëria do t'i paguajë biznesmenit Fracesco Becheti, 110 milion euro për shkak të mbylljes arbitrare të Tv Agon. Kj
Pse po filmoni shtëpitë? Biseda mes italianit dhe dy shqiptarëve bëhet virale (VIDEO) Një video ku janë fiksuar dy shqiptarë teksa filmojnë shtëpitë në një qytet të Italisë është bërë virale tashmë në rrjet
I shpallur në kërkim ndërkombëtar për mashtrim, arrestohet italiani 43-vjeçar Nëj shtetas italian është arrestuar mbrëmjen e sotme ne Tiranë, me qëllim ekstradimi drejt Italisë, pasi rezultonte i sh
Më le shtatzënë, dua 5 mijë euro! Vajza shqiptare i nxin jetën italianit Një vajzë shqiptare, që punonte si prostitutë në Asti të Italisë është arrestuar nga policia për shkak se ishte kthyer n
Edhe trafikant edhe frikacak, historia e shqiptarit dhe italianit që u kapën me drogë Dy persona u arrestuan, një 38 vjeçar shqiptar, banues në Piemonte dhe një 44 vjeçar, i lindur në Romë dhe banues në Ast
Gattuso e mbyll me Milanin, italiani mund të ulet në stolin e Newcastle Milani nuk po kalon aspak një moment të mirë këtë sezon. Kuqezinjtë rrezikojnë seriozisht zonën Champions për sezonin
FSHF prezanton Rejën, italiani: Nuk erdha me këmbën e mbarë Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka prezantuar para mediave trajnerin e ri të Shqipërisë, Edi Reja. Numri një i Federa
E bujshme: Mourinho i ofrohet Interit, por drejtuesit e refuzojnë për italianin Jose Mourinho është nostalgjik për Interin, sikurse zikaltrit, nëntë vite pas "tripletës", nuk e harrojnë portugezin.
Stoli kuqezi, Tramexani: Ju e dini që zemra ime është në Shqipëri Paolo Tramexani i cili ishte pjesë e kombëtares tonë në periudhën e artë, kur dhe Shqipëria u kualifikua për Evopianin e