999 rezultate për

irina

Irina Shayk nis pushimet në det, fansat sytë nga bikinit e saj (FOTO LAJM) Supermodelja Irina Shayk ka treguar trupin e saj të tonifikuar në bikini të zeza derisa po pushon në Miami disa javë par
Të gjithë kundër Gagës: Sa nuk e puthi në sy të gruas aktorin Të dielën, Lady Gaga dhe Bradley Cooper do të rrënjoseshin thellë në historinë e çmimeve Oscars, përmes një performance
Pas fjalëve se i shoqi e tradhton, Irinës i prish mbrëmjen vjehrra (FOTO LAJM) Ky ndoshta do të mbahet mend si një nga Oscar më të trishtë për modelen Irina Shayk. Nuk mjaftuan përfoljet se partneri
Asgjë për veten! Irina Shayk tregon arsyen e vendimit drastik (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Irina Shayk dhe Bradley Cooper është rreptësisht kufizuar për mediat dhe fansat e tyre. Modelja dhe regjis
Rrëfehet Irina Shayk, zbulon arsyen e ndarjes me Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM) Modelja Irina Shayk, ish-e dashura e Cristiano Ronaldos, ka treguar sesi përfundoi historia e saj e dashurisë me yllin e
E tmerrshme/ Mori celularin në dush, vajza humbet jetën 15-vjeçares Irina Rybnikova e cila mbante gjithmonë me vete celularin i ka kushtuar jetën. Vajza kishte vendosur në kar
Iphone i merr jetën sportistes ruse Një qark i shkurtër elektrik, ndërsa ishte duke u larë në vaskë, i ka marrë jetën sportistet ruse Irina Rybnikova. Burim
Magjia që bën aspirina në flokët tuaj Aspirina i bën flokët të butë, të shkëlqyeshëm dhe të bujshme, ndërkaq shumica e femrave kanë përvojë pozitive me elimin
Si në filma, djali rigjen vajzën e fëmijërisë dhe martohet Dashuria ndonjëherë vjen tek ne në format më të cuditshme të mundshme. Kështu dy të rinj janë dashuruar me njëri-tjet
Irina Shayk i jep "shuplakën" e radhës Ronaldos (FOTO LAJM) Irina Shayk është ndër modelet më të famshme në botën e modelingut. Për disa vite ajo ka qenë e dashura e yllit portugez
10 përdorimet e tjera çudibërëse të aspirinës Ky ilaç që quhet mrekulli mjekësore, në fakt u zbulua falë pemës së shelgut. Por, përveçse për të qetësuar dhimbjet, asp
Irina: Ronaldo më tradhtonte me vajza të tjera Cristiano Ronaldo së fundmi është vendosur në qendër të të gjitha mediave për shkak të akuzave që po bëhen në drejtim të
Po puthte një vajzë në fotografinë e fëmijërisë, djali e gjen dhe dashurohet Dashuria ndonjëherë vjen tek ne në format më të cuditshme të mundshme. Kështu dy të rinj janë dashuruar me njëri-tjet
Aspirina, e rrezikshme apo e nevojshme për të moshuarit? Të moshuarit në gjendje të mirë shëndetësore nuk duhet të marrin aspirinë çdo ditë. Në këtë përfundim ka arritur një stu
Magjia që bën aspirina në flokët tuaj Aspirina i bën flokët të butë, të shkëlqyeshëm dhe të bujshme, ndërkaq shumica e femrave kanë përvojë pozitive me elimin
Irina Shayk tifozja më e "nxehtë" e Rusisë, foto provokuese me flamur Rusia u eliminua nga Kroacia mbrëmjen e djeshme vetëm me anë të pënalltive. Kombëtarja ruse do të mbahet mend për ar
Shpëtoni nga aknet me këtë maskë të përgatitur në shtëpi Edhe përse periudha e adoleshencës përfundon, aknet nuk vendosin te largohen. Fatkqësisht për femrat një ndër shkaqet k
Aspirina fantastike kundër rrudhave Aspirina përveçse qetëson dhimbjet e kokës, ndihmon shumë edhe të sheshojmë rrudhat, madje edhe të zvogëlojmë poret për
Leverkusen ngushton diferencën ndaj Bayernit (VIDEO) Bayer Leverkusen ka ngushtuar duferencën ndaj Bayern Munich në "BayArena". Ai që ka shënuar për Aspirinat është Lars
Irina Shayk në superformë (FOTO LAJM) Një vit pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë, Irina Shayk nuk ka patu aspak problem që të rikthehet në formën më të