999 rezultate për

isufi

Si e denoncoi mjeku grabitjen kolosale: Mos i operoni më shqiptarët (VIDEO) Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve ka zbuluar një skemë të futjes dhe shpërndarjes së lëndëve narkotike në b
Zbardhen përgjimet si u zbulua gruaja që fshihte "mallin" në vendin intim: Më hoqën të brendshmet Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve ka zbuluar një skemë të futjes dhe shpërndarjes së lëndëve narkotike në b
"AAK-ja befasi e zgjedhjeve, do të dalë e para!" Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ahmet Isufi është shprehur i bindur se partia e Ramush Haradinajt, do të d
AAK preferon koalicion me NISMA-n dhe PSD-në Partitë politike kanë nisur t’i bëjnë matematikat e tyre sa i përket garës së ardhshme zgjedhore. Disa prej tyre tashmë
Jonuz Salihaj akuzon Ahmet Isufin se i kërkoi favore për punësim Këtë të mërkure në Frontal i ftuar ishte Jonuz Salihu, i cili gjatë ditës dha dorëheqje nga AAK. Salihu ka hedhur aku
Isufi: Po bëhet propagandë me ikjen e të rinjve Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Ahmet Isufi ka thënë se gjendja në vend pas luftës ka ndikuar që të rinjtë e Kosov
Nga Lokali Franit tek ai i Isufit, ku do të votojnë shqitarët më 30 qershor Edhe për zgjedhjet vendore të 30 qershorit, shqiptarët do të jenë të detyruar që t’u drejtohen lokaleve apo ambienteve t
Emigranti kur kthehet në shtëpi sheh dhuratën e hidhur të bërë nga qeveria Familja Isufi nga Livoqi i Epërm i Gjilanit, po rrezikohet nga tensioni i lartë i energjisë elektrike. Isen Isufi nga fs
Mbytet shqiptari nga Kosova në Golem, kishte ardhur nga SHBA Një i moshuar është mbytur pak minuta më parë tek vendi i quajtur "Shkëmbi i Kavajës" në zonën mes Durrësit dhe Kavajës.
Isufi: Zgjedhjet mund të imponohen vetëm nga PDK Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ahmet Isufi, ka thënë se e vetmja parti që mund t’i imponojë zgjedhjet
I dënuar me 18 vite burg, shqiptari ekstradohet nga Athina Një shqiptar i dënuar me 18 vite burgim, nën akuzën e vrasjes me paramendim të mbetur në tentativë, është ekstraduar dit
Zbulohet se kush ishin policët serbë në Prishtinë, Isufi del bllof Florim Isufi, gjeograf dhe anëtar i Komisionit Shtetëror për shënimin e vijës kufitare Kosovë- Mali i Zot, sot në profil
AAK: Shkarkimi s’mjafton, duhet pasqyrë e qartë se si ndodhi rasti Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Ahmet Isufi tha se nuk mjafton shkarkimi i ministrit Flamur Sefaj dhe shefit të AK
Isufi: Përhapen gënjeshtra për demarkacionin Anëtari i Komisionit për shënjimin dhe mirëmbajtjen e kufirit me Malin e Zi, Florim Isufi, ka deklaruar se asnjë histori
Isufi nuk përfillet për nënshtrimin ndaj LDK-së, reagon i habitur Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Ahmet Isufi, ka deklaruar se nuk ka marrëveshje mes partive për ratifikimin e marrë
Njeriu i AAK-së kritikon dështimin e mbledhjes së kryesisë Përfaqësuesit AAK-së dhe NISMA-së nuk kanë marrë pjesë në mbledhjen e kryesesisë së Kuvendit të mbajtur sot në të cilën
Tritol banesës, kush është polici që iu hodh shtëpia në erë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit në Fushë-Krujë. Një sasi tritoli i është vendosur sht
E FUNDIT/ I vendoset tritol një banesë në Fushë-Krujë Një sasi eksploziv ka shpërthyer mëngjesin e sotëm në një banesë në hyrje të Fushë-Krujës. Burime zyrtare nga polici
AAK do të votojë kundër miratimit të demarkacionit Ahmeti Isufi, shef i Grupit Parlamentar të AAK-së, në Interaktiv të KTV-së ka thënë se marrëveshja aktuale e demarkacion
Komisioni Shtetëror nuk tregon faktet që kanë gjetur për demarkacionin Anëtari i Komisionit Shtetëror për Shënimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror, Florim Isufi, ka bërë me dije se ky ko