999 rezultate për

ish-kampioni

"Përbindëshi" mund ish-kampionin e botës për 26 sekonda (VIDEO) Sportisit francëz, Francis Ngannou apo siç njihet ndryshe si përbindëshi i arteve marciale të përziera është riktheyr fu
Humb jetën ish-kampioni i botës (FOTO LAJM) Lajm i hidhur vjen nga Gjermania, ku bota e sportit është tronditur pas humbjes së jetës të ish-kampionit të peshave sup
Kroasanti vret ish-kampionin e botës në boks Ish-kampioni i botës Mario Melo ndërroi jetë teksa po merrte pjesë në garën për të ngrënë më shumë kroasantë. Kroasanti
Aksdent tragjik, ndërron jetë ish-kampioni i botës Bota e sportit të boksit ka marrë ditën e sotme një lajm të tmerrshëm. Graciano “Rocky” Rochhiagian është ndarë nga jeta
Vranë Arjan Ferracakun në vendin e tij, si e arrestoi RENEA ish-kampionin e boksit Forcat Speciale RENEA kanë arrestuar sot katër persona, duke shpallur në kërkim edhe një të pestë. Të arrestuarit jan
Ish-kampioni i botës, Gentile: Ja çdo ti bëja Neymar-it Claudio Gentile njihet si mbrojtësi i rreptë që i "nxinte" jetën sulumuesve si Maradona apo Zico. Së fundmi duke mar
Ish-kampioni i botës dhe Sefer Seferi dhurojnë humor (FOTO LAJM) Ditën e nesërme boksieri shqiptar Sefer Seferi dhe ish-kampioni i botës Tyson Fury pritet të të ndeshen në ring. Edhe
Ish-kampioni i botës vjen te Partizani Partizani ka bërë një tjetër goditje të bujshme duke afruar një kampion bote në skuadër. Pas Lucciano Moggit, te të kuqt
Ish-kampioni i Moto Gp, Haiden mbetet në gjendje të rëndë shëndetësore Ish kampioni i Botës në Moto Gp, Nicky Haiden nuk ka asnjë përmirësim në gjendjen e tij shëndetësore. Spitali Bufalini i
Ndahet nga jeta ish-kampioni i mundjes Muhamed Malo Ish-kampioni i mundjes dhe biznesmeni i njohur Muhamed Malo është ndarë nga jeta në moshën 60-vjeçare. Muhamed Malo q
Ndahet nga jeta ish-kampioni në peshëngritje Ymer Pampuri Ymer Pampuri, legjenda e peshëngritjes shqiptare, ka ndërruar jetë në moshën 73-vjeçare, pas një ataku kardiak. Ish-s
Miku i Schumacher tregon gjendjen e ish-kampionit të botës Një nga shokët më të afërt të Michael Schumacher ka dhënë lajme në lidhje me shëndetin e ish pilotit të Formula 1. Mats
Në Kinë duan edhe ish-kampionin e botës Kina po dominon në këtë merkato janari. Pas shumë transferimesh të bujshme, tashme Beijin Guan bën një ofertë për një k
Vlorë, ekzekutohet ish-kampioni kombëtar i bilardos Një 31 vjeçar është ekzekutuar gjatë natës së kaluar në qytetin e Vlorës. Sipas policisë ish-kampioni kombëtar i bilardo