999 rezultate për

iseni

Zyrtari i LSDM nxjerr foto me Rekën dhe i thotë partisë së tij që gabuan Zyrtari i lartë i LSDM-së dhe njëherit Drejtor i Ndërmarrjes Publike për menaxhim me hapësora afariste, Xhevat Iseni, ka
Niseni javën duke lexuar motin Fillimi i javës përpara, ashtu si edhe fundjava që lamë pas, pritet të jetë pa reshje shiu dhe temperatura pranverore.
Niseni javën duke lexuar parashikimin, kush janë fatlumët Horoskopi e hënë, 15 prill 2019 Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë
HOROSKOPI/ Një ditë e kompleksuar ju pret, niseni ditën pa zënka Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 12 dhjetor 2018. Dashi Më në fund do të keni mundësi të sqaroni disa keqku
Niseni javën me këtë video dhe do të qeshni deri në fundjavë (VIDEO) Kjo është një nga videot më qesharake që keni parë ndonjëherë. Videoja është aq e popullarizuar sa ka mbledhur pothuajs
Niseni ditën mbarë duke shikuar reagimet e bebeve (VIDEO) Videoja e këtyre bebeve duke u argëtuar dhe qeshur padyshim se do t’jua ndreq ditën sot. E publikuar në Facebook, vid
Niseni ditën me të qeshur, si reagoni kur para ju dalin dhjetra persona (VIDEO) Kamerat e fshehta janë ndër format e videove që shikohen më së shumti. Një kamerë e fshehur mjaft interesante shfaq shu
Pesë tipa meshkujsh prej të cilëve duhet të "arratiseni" sa më parë Femrat gjithmonë u janë dorëzuar meshkujve të rrezikshëm. Fatkeqësisht, realiteti është shumë më e vrazhdët. Po ju p
Niseni ditën me këto tri çaje dhe trupi do t'ju falenderojë Zbuloni pijet fenomenale dhe të shijshme të cilat janë ideale për detoksifkimin e trupit në mëngjes. Edhe pse çdokush
Besdiseni nga gabimet drejtshkrimore? Mësoni arsyen e veçantë Nëse jeni person që futeni të lexoni një artikull apo ndonjë temë në ndonjë forum dhe gabimet drejtshkrimore ju vrasin
Para se të niseni për ndonjë udhëtim, bëni këto gjëra Të udhëtuarit jashtë vendit, është njëra ndër aventurat më emocionuese që mund të përjetoni. Njiheni me një kulturë k
Zhduket Flamur Iseni nga Kërçova (FOTO LAJM) Nga data 2 maj është humbur Flamur Iseni nga fshati Garanë i Kërçovës. Rasti është paraqitur në polici që mëngjesin e da
Drejtori shqiptar u bën gjëmën 11 militantëve të VMRO-së Xhevat Iseni nga Shkupi është një ndër funksionarët në qeverisjen e re. Si kryetar bordi i propozuar prej LSDM-së në Ndë
Mjekja Lejla Iseni, kryetare e Këshillit komunal të Likovës Gjatë ditës së sotme u bë konstituimi i Këshillit komunal në komunën e Likovës, ku për kryetar të Këshillit u zgjodh mje
Shpëtoni jetën tuaj! Lexoni këto këshilla para se të niseni për plazh Bregdeti shqiptar çdo ditë po merr jetë njerëzish ku vetëm dje në Vlorë humbën jetën 4 shtetas. Rrymat ujore janë rr
Argëtohuni në dasmën tuaj, niseni duke bërë foto të veçanta dhe gazmore (FOTO LAJM) Martesa është një eveniment shumë i rëndësishëm në jetën e një njeriu. Ka disa që preferojnë të realizojnë një dasmë mad
Rasti "Kumanova", policia akuzohet si e përfshirë Kenan Isein, i akuzuar në rastin “Lagja e Trimave”, para trupit gjykues denoncoi përfshirjen e një inspektori policor me
FSHF-ja jep udhëzime për ndeshjen Itali – Shqipëri: Si mund të pajiseni me bileta Federata Shqiptare e Futbollit ka nisur të informojë dhe pajisë me bileta, shqiptarët që duan të jenë të pranishëm në nd
DËBORA / Maqedoni, ja sa janë gjobat nëse nuk pajiseni me zinxhirë Stuhitë e dëborës dhe ngricat të cilat kanë mbuluar rrugët e Maqedonisë, janë bërë burim aksidentesh. Autoritetet ma
Niseni ditën me këto këngë! Ja arsyet Sipas studimeve të fundit muzika luan një rol shumë të rëndësishëm në humorin tonë e si për rrjedhojë dhe në ecurinë e d