999 rezultate për

isaac

Për inat ose jo të Duas, Isaac e gjeti sërish dashurinë dhe është bjonde (FOTO LAJM) Prej kohësh tashmë e dimë se në zemrën e Dua Lipës është shkruar me shkronja të mëdha emri i modelit Anwar Hadid. Ata
"Lamtumirë Dua", Isaac Carew në një lidhje të re dashurie (FOTO LAJM) Pak muaj më parë në media qarkulloi lajmi se çifti i njohur Dua Lipa dhe Isaac Carew ishin ndarë. Këto lajme morën fund
Pasi lidhja u konfirmua është koha të dimë si nisi gjithçka mes Duas dhe Anwar Dua Lipa dhe vëllai i motrave Hadid, Anwar, janë kthyer në personazhet më të komentuar të showbiz-it në mbarë botën, të
Dua Lipa nuk harron zakonin me Isaac, vepron po njëlloj edhe me Anwar (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, është duke e shijuar lidhjen e saj të re. Pak pas ndarjes nga
Pas ndarjes nga Dua Lipa ragon për herë të parë Isaac: "Një gjarpër" (FOTO LAJM) Këngëtarja Dua Lipa dhe shefi kuzhinës Isaac Careë i dhanë fund lidhjes vetëm disa javë më parë. Menjëherë pas ndarje
Dua Lipa ne lidhje të re por këngëtarja dhe Isaac shpresojnë për një rikthim (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele B
"Lamtumirë Isaac", Dua Lipa shfaqet e lumtur në krahët e të dashurit të ri (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore shqiptare Dua Lipa, së fundmi ka pranuar se është ndarë nga i dashuri Isaac Crew. Nuk ka
Më në fund zbulohet i dashuri i ri i Dua Lipës (FOTO LAJM) Dua Lipa tashmë ka gjetur partnerin e radhës. Nuk ka kaluar shumë kohë nga ndarja me të dashurin prej disa vjetësh, D
Dua Lipa bën për spital të dashurin pas ndarjes (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa mësohet ti ketë dhënë fund lidhjes me Isaac Careë. Menjëherë pas publikimit
I dashuri i Dua Lipës nuk i reziston të pasmeve të JLo (FOTO LAJM) As Isaac nuk mundi të rezistojë pa shikuar trupin bombastik të Jennifer Lopez. Dua Lipa ka debutuar mbrëmë në eventin
Dua Lipa dhe Isaac, dashuria mes tyre vazhdon të rritet (FOTO LAJM) Çifti i njohur, Dua Lipa dhe Isaac Carew nuk po mund të ndahen për asnjë minutë. Carew ka postuar një fotografi së b
Dua Lipa shkëlqen në rrugët e Londrës (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare e cila vetëm pak ditë më parë fitoi çmimin ‘Best Single’ bashkë me Calvin Harris ka gj
Dua Lipa si kurrë më parë, i përgatit ushqimin të dashurit (FOTO LAJM) Isaac Careë i dashuri i këngëtares shqiptare, Dua Lipa së fundmi ka publikuar një video ku shihet Dua duke ia përgatitur
Dua Lipa uron shqiptarët, i dashuri i saj ka mësuar shqip (VIDEO) Së pari duhet thënë se Dua Lipa është padyshim këngëtarja shqiptare më me shumë suksese në botë. Bukuroshja e Kosovë
Dua Lipa rikthehet në krahët e ish të dashurit Pasi u nda nga Isaac Carew Dua Lipa nisi një ldihje të re më muzikantin Paul Klein. Por, The Sun shkruan së fundmi s
Dua Lipa i jep fund lidhjes 2-vjeçare, çfarë ndodhi me çiftin? (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare tashmë me famë botërore Dua Lipa, i ka dhënë fund lidhjes dyvjeçare të dashurisë në kulmin e karrie
Isaac Carew i dashuri i Dua Lipa, djalë me duar të arta (FOTO LAJM) Dua Lipa po shijon dashurinë me Issac Carew dhe shumë herë ka folur për të, duke e konsideruar si një njeri të kujdesshë
Pse nomadët mund të kërkojnë të regjistrojnë emrin e tyre Marka Masai Cordelia Hebblethëaite Imagjinoni një luftëtar Masai, apo një grua Masai e zbukuruar me rruaza – është n
Uragani Isaac, manovër e vështirë e avionit (VIDEO) Një manovër tepër e vështirë ka qenë për pilotin e A340 të Air France në pistën e Sint Maarten. Ishulli i Karaibeve vetë
Uragani “Isaac” mbërrin në brigjet e Luizianës (VIDEO) Epiqendra e uraganit “Isaac” mbërriti në brigjet e Luizianës me reshje shiu e erëra të forta që tejkalojnë 130 kilometra