E FUNDIT/ Koronavirusi i merr jetën 21 vjeçares tek Infektivi
999 rezultate për

isai

Erion Isai jep lajmin e bukur: Do bëhem baba Kryetari i Bashkisë Kolonjë dhe aktori Erion Isai ka dhënë sot lajmin e bukur se do bëhet baba për herë të dytë. Eri
Iku nga "Portokalli" në Tv Klan, Erion Isai: Do të bëhet lajm, por është lider (VIDEO) Për Erion Isain, largimi nga “Portokallia” erdhi vetëm si pasojë e zhvillimit profesional. Në një intervistë për “Rreze
Erjon Isai kërcënon mediat: Në gjyq ata që flasin keq për Pandin tim Erion Isa edhe pse humorist ka mësuar nga eprorët e tij politik se si t'ua mbyllë gojën mediave përmes shantazhit. Gjatë
I nguli thikën të riut që shau Erion Isain, militanti i PS merr post në administratë Pandi Cunge, i cili ka qenë kryetari i FRESSH, është emëruar ditën e premte, 2 gusht, administrator i njësisë administra
Ish-kolegu thumbon Erion Isain: "Të na falenderoje të paktën si koleg" (FOTO LAJM) Erion Isai i habiti të gjithë me vendimin e tij për të kandiduar si kryetar bashkie në Kolonjë. Tashmë me postin krye
Ardit Gjebrea mesazh Erion Isait pas dorëheqjes, "Mos fyej publikisht" (FOTO LAJM) Erion Isai ka bërë një postim falenderues për njerëzit që e ndihmuan të shenjonte karrierën e tij artistike! Nga Ardi
Erjon Isai feston triumfin, komentuesi: Fitove një m*t (FOTO LAJM) Kandidati i PS-së, Erion Isai ka treguar rezultatet e zgjedhjeve në Kolonjë. Procesi i numërimit të votave në Kolonjë ka
Dalin rezultatet e para në Ersekë, kush kryeson Janë numëruar kutitë e para në Ersekë duke sjellë edhe rezultatet fillestare nga bashkia e Kolonjës ku garojnë Erjon Isa
Do ja nxij jetën Ramës! Aktori i "Portokallisë" bën betimin e "Erionëve" Kryeministri Edi Rama ishte në Kolonjë pak më parë ku prezantoi aktorin e "Portokallisë" Erion Isai si kandidat për krye
Erion Isai nis fushatën alla "lali Eri': Këto janë bëmat më të fundit (FOTO LAJM) Aktori i "Portokallisë" Erion Isai, e ka nisur vrullshëm fushatën për bashkinë e Ersekës ku kandidon nën siglën e Rilind
A do të bësh humor nëse zgjidhesh kryetar? Përgjigjet Erion Isai (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, aktori i njohur Erion Isai u zyrtarizua si kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Kolonjës, ndë
Përdhosën figurën e Mujo Ulqinakut, AMA i tërheq "veshin" Bes Kallakut dhe Erion Isait (VIDEO) Duke menduar se mund të tallen me çdokënd, Bes Kallaku dhe Erion Isai janë fokusuar tek Mujo Ulqinaku në emisionin e dat
Ardit Gjebrea reagon pas kandidimit të Erion Isait si kryebashkiak (FOTO LAJM) Pak pasi Kryesia e PS-së zyrtarizoi emrin e aktorit Erion Isai, si kandidatin e saj për kryebashkiak te Kolonjës, Ardit
Nga Erion Isai, tek gardisti i "21 Janarit" dhe largimi i Dakos: Të veçantat e listës së PS për bashkitë PS ka zyrtarizuar sot listën e kandidatëve për 61 bashkitë e vendit duke bërë kështu që Rama të deklarojë se tashmë janë
Erion Isai, kandidat për bashkinë e këtij qyteti Erion Isai ka mbështetur publikisht Rilindjen në përballjet e Ramës dhe Veliajt me aktorët për prishjen e Teatrit dhe fi
Duket qesharake por është serioze, si Enveri dhe Isai gënjenin veten për Shehun dhe CIA Një bisedë interesante është zhvilluar mes Enver Hoxhës dhe Hekuran Isait për fejesën e djalit të Mehmet Shehut, Skënder
Top Channel apo Tv Klan? Erioni dhe Besi tregojnë planet Dy aktorët e njohur të humorit, pas largimit nga “Portokallia”, janë përfolur për një projekt të ri që do të nisë së shp
Ky burrë bën çmenduri me mjekrën e tij, mahnitet rrjeti (FOTO LAJM) "Dua që njerëzit të më shohin jo vetëm si vajza që vetëm rregullon flokët e saj, por si një person kreativ dhe i gjit
I nxjerrin foton me Veliajn, qytetarët "masakrojnë" Erion Isain (FOTO LAJM) Pavarësisht debateve mes politikanëve dhe artistëve për shembjen apo jo të teatrit, duket se qytetarët janë në krah të p
E bëri drejtor Rama, Erion Isai i përgjigjet Zenelajt e sulmon Ndrenikën Debati për prishjen apo jo të Teatrit ka përçarë edhe artistët të cilët kanë shpërthyer edhe në ofendime ndaj njëri tjet