999 rezultate për

iran

Shehi merr drejtimin e Tiranës? Pas largimit të Nevil Dedes, te Tirana janë duke punuar për të gjetur trajnerin e ri që do i besohet drejtimi i skuadrës
Përplasi të moshuarën me makinë dhe u largua "skëterrë", arrestohet shoferi Një shofer ka aksidentuar të moshuarën 87-vjeçare në Tiranë dhe është larguar menjëherë nga vendi. E moshuara ndodhe
3 emra "BIG" për stolin e Tiranës Nevil Dede u largua nga Tirana për shkak se drejtuesit e klubit mendonin ndryshe dhe ndërhynë për formacionin në ndeshje
Trajneri i ri i Tiranës? Presidenti Refik Halili flet hapur Presidenti i Tiranës, Refik Halili ka folur për trajnerin e ri. Gjatë një interviste për Supersport, Halili theksoi s
Arsyet e largimit, Dede shigjeton direkt Halilin Trajneri Nevil Dede u largua nga Tirana pak minuta para ndeshjes me Laçin. Ai vendosi të aktivizonte në formacion Ku
Aksident në Tiranë, makina merr përpara stacionin e autobuzit Pasditen e sotme është regjistruar një aksident i rëndë në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur pra
A është Ardi Veliu kryepolici që del në përgjimet e Ndragheta? Përgjimet e Anti-mafias në Itali kanë tronditur thellë edhe publikun shqiptar për shkak të lakimit të disa emrave të njo
Rrahu policin e i vuri tritolin Tahirit, kush është kuksiani që "tmerroi" socialistët mes Tiranës Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 5 vite burg për Vladimir Gjutën. Gjuta u arrestua me 10 shkurt të vitit që shkoi me n
U kap me armë afër selisë së PS-së, prokuroria kërkon 5 vite burg për Vladimir Gjutën Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 5 vite burg për Vladimir Gjutën. Kujtojmë se gjuta po lëvizte me armë pa leje në mome
Tirana pa trajner pëson humbjen e dytë radhazi, mposhtet minimalisht nga Laçi (VIDEO) Pas disfatës në derbi ndaj Partizanit, Tirana është mposhtur për të dytën ndeshje radhazi. Këtë herë bardheblutë pësuan
E pabesueshme, Nevil Dede largohet nga stoli i Tiranës pak minuta para fillimit të sfidës ndaj Laçit E pabesueshme ajo që ndodh në klubin e Tiranës. Një ngjarje për rekord botëror ka përfshirë bardheblutë para ndeshjes nd
Tre të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuloi policia Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona të shpallur në kërkim kombëtar për vepra të ndryshme penale. Arrestohet në
A do të ketë një hetim të detajuar si po ndërtohen kullat në Tiranë? Të gjithë e dimë që këto kulla po ndërtohen dhe lartësohen me para të pista, para në dorë (cash) në çanta. Së fundi, del
5 viktima dhe 833 raste të reja në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë ka publikuar bilancin e kësaj të diele sa i përket COVID-19 në Shqipëri. 5 viktima janë shënuar
Ambasada ruse në Tiranë i reagon Haradinajt: Ideja e Shqipërisë së madhe provokim, po përparon si ide Pas deklaratave të Ramush Haradinajt për referendumin e bashkimit të Shqipërisë me Kosovën ka reaguar Ambasada Ruse në S
"A të pëlqej...", si i dërgoi dy të miturit në një rrugicë të Tiranës ish-trajneri U ekstradua nga Greqia, ish-trajnerin Sokol Metaj, 55 vjeç, i dënuar për ngacmim seksual ndaj të miturve. Por si ndod
Ngacmonte s*ksualisht të miturit, ekstradohet nga Greqia trajneri i futbollit Ekstradohet nga Greqia trejneri Sokol Metaj i dënuar për ngacmim seksual ndaj të miturve. Në vijim të bashkëpunimit
Pjesë e listës KÇK, ndahet parakohe nga jeta gjykatësi i shkallës së parë Tiranë Gjyqtari i Gjykatës së Shkallës së Parë në Tiranë, Martin Deda ka ndëruar jetë. Lajmin e ka dhënë avokati Idajet Beqiri,
Do të garojë përballë Ramës? Basha zbulon qytetin ku do të kandidojë për deputet Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zbuluar mbrëmjen e sotme se në zgjedhjet e 25 prillit do të garojë si depute
Përgjime të reja: Eurodeputeti italian ndërhyn për tendera e koncesionet e mafias në Tiranë Europarlamentari Lorenzo Cesa ka dalë në skenë në përgjimet e antimafias italiane si personi që koordinon ndërhyrjet e n