999 rezultate për

ishĂm

Haxhia s'i ndahet Berishës: Në ’97-n më kërkoi të sulmoj Ambasadën Amerikane Nga truproja e besuar në armik të përbetuar! Kjo është historia e Izet Haxhias dhe ish-kryeministrit Sali Berisha.
Sulmi terrorist në Bruksel, autori i lidhur me ISIS (VIDEO) Policia belge ka zbuluar identitetin e personit që ditën e sotme plagosi me thikë dy policë në lagjen problematike të Br
Tifozi i Romës me robdishambër në stadium (FOTO LAJM) Kemi parë lloj-lloj tifozësh në stadium, të veshur në mënyrat më të çuditshme, por si ky rast që ju sjellim tani nuk men