999 rezultate për

isha

A do jetë Berisha sërish kandidat për deputet? Flet Besnik Mustafaj Ish-deputeti i PD Besnik Mustafaj, i ftuar në rubrikën “Opinion” në “Neës 24” deklaroi se gjendja nga koronavirusi në ve
Berisha poston foto me Sokol Olldashin dhe akuzon kryeministrin Rama (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka përgënjeshtruar pamjet që serviri Edi Rama në inspektimin e punimeve në rrugën Karrdhiq
Tha se u ndanë! Robert Berisha kapet mat me modelen që i shprehu publikisht dashurinë Deklarata bombë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lidhjen me Robert Berishën, bëri bujë në mediat shqiptare pasi
Klea tregon pasiguritë pas lindjes: Kisha frikë Moderatorja Klea Huta ka publikuar vazhdimisht foto në rrjete sociale. Ndërsa sot, si rrallëherë, Klea ka hapur zemrën m
I izoluar prej disa ditësh, si është gjendja e Avdullah Hotit? Visar Berisha, këshilltar për shëndetësi i Kryeminstrit të Kosovës, ka folur për gjendjen shëndetësore të Avdullah Hotit
Aktive prej disa ditësh, shuhen vatrat e zjarreve në qarqet Lezhë, Fier, Elbasan e Vlorë Disa prej vatrave aktive të zjarreve në vend janë shuar. Vatrat e zjarrit ishin raportuar në qarqet Lezhë, Fier, Elbasan
I publikoi foton në parcelën me kanabis, Tahiri i përgjigjet Berishës Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim ditën e sotme në rrjetin social Facebook me një fotomontazh të ish-min
Berisha: Ndal terrorit banditesk politik ndaj gazetarëve Ish-kryeministri Sali Berisha ka dënuar ashpër ndërhyrjen e Policisë në televizionin Ora Neës. Berisha shkruan se sul
Këngëtari habit fansat: Kam takuar fantazma Në një intervistë prej katër orësh me Joe Rogan, reperi diskutoi disa prej “takimeve” të tij të ngushta, që kishte patur
Portieri i Liverpool: Në stërvitje kisha frikë Shaqirin, është magjistar i vogël Portieri i tretë i Liverpulit, Andy Lonergan ka folur se cili ishte lojtari më i rrezikshëm tek skuadra angleze. Në mëny
Nuk arriti të fitonte betejën me COVID-19, ndërron jetë gazetari shqiptar Gazetari dhe shkrimtari nga Kosova, Musli Berisha, ka ndërruar jetë sot, në Qendrën Klinike dhe Universitare të Prishtin
Mjeku i shqetësuar: Janë shtuar rastet e të rinjve Mjeku i njohur Tritan Kalo i ka bërë thirrje të gjithëve që të shmangin grumbullimet në plazhe e mjedise. Kjo është
Nuk i ndahet as në rrugë, Berisha poston foton e Ramës me "bebelina" (FOTO LAJM) Pavarësisht se ish-kryeministri Berisha nuk gjendet më në Kuvend për të debatuar me kryeministrin Rama, "lufta" vazhdon
"Isha shumë afër largimit", Xhaka falënderon Artetan për shansin e dytë Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka zbuloi se ai ishte “shumë, shumë afër” për të lënë klubin në janar dhe ka falënderu
Nard Ndoka: Po të ishte Berisha në vend të Bashës do t'a kishte djegur Kuvendin Ish-deputeti Nard Ndoka ishte i ftuar në emisionin “Pasdite me Xhaxhiun” ku foli për votimin e ndryshimeve kushtetuese n
Fitoi titullin kampion, Egbo: Ndjesi që nuk e përshkruan dot me fjalë Emanuel Egbo shpreh gatishmërinë për të vijuan punën në krye të Tiranës. Nigeriani u shpreh në "Gol pas Goli" se përtej
Rama: E kam mbajtur në distancë Lali Erin, ishallah s' ma ka lënë mua stafetën Ditën e djeshme, kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj, rezultoi pozitiv ndaj koronavirusit. Lidhur me këtë lajm, ka r
Rama flet për shkarkimin e Presidentit: Nishani ishte si George Washington para Metës Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në seancën e sotme plenare, ka thënë se raporti i Komisionit Hetimor nuk rekom
Halle të tilla paçim! Big Mama: U dobësova por askush nuk po më gjun (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajmë mend këngëtaren Big Mama, e cila në fillimet e saj në daljen në media, ishte e shëndoshë, por kohët e
Lufta bëhet në Facebook: Rama në krye të listës, Berisha "sfumon" kryetarin Basha (FOTO LAJM) Rrjetet sociale tashmë prej kohësh janë bërë hapësira më e mirë për politikanët pasi kanë një komunikim të drejtpërdrejt