48 rezultate për

isco

Isco e Ramos optimistė: E pėrmbysim Atleticon Ka optimizėm nė shtėpinė e Real Madrid pavarėsisht humbjes 2-0 pėrballė Atleticos nė ndeshjen e djeshme. Mesfushori Isco
Del Bosque zbardh listėn anti Bjellorusi dhe Gjermani (FOTO) Vicente Del Bosque ka zbukuar listėn e futbollistėve tė grumbulluar pėr ndeshjen eleminatore tė 15 nėntorit kundėr Bjell
Ancelotti nė dilemė: Do luajė Bale apo do luajė Isco?! Trajneri i Real Madrid, Carlo Ancelotti u shfaq pėrpara mediave pėr tė analizuar situatėn aktuale dhe ndeshjen e radhės
Isco dhuron spektakėl nė stėrvitje (VIDEO) Isco ka pėrfituar shumė mirė nga mungesa e Gareth Bale pėr tė marrė rolin e titullarit te Real Madrid dhe pėr tė treguar
Pa "Gattuson" e tij, Ancelotti ndryshon skemė Pa Khediran ndryshon edhe Real Madrid. Carlo Ancelotti duhet tė startoi nė ndeshjet e radhės me njė formacion krejtė ndr
Malaga kėrkon tė blindojė "Iscon e ri" (VIDEO) Malaga po punon pėr tė blinduar Sergi Danfer, mesfushorin e ri tė datėlindjes 1993, qė sipas tė dhėnave taktiko-teknike
Ramos e Isco "pajtohen" nė Twitter Shumė kujt mund t’i ketė shpėtuar shikimi serioz dhe shumė domethėnės i Sergio Ramos drejt Iscos, teksa ky i fundit po t
Isco-Xavi show, Spanja shkėlqen edhe nė stėrvitje (VIDEO) Kombėtarja e Spanjės po bėn pėrgatitjet e fundit nė prag tė dy ndeshjeve tė fundit eleminatore kundėr Bjellorusisė mė 11
Isco, "Zidane i Ri" i Real Madrid (VIDEO) Francisco Roman Alarcon Suarez, i njohur nga tė gjithė si Isco, po tregon njė formė tė shkėlqyer me Real Madrid. Talenti
"Bale gati pėr derbin, Isco i shkėlqyer" Tė gjithė nė Madrid e prisnin pėr debutimin nė Santiago Bernabeu, por Gareth Bale nuk arriti dot tė zbriste nė fushė nga
Isco mė i mirė se Zidane e Kaka Numri 10-tė pėr skuadrėn e Real Madrid ėshtė njė numėr shumė i rėndėsishėm dhe kėtė gjė spanjolli Isco duket se e ka kup
Marca: Messi golashėnues, Isco spanjolli mė i mirė (FOTO LAJM) Sot starton kompeticioni mė i madh dhe mė spektakolar i futbollit nė Europė, Champions League dhe bashkė me tė do tė zbr
Real Madrid, ja lista zyrtare e Champions-it Carlo Ancelotti ka pėrcaktuar zyrtarisht 25 futbollistėt e tij pėr listėn zyrtare tė Champions League. Nė fazėn e grupev
Ramos dhe Isco "qajnė" Ozil-in Sergio Ramos shfaq trishtimin e tij pėr largimin nga Real Madrid tė fantazistit turko-gjerman Mesut Ozil. Qendėrmbrojtės
Dopietė e Iscos, fiton Reali (VIDEO) Real Madrid fiton ndaj Athletic Bilbao dhe shkon nė kuotėn e 9 pikėve. Ndeshja e vlefshme pėr javėn e tretė tė La Ligas
AS: Nesėr prezantimi i Gareth Bale Sipas gazetės spanjolle "AS", Real Madrid ka njoftuar se po pėrgatit stadiumin "Santiago Bernabeu", ku nesėr do tė preza
Xabi Alonso: Isco, talent i rrallė Mesfushori i Real Madrid dhe kombėtares spanjolle Xabi Alonso, nuk i ka kursyer elozhet pėr shokun e tij tė skuadrės, ta
Isco: Krenar pėr golin, CR7: I jashtėzakonshėm (VIDEO) Francisco Roman Alarcon Suarez, i njohur nga tė gjithė me nofkėn Isco, realizoi golin e parė me kokė nė karrierėn e tij
Reali megjithatė fiton (VIDEO) Edhe pse me vėshtirėsi, Real Madridi ka shėnuar fitore me rezultat 2-1 kundėr Real Betisit pėr tė arkėtuar tre pikė tė p
Isco: Ancelotti, tekniku ideal pėr Realin Dy ditė pėrpara nisjes sė kampionatit, Francesco Alarcon Isco shfaqet pėrpara gazetarėve me optimizėm, gjė qė vėrehet nė
 
Protesta tė dhunshme nė Prishtinė gjatė mesditės sė sotme. Pėrplasje polici-protestues, ndėrsa nuk mungojnė as personat e lėnduar.

Protesta tė dhunshme nė Prishtinė gjatė mesditės sė sotme. Pėrplasje polici-protestues, ndėrsa nuk mungojnė as personat e lėnduar.