999 rezultate për

ish-deputeti

"Sei la mia heroina", ish-deputeti socialist uron të bijën mjeke Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle ka bërë një postim prekës në rrjetin social Facebook, ku uron vajzën e ti
Ish-deputeti demokrat humb njeriun e shtrenjtë: Do na mungojë prindi shembullor e fjalëpakë Ish-deputeti demokrat i Qarkut Dibër Xhemal Gjunkshi ka humbur nënën. Përmes një statusi në rrjetet sociale ai ka njoftu
Rekord infektimesh me COVID-19, ish-deputeti i PD-së: Përkeqësim alarmant! Kjo e premte shënoi një tjetër rekord të lartë shifrash të të infektuarve me COVID-19 në vendin tonë, me 90 raste poziti
Sherr tek Zonë e Lirë, analisti ia thotë copë ish-deputetit: Basha nuk te njihte fare! Ish deputeti i PD, Agron Shehaj gjatë një interviste mbrëmjen e sotme në "Zonë e Lirë", është përplasur me analistin Arj
Ish-deputeti socialist: Arrestohet Edi Rama Ish deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Ndocaj ka bërë një postim në rrjetin scoial ku me ironi shkruan se është arres
Denoncimi i ish-deputetit të PD: Të dyshuarit me Covid-19, i ngatërrohet rezultati Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, ka denoncuar sot një rast të ngatërrimit të rezultatit të tamponit.
"Kadri Hazbiu na thirri në zyrë ne katër zv.ministrat", dëshmia e ish-deputetit Publikohen disa nga historitë e panjohura të ndodhura në mes krerëve kryesorë të udhëheqjes së lartë komuniste në Byronë
Ish-deputeti publikon mesazhin kërcënues të Ministrisë së Arsimit: Mësuesit të pezullohen! "Të gjithë mësuesit që janë thirrur për të administruar provimet e maturës shtetërore dhe nuk janë paraqitur të merret m
A e ka shitur qeveria ishullin e Sazanit? Ish-deputeti bën deklaratën e fortë Ish-Sekretari i Marrëdhënieve me Jashtë në Partinë Demokratike, Gert Bogdani ka bërë një deklaratë të fortë pasditen e s
Ish-deputeti bën denoncimin e fortë: Si Rama po ndryshon Kushtetutën që të fitojë sërish zgjedhjet "Rama po përpiqet që në zgjedhje të mos lejojë Opozitën të paraqitet e bashkuar..." Ish-deputeti i Partisë Demokratik
Ndarja nga jeta e ish-deputetit socialist, reagon Balla Ka reaguar për ndarjen nga jeta të ish-deputetit socialist, Niko Faber edhe kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Social
Ndërron jetë ish-deputeti i Partisë Socialiste Ka ndërruar jetë në moshën 80-vjeçare ish-deputeti i PS-së në Korçë, Niko Faber. Ish-deputeti ka ndërruar jetë për si
Habit ish-deputeti shqiptar: Kur isha i vogël me jepte mamaja kanabis I ftuar në emisionin “ Shqipëria Live” për të diskutuar lidhur me legalizimin e kanabisit mjekësor, ish deputeti i PD-së
''Një ditë e mohon zjarrin dhe të nesërmen e quan incident'', ish-deputeti i PD ka 5 pyetje për Manastirliun Ish-deputeti i partisë Demokratike, Bardh Spahia i ka drejtuar disa pyetje ministres së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Socia
Rama paralajmëroi legalizimin e kanabisit, ish-deputeti: Gjethja e tij e fikut Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka reaguar pas distancimit të BE-së, nga hartimi i draftit për legalizi
Policia i refuzon lejedaljen Nard Ndokës, brenda karantinës së ish-deputetit Me vendosjen e masave parandaluese ndaj pandemisë, edhe figurat publike si politikanë ashtu dhe ata razë janë mbyllur në
Ish-deputeti i PS nxjerr zbuluar Ramën: Nuk është me Juventusin, ka bërë tifo për shumë skuadra Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Andis Harasani në një postim në Facebook, ka zbuluar disa sekrete të Ramës. Kryem
Kanë një muaj që nuk shohin prindërit, ish-deputeti i kushton postim prekës nipërve në Itali Ish-deputeti i Partisë Socialiste Namik Dokle ka bërë një postim prekës në rrjetet sociale, që i dedikohet nipit dhe mbe
Ish-deputeti paralajmëron kolaps: Ndryshoni strategji, jemi vonë Ish-deputeti demokrat, Tritan Shehu ka bërë një status ku ka nxjerrë në pah sipas tij një problem në mënyrën sesi po me
"Lulzim Berishës i është liruar pasuria me garanci të ish-deputetit të PS" 14 persona të dënuar për krime të rënda, por edhe në hetim kanë kaluar në “sitën” e OFL-së në vetëm 4 ditët e para të pu