999 rezultate për

ismaili

Adelina Ismaili përlot me dedikimin për nënën e saj të vdekur: Do i dridh 7 qiej nga dhimbja Ditën e sotme, bëhen 4 vite nga ndarja nga jeta e nwnws sw Adelina Ismailit. Me anw tw njw posti, Adelina shprehet s
Adelina Ismaili përlot me dedikimin prekës në 4-vjetorin e ndarjes së saj nga jeta (FOTO LAJM) Katër vite më parë, motrat Ismaili u përballën me një ngjarje të rëndë, pasi nëna e tyre ndërroi jetë në moshë të re nga
Kërkohet dorëheqja e Vjosa Osmanit Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Besa Ismaili i ka kërkuar Vjosa Osmanit që të jap dorëheqje.Përmes një posti
Rama i nisi me bujë drejt Italisë, një nga 30 të dërguarit qenka "pompist" Një nga 30 të dërguarit në Itali, si mbështetja më e madhe e Shqipërisë për këtë vend duket se nuk ka asnjë lidhje konkr
Ikni q*uni! Fisnik Ismaili shpërthen keq ndaj Kurtit dhe Vetëvendosjes Një reagim i fortë ka ardhur nga Fisnik Ismaili, një ndër të parët e Vetëvendosjes, në drejtim të kryeministrit Albin Ku
"NEWBORN" ndryshon sërish pamje në përvjetorin e pavarësisë, cili është mesazhi (FOTO LAJM) Shpesh jemi mësuar që "Newborn"-i në Prishtinë të ndryshojë ngjyra, duke përcjellë mesazhe të ndryshme. Me rastin e 1
Tentoi të fuste alkool dhe ushqime në qeli për Shullazin natën e Vitit të Ri, kapet mat roja Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili ka kallëzuar rojen e burgut 313, pasi natën e ndërrimit të viteve, në 3
SMS-ja kërcënuese për kreun e Burgjeve, reagon ministrja Gjonaj Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili është kërcënuar me jetë. Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, në t
Kryetari Shpend Ahmeti kërcënohet në zyrë Kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, dhe asistenti i tij, Nezir Ismaili, janë kanosur. Lajmin e ka konfirmuar
Sfidon vajza e reja, mësoni sa vjeç mbush sot Adelina Ismaili (FOTO LAJM) Është bërë një kohë e gjatë që Adelina Ismajli është tërhequr nga muzika duke lënë pas dore karrierën e saj artistike pë
Vrau me çifte 29-vjeçarin, Gjykata jep vendimin për Xhevdet Leçinin 60-vjeçari Xhevdet Leçini është lënë në burg nga Gjykata e Kavajës, si autor i vrasjes së 29-vjeçarit me çifte në një lo
U qëllua me çifte mes Kavajës, zbulohet e shkuara kriminale e viktimës Në orët e vona të pasdites me ngjarje e rëndë ka tronditur Kavajën. Një 60 vjeçar qëlloi për vdekje një të ri pas një sh
Kush e kërcënoi me jetë Drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismailin?! Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili, është kërcënuar me jetë nga persona të paidentifikuar, ndërsa Prokuror
"Deri në përjetësi", Adelina Ismaili meshazh prekës për ditën e flamurit (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili është këngëtarja e radhës që ka reaguar për ngjarjet tragjike në Shqipëri dhe për ngjarjet tr
E lidhur me biznesmenin turk, del videoja e Genta Ismailit (VIDEO) Një video e Genta Ismajlit dhe një djali misterioz duke u puthur në buzë dhe një tjetër duke vallëzuar në një club në Zv
I kënduan këngën pa leje, shpërthen Adelina Ismaili: Do fitoj gjyqet (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ndër vite ka publikuar këngë që janë pritur shumë mirë nga publiku. Së fundmi një nd
Flet drejtori i burgjeve: Situata po normalizohet, të burgosurit VIP izolohen Drejtori i burgjeve Agim Ismaili ka folur sot nga komisioni i Sigurisë lidhur me gjendjen aktuale në burgje ku tha se gj
Janë porositur edhe eliminime nga burgu: Ismaili shpjegon si do të izolohen të dënuarit VIP Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili është duke raportuar aktualisht para deputetëve të Komisionit të Siguri
"Nuk doja të bija në dashuri", Adelina Ismaili tregon si ia fitoi zemrën bashkëshorti (FOTO LAJM) Adelina Ismaili nuk i mungoi muzikës këtë verë sepse solli një super hit në bashkëpunim me Rina Balajn, një ripërpunim t
Besa Ismaili ikën nga BIK-u për politikë Besa Ismaili, profesoreshë në Fakultetin e Studimeve Islame gjatë ditës së djeshme ka aderuar në PDK. Në lidhje me aderi