999 rezultate për

ish-portieri

Ish-portieri United "mallkon" Liverpoolin Ish-portieri i Manchester United dhe Everton Tim Howard e ka bërë të qartë se për cilën skuadër bën tifo këtë sezon.
Rrëfehet ish-portieri i Interit: Për shkak të një virusi rrezikova jetën Ish-portieri i Interit, Parma-s Fiorentina-s Sebastian Frey, ka zbuluar se ka qenë i prekur nga një virus i cili i ka
Ish-portieri i Barcelonës: De Ligt dëshiron të shkojë në Katalunjë Portieri i Ajaxit, Andre Onana, ka thënë se Matthijs de Ligt dëshiron të shkojë në Barcelonë, ku nga sezoni i ardhshëm d
Ish-portieri i Napolit: Hysaj nuk mund të jetë titullar te Napoli Elseid Hysaj nuk po kalon ditët e tij më të mira te Napoli. Shqiptari ishte në formacion ndeshjen e fundit për Kupën e I
Si një "bishë" e vërtetë, kështu është transformuar ish-lojtari i Barcelonës Ish-portieri historik i Barcelonës, Jose Manuel Pinto Kolorados (PINTO), e përfundoi karrierën e tij me klubin "blaugran
Ish-portieri i Romës kritikon ashpër Strakoshan Thomas Strakosha ka marrë shumë kritika nga tifozët, por edhe nga analistë të futbollit, pas paraqitjeve jo fort të mira
Ish-portieri i Lazios: Strakosha duhet të përmirësohet akoma Ish-portieri legjendar i Lacios, Marco Ballota, në një deklaratë për “Radiosei” ka folur për “gardianin” e Kombëtares Th
Ish-portieri i Lazios mbron Strakoshan: Ka difekte por meriton besim Lazio u eleminua nga Salzburgu pas humbjes me rezultatin 4-1. 3 gola të pësuara për 4 minuta, bënë që kririkat të vërsul
Ndahet nga jeta ish-portieri i njohur (FOTO LAJM) Ish-legjenda e portës së Dinamos, Ilir Luarasi ka ndërruar jetë ditën e sotme. Ai është gjetur i pajetë në shtëpinë e
Kamza prezanton ish-portierin e Shkëndijës Ish-portieri i Shkëndijës është bashkuar me skuadrën e Kamzës së Ramadan Ndreut. Vetë presidenti Naim Qarri ka pozuar
Ish-portieri i Milanit kritikon tifozët për sjelljen e keqe me Donnarumman Christian Abbiati hjatë një prononcimi për mikrofonat e Rai Sport, foli për çështjen “Donnarumma”. Ish-gardiani i portws
Tragjike! Ish-portieri i Vllaznisë hidhet nga pallati dhe humb jetën Policia e Korçës njoftoi sot se një burrë 60-vjeçar gjeti vdekjen pasi u hodh nga kati i 4 i pallatit ku banonte i vetëm
Futbollin italian në zi, ndërron jetë ish-portieri i madh i Interit Futbolli italian është në zi, pasi sot është ndarë nga jeta në moshën 83-vjeçare Giuliano Sarti, ish-portier i njohur i
Dani Alves fut në sherr ish-portierin e njohur me vajzën e tij (FOTO LAJM) Dashuria për futbollin ka krijuar një incident të vogël në familjen e ish-portierit të Perusë, Leao Butron. Lajmi ka bër
Ish-portieri i Lazios elozhe për Strakoshën: Ka rrugë të gjatë Thomas Strakosha po shkeqen te Lazio pasi si titullar pasi nuk ka pësuar asnjë gol në 270 minuta. Ish portieri i Italisë
"Ancelotti, trajneri më i mirë në botë" Carlo Ancelotti është trajneri më i mirë në botë. Kështu mendon trajneri i portierëve, Franco Tancredi. "Ancelotti është
"Neuer e meriton 'Topin e Artë', por nuk e fiton" Legjenda e Italisë, Dino Zoff, mendon se Manuel Neuer e meriton "Topin e Artë 2014", por është i bindur se nuk do e fito
Meksikë, arrestohet portieri kriminel Ish-portieri i kombëtares meksikane, Omar “El Gato” Ortiz, u arrestua ditën e dielë nga policia meksikane, i dyshuar si