999 rezultate për

istrefin

U bë e famshme në botë brenda një nate, por Era Istrefin e përjashtojnë kudo Rita Ora, Dua Lipa, Gashi, Ava Max, James Belushi, Bebe Rexha e shumë e shumë emra të tjerë konsiderohen artistët që nde
“Po divorcohem për ty”, reperi i njohur ngacmon Era Istrefin Këngëtarja e hitit ‘Bon Bon’ Era istrefi, ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, në SHBA ku po zhvillon ka
Bënë shqiponjën në mes të Greqisë, grekët kryqëzojnë Erën dhe Nora Istrefin në komente Era dhe Nora Istrefi vendosën të urojnë festat e nëntorit me një foto që shkaktoi shumë ofendime në rrjet. Motrat shf
Blue Jones bën deklaratën befasuese për Era Istrefin: Ajo ishte zgjedhja perfekte Siç mund ta keni lexuar, në fund të tetorit, Jonas Blue prezantoi albumin “BLUE”, i cili u lançua ditën e djeshme në pla
Revista britanike ngre në piedestal Era Istrefin. Një bashkëpunim me Cardi B? Ende nuk është mbyllur 2018-a, por mund të themi me plot gojën se ishte një vit jashtëzakonisht i suksesshëm për Era Ist
Rusët largojnë Era Istrefin nga cerëmonia hapëse e Botërorit? Robbie Williams do të jetë kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila do të fillojë sot në stadiumin
E kishim humbur, futbollisti shumë i njohur quan mike Era Istrefin Himni zyrtarë i Botërorit "Rusia 2018" ku do të marrë pjesë edhe këngëtarja e nderkombëtarizuar, Era Istrefi, tashmë esh
Faton Shoshi flet për ndarjen me Era Istrefin Menaxheri më i suksesshëm në vitet e fundit në industrinë muzikore shqiptare, Faton Shoshi, për herë të parë ka folur pë
E keni parë Nora Istrefin në vitin 1996? (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo poston foto, video të ndryshme, në mënyrë që të jetë
Faton Shoshi flet për rikthimin me Era Istrefin Këngëtarja shqiptare që arriti të bëjë famë mbarë evropiane, Era Istrefi, duket se po shkon drejt një ribashkimi me ish
E kishit parë ndonjëherë kaq sexy Era Istrefin Këngëtarja Era Istrefi natën e fundit të 2017-tës ka zgjedhur ta pres me një pamje tejet tërheqëse. Nëpërmjet disa im
Era Istrefin nuk e pengon i ftohti (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Era Istrefi këtë vit ka qenë mjaft aktive në tregun muzikor ndërkombëtar, ku ka shijuar suksesin me
Era Istrefi i rikthehet dashurisë së vjetër (FOTO LAJM) Pas publikimit të këngës ‘Bonbon’ të Era Istrefit, përveç se ishte e pamundur që të mos e dëgjoje këtë këngë në kafenetë
Ta ketë parë Ariana këtë foto të Ermalit, kaq të afërt me Nora Istrefin? (FOTO LAJM) Ermal Fejzullahu edhe po të mundohet të jetë aktiv në rrjete sociale, e ka të pamundur t’ia kaloj bashkëshortes Arianës.
French Montana injoroi Era istrefin, reagojnë të nevrikosura koleget shqiptare Bashkëpunimi më i fundit i Erës me French Montanën është pritur shumë mirë nga publiku shqiptar. Por teksa të gjithë
Robert Aliaj ofendon rëndë Encën dhe Oltën, mbron Era Istrefin Robert Aliaj njihet për tipin e tij shumë të drejtpërdrejtë dhe kurrë nuk e vret mendjen që atë që të tjerët mendojnë.
Enca rrëfen për herë të parë pse u kris miqësia me Era Istrefin Enca dhe Era që të dyja njihen për shumë stil dhe që të dyja patën sukses në tregun ndërkombëtar. Ato njiheshin për n
Ja si e uroi Era Istrefin për ditëlindje menaxheri i saj (FOTO) Këngëtarja kosovare e njohur tashmë edhe ndërkombbëtarisht, Era Istrefi sot ka një ditë të veçantë. Ajo feston ditëli
Ledri Vula uron Era Istrefin (FOTO LAJM) Era Istrefi sot bën 23 vjeç, por që në këtë moshë ajo ka arritur majat e suksesit në arenën ndërkombëtare. Për Erën
Këngëtarja e njohur greke imiton Era Istrefin (VIDEO) Një ndër spektaklet më të shikuara në Greqi është “Your Face Sounds Familiar” .I njëjti version i spektaklit mbahet