999 rezultate për

irkenc

5 ditë nga lindja e Ajkës, shihni ç'bast kanë vënë Xhensila dhe Besi (FOTO LAJM) Vetëm 5 ditë më parë Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë.
Poni publikon projektin e ri dhe duket mahnitëse (FOTO LAJM) “Dashni e vjetër” është bashkëpunimi më i ri nga këngëtarët Poni dhe Irkenc Hysa, që u publikua ditën e djeshme. Pon
Poni sjell këngën e re me këngëtarin e njohur (FOTO LAJM) Këngëtarja labe Poni ka njoftuar se do të sjell për publikun këngën e saj më të re. Por duket se kënga e saj do të vijë
Xhensila e pret me padurim projektin e këtij këngëtari (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme dhe shumë e dashur për publikun, nuk ndalet vazhdon të na surprizojë. Është fjala për të ëmblën Xhe