999 rezultate për

ish-missi

Agnesa Vuthaj feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush ish-Missi (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Agnesa Vuthaj, feston sot ditëlindjen. Me rastin e ditës së saj të veçantë, ajo ka marrë shumë urime n
Nuk do ta besoni kurrë, sa vjeç bën sot ish-Missi Diellza Kolgeci (FOTO LAJM) Diellza Kolgeci mbetet padyshim një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Që nga koha kur është shpallur Miss K
Ish-Missi shqiptar "çmend" rrjetin, pozon e zhveshur nga vaska (FOTO LAJM) Trejsi Sejdini është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar, e cila merr gjithmonë vëmendjen në çdo
Vajzat shqiptare eskorta në Dubai? Ish-Missi shqiptar rrëfen gjithçka (FOTO LAJM) Karrieriste në profesion dhe seksi në pamje, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një set fotosh hot nga resortet luks
Ish-Missi bën deklaratën e fortë: Njoh deputetë që janë gay (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bëri bujë në media një deklaratë e ish-Miss Shqipërisë, Silvana Bushati, e cila në një intervistë tha:
Ish-missi habit me deklaratën: Fëmija im gay? Larg qoftë! Silvana Bushati, ish-missi ka qenë e ftuar paraditen e sotme në emisionin “Kafsho”, RTV Ora. Bushati u pyet edhe për
Vajzat shqiptare eskorta në Dubai? Ish-Missi shqiptar rrëfen gjithçka (FOTO LAJM) Karrieriste në profesion dhe seksi në pamje, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një set fotosh hot nga resortet luks
Nga paraja te sekretet e jetës, ish-Missi shqiptar rrëfen të pathënat nga Dubai (FOTO LAJM) Karrieriste në profesion dhe seksi në pamje, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një set fotosh hot nga resortet luks
Ish-missi shqiptar e tregon dashurinë e madhe për Interin (FOTO LAJM) Ish-miss Shqipëria 2019, Klea Bushi është adhuruese e flaktë e Interit. Këtë fakt e vërtetojnë më së miri, postimet e
Një tjetër shqiptare që na bën krenare, ish-missi merr nismën humane (FOTO LAJM) Samantha Sarelli, është vajza shqiptaro-amerikane që ka fituar “Miss Connecticut Teen USA 2020” dhe që do të drejtojë nj
Zgjidhet misteri, kush është ish-missi që shoqëronte Flori Mumajesin mbrëmë (FOTO LAJM) Flori Mumajesi dhe "flutura" e tijë kanë vjedhur vëmëndjen në festëne ditëlindjes së Arilena Arës. Tashmë vajza që u
Devis Xherahu tregon si e ndau karantina nga ish-missi: Kishim detyrime Devis Xherahu dhe ish-missi Ertemiona Mejdani janë prej vitesh së bashku në një lidhje dashurie. Në një intervistë muaj
Ish-Missi tund të pasmet, ndjekësit: A ke veshur mbathje? (FOTO LAJM) Ish-Miss Italia, Cristina Chiabotto, edhe në këto ditë teksa qëndron në karantinë nuk e ka humbur dëshirën dhe vullnetin
"Nuk e mohoj", ish-Missi reagon pas publikimit të bisedave me pullë të kuqe (FOTO LAJM) Ish-missi, Eria Ago, u përfol në bisedat me pullë të kuqe të Zogut të Tiranës, që u publikuan pak kohë më parë kur u zbu
Ish-Missi rrëfen jetën me Devis Xherahun: Nga kurora e bukurisë te e nusërisë (FOTO LAJM) Devisi njoftoi ndjekësit se do të publikojë klipin e ri “Tjetër bën e tjetër thua”, një këngë ritmike ku ti je protag
Nga "ballkoni" i ish-Missit, Gjuzi kthen sytë nga Alesia Bami: Prano ofertën (VIDEO) Deputeti i kuvendit Kujtim Gjuzi kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Ai është përfolur për një nga
E gjuajti në emision për gjoksin, ish-missi shqiptar: Gjuzi s’e kishte me "ballkonin" tim (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, deputeti i kuvendit Kujtim Gjuzi ngacmoi në studio ish-missin shqiptar, Silvana Bushati, duke i
I vlerësoi "ballkonin" dhe e bëri zv/presidente të partisë, ish-missi turpëron Kujtim Gjuzin në emision (VIDEO) E bëri zëvendëspresidente të Partisë Konservatore vetëm pak ditë më parë, por ish-missi Silvana Bushati thotë se Shqipër
Zjarret masive në SHBA, shkrumbohet edhe shtëpia e ish-missit shqiptar (FOTO LAJM) Një nga personat që ka pësuar tragjedi nga zjarret në SHBA është edhe ish-missi shqiptar, Valbona Coba. Ajo jetonte a
Kush është ish-Missi që braktisi Amerikën për dashurinë në Shqipëri (FOTO LAJM) Ish-miss Universe Albania, Fjoralba Dizdari, e ftuar në "Pushime on Top" ka rrëfyer gjithçka për karrierën e saj si mode