999 rezultate për

ismeti

Plaku që jeton me zogjtë dhe pyllin në Kosovë (FOTO LAJM) Në një shtëpi të vogël që as shtëpi nuk mund ta quash, më mirë të themi një kasolle, në cep të pyllit i vetmuar jeton nj
Ismeti sheh ëndërra me sy hapur, e mendon për një çast veten kryetar të Prishtinës Tema e vendosjes së flamurit të Kosovës te rrethi në hyrje të Prishtinës është diskutuar me të madhe kohëve të fundit. K
Ismeti tregon kuptimin e termit ``budallaki e llojit të veçantë`` Deputeti i LDK’së Ismet Beqiri ka shkruar një shkrim të gjatë lidhur me miqësinë mes Kosovës dhe Amerikës. Ai thotë s
Flet vëllai i Zymer Krasniqit: Mund ta paditim Lumezin Zymer Krasniqi, emri i të cilit ishte fshirë për t’u shkruar ai i Aleksadër Lumezit në dosjen e provimit të jurisprudenc
I ndan vajzën, krushku vret krushkun pasi i kërkon të pamundurën... Pas ndarjes së vajzës nga burri, babai i saj i ka kërkuar familjes së dhëndërit 4 gjaqe dhe 200 mijë euro. I ndjeri
Ismeti: "Amerikanët e evropianët s’e kanë gabim!" Shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Ismet Beqiri, në fjalën e tij në Debatin për demarkacionin është shrehur se LDK ka
Talenti nga Kumanova fiton vendin e parë në konkursin ndërkombëtar (VIDEO) Talenti 16 vjeçar, Ismet Vejseli, ka fituar çmimin e parë në garën ndërkombëtare të mbajtur në Arangjelovac të Serbisë.
Vrasësi në Kavajë: Ja pse e vrava Ismet Xhanin Xhevdet Saraçi, personi që vrau 30-vjeçarin Ismet Xhani është rrëfyer përpara oficerëve të policisë për krimin. Ai th
Nganjëherë ta marrin kismetin nga goja (VIDEO) Nganjëherë ta marrin kismetin nga goja. Kjo gjë ndodh për pelikanët që ju do të shikoni në këtë video që mezi po presin
“Me Ismetin kthimin në Orizare e kemi menduar krejt ndryshe” nga Idaver Sherifi - KumanovëAtë ditë asgjë s’ishte si më parë në Orizaren e Ismet Jasharit, Komandant Kumanovës, fshati