999 rezultate për

ish-drejtori

Ish-drejtori i Teatrit Kombëtar grek abuzoi seksualisht edhe me djem shqiptar Një skandal me përmasa të jashtëzakonshme po zhvillohet në Greqi. Policia e Athinës ka arrestuar ish-drejtorin e për
EMRI/ I bashkohet Ramës, LSI-së i ikën një tjetër figurë e njohur Ish-drejtori i portit të Durrësit dhe ish-drejtori i Aviacionit Civil, Aleksandër Lipivani largohet nga LSI dhe i bashko
PS i "kullufit" një tjetër politikan LSI-së, ish-drejtori i Aviacionit Civil ndërron kah Një tjetër politikan ka zgjedhur të lëvizë nga LSI drejt PS-së. Bëhet fjalë për ish-drejtorin e portit të Durrësit dh
Ish-drejtori i ALUIZNI-t nga qelia drejt Bashkisë, Xhaferraj: Ndoqi kodin e heshtjes së Ramës Kreu i degës së Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku akuz
Vrasja e 25-vjeçarit në Tiranë, ish-drejtori i policisë: I riu u qëllua në shpatull, nuk kishte faj! Ish-drejtori i Policisë, Arjan Hoxha ka treguar në emisionin Open se ndaj policit nuk ka pasur sulm, pasi në momentin e
Ish-drejtori sportiv i Romës: Juventusi i dashuruar në Zaniolon Ish-drejtori i sportit i Romës, Gianluca Petrachi ka konfirmuar se ‘Juventusi është i dashuruar me Nicolo Zaniolo. Za
Barcelona la Mbappen për Dembelen, ish-drejtori tregon gjithçka Ish-drejtori i Barcelonës, Javier Bordas, ka treguar prapaskenat e merkatos së ish-klubit të tij. Ai ka folur për “M
Vodhi bankën ku punonte, arrestohet ish-drejtori Policia ka vënë në pranga katër persona të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. Në njoftim thuhet se është a
Mbi 1 milion dollarë dëm ndaj shtetit, si u "arratis" një ditë para arrestimit ish-drejtori i OST Detaje të reja janë zbardhur nga arrestimi i urdhëruar nga Prokuroria e Tiranës në lidhje me aktivitetin e personave, pu
Pezullimi i Artan Shkëmbit, Berisha hedh akuza ndaj ish-drejtorit të rëndësishëm Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku reagon për pezullimin nga detyra të Drejt
Ish-drejtori i Arkivës: Avni Rustemi vrau Esat Pashën kundrejt pagesës Ish-drejtori i Arkivës, Kastriot Dervishaj, ka dalë kundër dekorimit të Avni Rustemit nga ana e Ilir Metës. Kjo, pasi
Djali i ish-drejtorit, i riu që vrau Idajet Dullën nuk pranohet në burgun e Durrësit Arbër Kote, i riu i arrestuar për vrasjen e ndodhur në Durrës, ku qëlloi me thikë në zemër Idajet Dullën, nuk është pran
Vrau me thikë në zemër 33 vjeçarin, merret vendimi për djalin e ish-drejtorit socialist Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për Arbër Koten, i cili vrau me thikë në zemër 33 vjeça
Vrau me thikë në zemër 33 vjeçarin, arrestohet djali i ish-drejtorit socialist Policia ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e Arbër Kotës, të riun i cili dyshohet se vrau me thikë në zemër 33 vjeç
Vrau 34-vjeçarin për një rrugë, autori djali i ish-drejtorit të njohur Pasditën e sotme në Durrës në Plepa ndodhi një ngjarje e rëndë ku pas një sherri, humbi jetën një 34-vjecar pasi u qëllu
I infektuar me koronavirus, ndërron jetë ish-drejtori i AKU-së në Vlorë Ka ndërruar jetë si pasojë e Covid-19, ish drejtori i AKU-së Syrja Binaj. ‘Report Tv’ bën të ditur se 55-vjeçari ishte s
Ish-drejtori iTeatrit Kombëtar: Babanë e dërguan natën në breg të lumit, para skuadrës së pushkatimit Publikohet historia e panjohur të vëllezërve Alibali me origjinë nga Shkodra, një nga familjet e njohura të atij qyteti
I vodhi klientit 30 mijë dollarë, jepet vendimi për ish-drejtorin e bankës Gjykata e Tiranës ka lënë në burg ish-drejtorin e një banke në Tiranë, i akuzuar për vjedhje ndaj klientëve. Florant
Prej muajsh në kërkim, dorëzohet ish-drejtori i ALUIZNI-t Ish-drejtori i ALUIZNI-t të qytetit të Durrësit, Flamur Gjuzi është dorëzuar në polici. Gjuzi ishte shpallur në kërki
Ish-drejtori i Barçës: Ronaldo dhe Messi mund të luajnë në një skuadër Ish-drejtori i Barcelonës, Ariedo Braida ka thënë se nuk është e pamundur që Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo të luajn