999 rezultate për

islit

"Edhe 100 të bëhesh o mbret", Ori shkruan urimin më të veçantë për Islin (FOTO LAJM) Moderatori i njohur i ‘Wake Up’, Isli Islami festoi ditëlindjen e tij. Në llogarinë e Islit kanë mbërritur një sërë urim
"Ma bën çdo ditë të bukur", Ori përlot Islin live për ditëlindjen e tij (VIDEO) Ditën e sotme, moderatori i njohur i “Wake Up”, Isli Islami, feston 33-vjetorin e lindjes së tij. Sigurisht, kjo ditë
Familjarët e Pislit dhe të grekut protestojnë në Elbasan Lidhja e Emigrantëve Shqiptarë organizoi në Elbasan një manifestim me moton Vërtetësi dhe Drejtësi me synimin sensibiliz
Kërcënoi Didin, shoqërohet babai i Flamur Pislit Të afërmit e Nuredin Pislit i cili u arrestua nga policia pasi deklaroi për mediat së kreu i Përgjithshëm i Policisë, Ar
Pengmarrja e Pislit, Koçiu: Ju rrëfej rolin e Artan Didit Drejtori aktual i Policisë së Shtetit Artan Didi ka qenë në krye të Forcave Speciale gjatë operacionit për lirimin e pen
Babai i Flamur Pislit: Artan Didi më ka borxh gjakun e djalit, i çoj fjalë sipas Kanunit Publikimi i një videoje në komisionin hetimor për lëvizjet në polici, që sipas opozitës dëshmon se drejtori i policisë A