999 rezultate për

istrefit

Pushime luksoze në Zvicër, shpenzimet e "çmendura" të Nora Istrefit për veshjen (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ndodhet së fundmi në Zvicër, ku po kalon disa ditë të mira pushimi. Si gjithmonë, ajo n
Me look totalisht ndryseh, fansat po "çmenden" pas Era Istrefit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, ka guxuar gjithmonë me ndryshimet në ‘look-un’ e saj. Me ardhjen e vjeshtës, duket
Robert Berisha fshin tatuazhin me emrin e Nora Istrefit (FOTO LAJM) Martesa e tyre ishte e bujshme, e bujshme edhe ndarja. Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë thënë se ruajnë marrëdhën
Tërboi rrjetin me videot sensuale, mësoni sa i kushtuan bikinit Nora Istrefit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi ka dalluar gjithmonë për zgjedhjet e saj mjaft të veçanta dhe veshjeve luksoz
Bëri namin me fotot me bikini, por sa i kushtuan ato Nora Istrefit (FOTO LAJM) Siç dihet tashmë gjërësisht format trupore të Nora Istrefit nuk kanë konkurentë. Së fundmi këngëtarja ka publikuar fo
Në festën e ditëlindjes së Erës, sa i kushtoi veshja Nora Istrefit (FOTO LAJM) Nora Istrefi është një ndër vajzaet e shoëbizit e cila është përmendur shpesh herë për veshet luksoze. Por në daljen
Roberti nuk ndahet nga familja e Norës, pjesë e super festës së Era Istrefit (FOTO LAJM) Era Istrefi festoi datëlindjen më 4 korrik, por festa për të duket se nuk ka ndalur ende. Nora ka menduar ta surprizojë
"Vetëm 2 mijë lekë", modelja flet për çmimin qesharak në klipin e Nora Istrefit (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “Mes Yjesh” gazetarja Genta Hodo, disa kohë më parë modele dhe pjesmarrëse në klipin e Nora Istref,
Të gjithë po flasin për marrëdhënien e Era Istrefit me Julian Perreta, reagon këngëtaria (FOTO LAJM) Era Istrefi dhe Julian Perreta janë përfolur për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se shiheshin shpesh së bashku. M
Frymëzim apo kopje? "Anna" e Nora Istrefit identike me "Jolene" e superyllit amerikan (VIDEO) Hiti i fundi i këngëtares Nora Istrefi ka ngjallur prej kohës reagime tek fansat e saj. Kënga e saj “Anna” është krahasu
"Nuk dua lidhje serioze", Sia i kërkon s*eks publikisht të dashurit të Era Istrefit (FOTO LAJM) E fshehur pas parukeve, këngëtaria Sia ka preferuar ta mbaj gjithmonë diskrete jetën e saj private. Por këngëtarja ka ha
Kishit gjë me të pasmet e Era Istrefit? Këngëtarja s'ja përton ndjekësve (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u përurua stadiumi më i ri “Arena Kombëtare” në kryeqytet, ku u mbajt ndeshja mes Shqipërisë dhe Franc
Do të shkundin stadiumin, kush janë këngëtarët që do të përformojnë në Air Albania Të dielën do të luhet ndeshja e parë në stadiumin e ri “Air Albania”. Më datë 17 nëntor, do të mbahet edhe ceremonia e p
Robert Berisha me këngë dedikuar Nora Istrefit në Fesivalin e RTSH-së Robert Berisha është një prej muzikantëve më të njohur në Kosovë dhe jo vetëm. Prej vitesh, ai ka spikatur si instrument
Reagimi i parë i Nora Istrefit, këngëtarja merr vendimin e papritur pas ndarjes (FOTO LAJM) Prej ditësh ka bërë bujë lajmi i ndarjes së çiftit Nora dhe Robert. Nga dita në ditë dalin detaje të reja lidhur me a
Si ka ndryshuar në mënyrë drastike Era Istrefi, disa fotografi ndër vite (FOTO LAJM) Era Istrefi sot është në kulmi e karrierës por kanë dalë disa foto të saj të vjetra. Këngëtarja e njohur shqiptare, E
Zbulohet gjithçka! Ja arsyeja e vërtetë e ndarjes së Nora Istrefit dhe Robert Berishës (FOTO LAJM) Dy ditë më parë bëri xhiron e rrjetit lajmi se Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kishin dhënë fund martesës së tyre.
Skena të shfrenuara, del videoja e Era Istrefit me rusin (VIDEO) Era Istrefi e ka publikuar me videoklip bashkëpunimin me reperin rus. Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi po vazhdon ka
Klipi i ri i Era Istrefit është 18+ dhe këngëtarja duket më seksi se kurrë (VIDEO) Është publikuar më në fund klipi i ri i këngëtares Era Istrefi! Pak ditë më parë ajo tregoi se po përgatiste një surp
Macja në vidioklipin e Nora Istrefit ka një çmim kolosal (FOTO LAJM) Era dhe Nora Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të para para dy ditësh të quajtur "Nuk e di". Deri më tani k