999 rezultate për

ish-trajneri

U akuzua për ngacmim s*ksual, vetëvritet me armë zjarri ish-trajneri Ish-trajneri olimpik në SHBA për gjimnastikën e femrave, John Geddert ka vrarë veten me armë zjarri. Ngjarja e rëndë
Mund të shohim sërish një përballje Gerrard - Lampard, këtë herë si trajnerë Frank Lampardi mund ta vazhdojë punën e trajnerit në skuadrën skoceze, Celtic. Sot kampioni aktual nga Skocia shkarko
Befason ish-trajneri i Wilderit: Karriera e tij ka përfunduar Mark Breland thyen heshtjen duke folur pas largimit nga menaxhimi i Deontay Wilder. Vitin e kaluar, pas disfatës nga
Befason ish-trajneri i Wilder, tregon të gjitha prapaskenat e humbjes ndaj Furyt Ish-trajneri i Deontay Wilder, Mark Breland, ka folur për teoritë e konspiracionit që kanë qarkulluar në internet pas hu
Befason ish-trajneri i fitnesit te Reali: Ja deri në cilën moshë mund të luajë Ronaldo Cristiano Ronaldo sot (5 shkurt) i ka mbushur 36 vjet, ndërsa ish-trajneri i tij i fitnesit ka deklaruar se superylli i
"A të pëlqej...", si i dërgoi dy të miturit në një rrugicë të Tiranës ish-trajneri U ekstradua nga Greqia, ish-trajnerin Sokol Metaj, 55 vjeç, i dënuar për ngacmim seksual ndaj të miturve. Por si ndod
Pësoi sulm në tru, del nga koma ish-trajneri i Barcelonës Ish-trajneri i mirënjohur spanjoll, Eusebio Sakristan, është zgjuar nga koma. Ish-trajneri i Barcelonës B, Real Socie
Ish-trajneri i njohur italian: Milan dhe Inter favoritë për fitimin e kampionatit Ish trajneri i mirënjohur, Marcello Lippi, ka dhënë mendimin e tij se kush do të fitoj titullin e kampionit në Serie A.
PSG shkarkon Tuchel, ky pritet të jetë trajneri i ri (FOTO LAJM) Tomas Tuhel raportohet sot nga mediat se është shkarkuar. Stoli i gjermanit ka qenë gjithnjë në rrezik ndërsa këtë se
Ish-trajneri Argjentinës zbulon bisedën me Maradonën: Kishte frikë, ishte i zhytur në dhimbje Ish-trajneri kampion bote me Argjentinën në vitin 1978, Cesar Menotti ka shprehur keqardhjen maksimale për ndarjen nga j
Arteta drejt shkarkimit, Arsenali hedh sytë nga ish-trajneri i Juves Arsenali e ka nisur sezonin e ri si mos më keq dhe trajneri Mikel Arteta mund të pushohet nga puna. Mediet angleze b
"Me Klodian Duron ndodhin rrahje të përgjakshme", ish-trajneri i Feronikelit bën deklaratën "bombë" Feronikeli është duke kaluar një periudhë shumë të vështirë, si në fushë, por edhe jashtë saj. Për shkak të rezultat
Wilder bën deklaratën bombastike: Ish-trajneri im ma "helmoi" ujin para meçit me Furyn Deontay Wilder në një intervistë të re ka akuzuar ish-trajnerin Mark Breland si pjesë e ‘komplotit’ për ta rrëzuar nga f
Befason Capello: Juventusi mund të pësonte deri në tetë gola kundër Barcës Juventusi u mposht nga Barcelona mbrëmë në Ligën e Kampionëve me rezultat 0-2. Për këtë humbje Zonja e Vjetër është k
Sëmundja e rëndë i merr jetën ish-trajnerit të Vllaznisë (FOTO LAJM) Ndahet nga jeta në moshën 75-vjeçare, ish-trajneri i atletikës, Vildan Tufi. Më 1 qershor të këtij viti, Tufi ishte deko
Holanda nuk e ka gjetur ende pasuesin e Koeman, del në skenë ish-trajneri i Interit Largimi i Ronald Koeman drejt Barcelonës ka lënë bosh pankinën e Holandës, që ia ka besuar drejtimin e përkohshëm Dwight
Më në fund Milanin arrin marrëveshje me Rangnick Milani, sipas Tuttosport, ka arritur një marrëveshje me ish-trajnerin e Schalke 04 dhe e RB Leipzig Ralf Rangnick. Dr
"Ushtrimet e tua janë m*t", Rooney zbulon çfarë i kishte thënë ish-trajnerit Ish-kapiteni i Manchester Unitedit dhe Anglisë, Wayne Rooney, ka zbuluar se një herë i ishte dashur të përballej me njër
Futbolli italian në zi, ndërron jetë ish-trajneri i njohur i Interit (FOTO LAJM) Futbolli italian në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 81-vjeçare ish-trajneri i njohur Luixhi Simoni. Ai ka drejtuar d
Van Gaal: Pronari i Tottenham u largua nga shtëpia ime i fshehur në bagazhin e makinës Aventura te Manchester United ka qenë e fundit për Louis van Gaal. Ish-trajneri holandez ka vendosur ta ndërpresë karrie