999 rezultate për

iphone

iPhone 12 Pro lejon që njerëzit të verbër ‘të shohin’ të tjerët përreth tyre Fraza "distancim shoqëror" ose "distancë fizike" ka qenë mjaft e zakonshme këto ditë ndërsa bota vazhdon të frenojë përh
Si të gjeni butonin "sekret" në iPhone 12? Mendoni se marka e re iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro kishte vetëm tre butona, apo jo? Mendohu përsëri. Krahas butonit të
Çfarë ndodhë nëse lidhni 100 karikues në një iPhone? (VIDEO) Të gjithë duam që telefonat tanë të mbajnë më shumë baterinë, ose të mbushen më shpejtë, sepse ne vazhdimisht i përdorim
Apple sjell katër modele të ndryshme të iPhone 12, zbuloni çmimin e secilës (VIDEO) Kompania Apple duket se ka gati serinë e re të pajisjeve celulare iPhone. Në eventin e ditës së sotme është prezantu
Apple prezanton të shumëpriturin iPhone 12, çmimi dhe risitë (VIDEO) Gjiganti amerikan i teknologjisë Apple ka prezantuar mbrëmjen e së martës në Kaliforni modelin e ri të iPhone 12. Nj
Mark Zuckerberg dhe Facebook kanë një plan për ta ‘mbytur’ iPhone-in (VIDEO) Ngjarjet kryesore të këtij muaji ishin Apple Watch dhe çmimi PS5 nga Sony Playstation dhe data e lëshimit të tij. Me
Apple zhgënjen blerësit besnikë, këtë vit nuk ka iPhone 12 Apple ka bërë publike produktet e fundit për këtë vit duke lënë të habitur blerësit e saj të besuar. Këtë vit nuk ka
Nga 5 mijë deri në 12 mijë dollarë, ky është koleksion i limituar i iPhone 12 Pro (FOTO LAJM) Phone 12 Pro mund të cilësohet në internet si telefoni që të gjithë njerëzit kërkuan, po natyrshëm lind pyetja se kush k
Nëse jeni përdorues i iPhone duhet të bëni këtë veprim çdo javë Këtu kemi një këshillë të thjeshtë. Rindizni telefonin çdo javë ose siç njihet ndryshe “Restart.” Mbajmë mend një koh
iPhone apo Samsung, cili është më i mirë? Kjo betejë e vazhdueshme do të thotë vetëm se të dy kompanitë teknologjike do të vazhdojnë të përditësohen për të kapur
iPhone 12 gati të vijë në treg më shpejt se mendoni Kompania Apple, do të fillojë të prodhojë në masë iPhone 12 nga korriku për të dalë shumë shpejt në treg. Kohët e fun
Në mes të pandemisë, Apple nxjerr në shitje iPhon-in e ri Këtë të mërkurë, në mes të pandemisë, Apple lançoi një version të ri të iPhone SE. iPhone i ri duket fiks si iPhone 8
Apple përballet me mungesë të iPhone për shkak të koronavirusit Apple ka informuar të gjithë punonjësit nëpër dyqanet se do të ketë një reduktim të sasisë së iPhone nëpër stoqe javët n
Keni një iPhone të vjetër e të ngadaltë? Apple iu detyrohet ju personalisht një shumë parash Apple do të paguajë deri në 500 milionë dollarë për ta zgjidhur me marrëveshje procesin gjyqësor ku akuzohet për ngadalë
Ky është smartphone më i shitur i 2019-ës Apple dhe Samsung kanë dominuar edhe një herë shitjet globale të telefonave të mençur. Këtë herë, megjithatë, Apple p
Apple gjobitet me milionë euro Gjiganti i pajisjeve teknologjike më të shitura në treg është gjobitur me 25 milionë euro. Apple mori këtë gjobë pasi
Me iPhone 11 pro e stativ në dorë, "kameramania" e Ramës del zbuluar nga "spiuni" (VIDEO) Prej kohësh moderatorja e njohur Anjeza Maja të themi se është bërë "krahu i djathtë" i kryeministrit Rama për transmeti
Ja sa duhet të punojë një qytetar i Maqedonisë për të blerë një iPhone 11 Kompania polake Picodi.com ka bërë një hulumtim se sa duhet të punojnë qytetarët e vendeve evropiane dhe të Ballkanit pë
Çdo gjë që dimë rreth iPhone 12 Apple iPhone 12 është bërë subjekt rrjedhjesh së vazhdueshme të informacioneve sekrete. Në këtë artikull kemi përmbledhu
Iphone 12 do jetë shumë i veçantë LetsGoDigital njofton se Iphone 12 do të jetë shumë i veçantë. Kompania do t’a bëjë një iPhone ku kamera e përparme