E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

irenejt

Zekolli: Pas Irenejt, mos duhet të dekorojmë Millosheviçin? Arsim Zekolli, ish-ambasador i Maqedonisë në OSBE dhe ambasador i OSBE-së në Turkmenistan është deklaruar lidhur me vizi
Demaçi: Rama nuk duhet ta ftonte kryepeshkopin serb Vizita e kryepeshkopit serb, Irenej ishte provokuese, edhe sikur ai të mos deklaronte se "Kosova është djep i Serbisë".
Shpend Ahmeti: Vizita e Irenejt në Tiranë, nënshtrim ndaj Serbisë Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti nuk ka mundur të mbajë dot mllefin për viztën e Irenejt në Tiranë. Ai