999 rezultate për

ismail

Flet drejtori i burgjeve: Situata po normalizohet, të burgosurit VIP izolohen Drejtori i burgjeve Agim Ismaili ka folur sot nga komisioni i Sigurisë lidhur me gjendjen aktuale në burgje ku tha se gj
Janë porositur edhe eliminime nga burgu: Ismaili shpjegon si do të izolohen të dënuarit VIP Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili është duke raportuar aktualisht para deputetëve të Komisionit të Siguri
Franca i tha JO Shqipërisë për negociatat, Rama reagon gjithë plot ironi 3 shtetet e fuqishme, Franca, Hollanda e Danimarka kanë kërkuar shtyerjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e
"Nuk doja të bija në dashuri", Adelina Ismaili tregon si ia fitoi zemrën bashkëshorti (FOTO LAJM) Adelina Ismaili nuk i mungoi muzikës këtë verë sepse solli një super hit në bashkëpunim me Rina Balajn, një ripërpunim t
Besa Ismaili ikën nga BIK-u për politikë Besa Ismaili, profesoreshë në Fakultetin e Studimeve Islame gjatë ditës së djeshme ka aderuar në PDK. Në lidhje me aderi
Adelina Ismaili flet hapur: Këngëtarët e Kosovës asnjëherë nuk fitojnë çmime në Shqipëri (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Adelina Ismaili ishte e ftuar në emisionin “Pressing” në televizionin “T7” për të rrëfyer më shumë de
Më goditi mamin, Adelina Ismaili tregon përleshjen me Leonora Jakupin Fëmijët e viteve ’90, me siguri do të kujtojnë si një prej lajmeve më të bujshme të mediave rozë në vitin 2003 sherrin m
16 vite më pas, Adelina zbulon shkakun e sherrit me Leonorën: “Më kapi mamin për fyti!” (FOTO LAJM) Fëmijët e viteve ’90, me siguri do të kujtojnë si një prej lajmeve më të bujshme të mediave rozë në vitin 2003 sherrin m
Në pritje të ëmbël? Zbulohet e vërteta e shtatzënisë së Adelina Ismailit (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, në rrjet u përhap lajmi se këngëtarja e njohur, Adelina Ismaili, është shtatzënë për herë të dytë. G
Adelina Ismaili shtatzënë për herë të dytë? Fotoja që ngriti dyshime (FOTO LAJM) Dy vite pasi solli në jetë djalin e saj Uliks, Adelina Ismaili ka ngritur dyshime për një shtatzëni të dytë. Në një
Gjergj Xhuvani u shua pasi mbaroi xhirimet e filmit, e lidhi me historinë tragjike të djalit Pasi kishte mbaruar xhirimet e filmit “Liqeni im” në Shqipëri në fund të vitit të kaluar, Gjergj Xhuvani edhe pse vuante
Arsyeja pse Kadare nuk po reagon fare për prishjen e Teatrit (FOTO LAJM) Nga Altin Hoxha Prej disa muajsh po zhvillohet protesta e artistëve në mbrojtje të Teatrit Kombëtar nga prishj
Përmes tatuazheve shoqëria kujton Florijana Ismailin Futbollistja shqiptare Florijana Ismaili u gjet e vdekur të martën, pas kërkimit 4 ditorë në liqenin e Comos. Ajo kis
Milani me shkrim emocionues për vdekjen e futbollistes shqiptare (FOTO LAJM) Milani i ka shprehur ngushëllime familjes dhe klubit të Young Boys për vdekjen e futbollistes Florijana Ismaili. Futb
Shaqiri i tronditur nga lajmi i vdekjes së Florijanës (FOTO LAJM) Florijana Ismaili është gjetur e vdekur në fund të liqenit ku u zhduk gjatë ditës së shtunë. Futbollistja e Young Boy
Gjendet trupi i pajetë i Florijana Ismailit Trupi i pajetë i futbollistes shqiptare, Florijana Ismaili, është gjetur në fundin e Liqenit Como në Itali, kanë bërë të
Lokalizohet trupi i pajetë i Florijana Ismailit Trupi i futbollistes shqiptare të Zvicrës dhe Young Boys, Florijana Ismailit, është lokalizuar në një thellësi prej 204
Dalin detaje të reja reth zhdukjes misterioze të futbollistes shqiptare Florijana Ismaili vijon të jetë e zhdukur që ditën e shtunë të javës së kaluar, teksa ekipet e shpëtimit janë në kërkim
ITALI/ Vijon kërkimi me helikopter dhe anije zhytëse për Florijana Ismailin Vazhdon kërkimi me helikopterë, anije e zhytës për Florijana Ismailin Shpresat janë gjithnjë e më të vogla për gjetj
Futbollistja e humbur, Haradinaj letër ambasadorit zvecerian në Kosovë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se i ka shkruar një letër amba