E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
999 rezultate për

irlandezi

Khabib e konfirmon: Do të ketë një rimeç me McGregorin Khabib Nurmagomedov ka thënë se rimeçi i tij me Conor McGregorin do të ndodhë, mirëpo ai shtoi se ky rimeç do të ndodhë
Publikohen pamjet e arrestimit të McGregor (VIDEO) Një kamera e vendosur në trupin e një polici ka zbuluar momentin e arrestimit të irlandezit Conor McGregor rreth një mua
McGrego rikthehet në ring? Irlandezi surprizon fansat Conor McGregor padyshim që është një nga figurat më të njohura të sportit në mbarë botën. Mjeshtri i arteve marciale
Khabib "shkatërroi" McGregorin, irlandezi tregon arsyet e humbjes Khabib Nurmagomedov mposhti me nokaut rivalin Conor McGregor dhe kjo humbje duket se nuk është kaluar aspak mirë nga irl
Jeta e Conor McGregorit që nga humbja nga Khabib Tashmë kanë kaluar një javë që kur Conor McGregor humbi nga Khabib Nurmagomedov në UFC 229. Kjo ndeshje vazhdon të komen
Zbulohet kundërshtari i radhës i McGregor Irlandezi, Conor McGregor u mposht me nokaut ndaj rusit, Khabib Nurmagomedov. Pas kësaj përballje, irlandezi kërkoi rev
Katër disfatat turpëruese të McGregor Pak ditë më parë Conor McGregor u mposht më nokaut nga rivali i tij më i madh, Khabib Nurmagomedov. Por cilat janë humbj
Trajneri i McGregor tregon pse humbi Irlandezi Dueli më i fortë në historinë e UFC përfundoi me fitoren e Khabib kundrejt McGregor. Së fundmi ka reaguar trajneri i McG
E BUJSHME/ McGregor rrezikon dënimin e rëndë Pas ndeshjes së humbur ndaj Khabib Nurmagomedov, Conor McGregor ka marrë edhe një goditje tjetër. Irlandezi është pe
U frikësua deri në palcë nga Khabib, rrjeti tallet keq me Drake-n (FOTO LAJM) Drake është një ndër fansat më të mëdhenj të Conor McGregor, por gjatë ditës së djeshme ai pati momente shumë të vështir
Kushëriri i Khabib: E gjakosa McGregorin Dueli më i madh i historisë së UFC, Khabib Nurmagomedov dhe McGregorit përfundoi pas përleshjes mes dy stafeve. Pjesëtar
McGregor i hap “luftë” rusit Khabib Në datën 6 tetor në Las Vegasa do të luhet sfida më e madhe e vitit në UFC, aty ku Conor McGregor do të përballet me Kha
Doktori shqiptar i shpëton jetën irlandezit në avion Kardiokirurgu i njohur shqiptar që jeton dhe punon në Irlandë Kristo Papa ka shpëtuar jetën një pasagjeri të avionit ku
Nxehen gjakrat mes Mc Gregor dhe Khabib,"lufta" duket shumë pranë Conor McGregor me shumë mundësi do ti rikthehet ndeshjeve në kafaz. Irlandezi dhe Khabib Nurmagomedov kanë filluar n
Trajneri i McGregor tregon se kur do të kthehet në ring Kampioni i Botës Trajneri i McGregor, ka rrëfyer se ëshë e sigurtë, pavarësish se ajo është shtyrë për një periudhë tjetër. Irlandezi end
“Lufta” epike mes lakuriqit të natës dhe irlandezit bëhet hit në internet (VIDEO) Një irlandez që mundohej të largonte një lakuriq nate nga shtëpia e tij është bërë i njohur në të gjitha rrjetet sociale