999 rezultate për

isida

"Ty të jap shpirtin", komenti që mori vëmendjen në fotot joshëse të balerinës shqiptare (FOTO LAJM) Fotot e fundit në Instagram të balerinës shqiptare, Isida Mollaymeri, kanë qenë mjaft të goditura dhe artitike, por nga
"Ty të jap shpirtin", komenti që mori vëmendjen në fotot joshëse të balerinës shqiptare (FOTO LAJM) Fotot e fundit në Instagram të balerinës shqiptare, Isida Mollaymeri, kanë qenë mjaft të goditura dhe artitike, por nga
E bujshme! Ish-drejtoresha e Tatimeve braktis PS-në, Shehaj kandidon për LSI Drejtoresha e famshme e Doganave, Brisida Shehaj, ka braktisur PS. Pas kritikave të hapura, ish-drejtoresha e Tatimev
Në një lidhje me bizensmenin e moshuar? Isida sqaron të vërtetën për Agnesa Vuthaj (VIDEO) Një nga skandalet më të bujshme të muajve të fundit ka qenë ‘lidhja e pakonfirmuar’ mes bukuroshes Agnesa Vuthaj dhe biz
Në momente private, balerina shqiptare nxjerr zbuluar Jonidën dhe Romeon (FOTO LAJM) Tashmë lidhja e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshaj nuk është më një sekret. Çifti poo del gjithnjë e më shumë sëbashku në p
Jo vetëm profesioni, balerinat Alba Hoxha dhe Isida Mollaymeri i lidh diçka tjetër (FOTO LAJM) Përveç profesionit, mendonim se asgjë tjetër nuk i bashkonte dy balerinat, Isida Mollaymerin dhe Alba Hoxhën. Por në fak
Kam larë shkallët e pallatit dhe makinën, balerina tregon jetën e saj në karantinë (VIDEO) Balerina e njohur Isida Mollaymeri ka qenë në një lidhje direkte më emisionin “Ditë e Re” në TV Ora. Gjatë bisedës m
Ftohtë thatë? Balerina shqiptare sfidon temperaturat, nis plazhin me rroba banjo (FOTO LAJM) Isida Mollaymeri është padyshim një ndër balerinat më profesioniste dhe të njohura shqiptare. E nëse të gjithë po a
Sherr në lokal: Fansi i çmendur puth me zor Isida Mollaymerin (VIDEO) Isida Mollaymeri, balerina e cila është shquar gjithnjë për elegancën e saj, ka rënë në kurthin e kamerës së fshehtë të
Balerina e famshme shqiptare feston ditëlindjen, surprizohet me trëndafila dhe tollumbace (FOTO LAJM) Isida Mollaymeri është padyshim një ndër balerinat më profesioniste shqiptare. E mirënjohur nga të gjithë si balerin
Balerina shqiptare foto të "nxehta" me bikini, do më vrasë babai po ta shohë (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Isida Mollaymeri prej disa ditësh ka nisur pushimet dhe nga atje ka postuar foto që kanë të
"Prandaj jam beqare..." balerina e njohur tregon pse ia mbath nga burrat Isida Mollaymeri tregoi në një intervistë televizive se të gjithë partnerët që ka pasur kanë qenë xhelozë. E ftuar në
Balerina shqiptare "shkrin" dëborën me b*kini (FOTO LAJM) Balerina e njohur Isida Mollaymeri duket se nuk ka fare ftohtë. Isida ka postuar në Instagram disa imazhe ku shfaqet
Pozoi nudo, balerina shqiptare tregon çfarë i tha mami Vitet e fundit pozat e nxehta të njohura si nudo apo topless janë më të kërkuarat dhe më të klikuarat. Mjafton një po
Aulona dhe Isida me kërcim me pullë të kuqe, plas sherri në DWTS (FOTO LAJM) Mbrëmja e djeshme e spekataklit të kërcimit “Dancing with the Stars”, kwrcimet ju dedikuan kwrcimeve tw guximshme. G
Rikthehet Brisida Shehaj, kësaj here në krye të Task-Forcës për bregdetin Brisida Shehaj do të drejtojë Task-Forcën për Bregdetin, të ngritur nga qeveria pak ditë më parë. Ky fakt u bë publi
Stilisti i njohur injoron dhuratën e balerinës shqiptare: Nuk më pëlqen fare! (FOTO LAJM) Mes stilistit të njohur Ardi Asllani dhe balerinës Isida Mollaymeri ka një miqësi të gjatë që shprehet shpeshherë edhe n
Balerina shqiptare rrëfen koleksionin e çuditshëm: Kam 317 palë këpucë (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
Koleksioni gjigant i këpucëve të Isida Mollaymeri (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
Mikja e Adelajdës i përlot të gjithë: O Zot të përgjërohem kujdesu për të! Vdekja e parakohshme e gazetares Adelajda Xhamani ka prekur shumë zemra. Ama më shumë se të gjithë këtë ikje e vuajn