999 rezultate për

inzaghi

Inzaghi thumbon Pirlon pasi i mori barazimin Nuk është një goditje për mikun e tij të shumë betejave Andrea Pirlo, por mund të duket kështu. Filippo Inzaghi, pikë
Çfarë po ndodh me Juven? Bllokohet nga skuadra e Inzaghit Juventusi nuk arrin dot të thyejë murin Benevento dhe në “Vigorito” nuk shkon më shumë se një barazim 1-1 ndaj skuadrës
Inzaghi pret rinovimin me Lazion, presidenti i "fiksuar" pas Allegrit Mediat italiane shkruajnë se Massimiliano Allegri është trajneri pas të cilit është fiksuar presidenti i Lazios, Claudio
Muriqi - Immobile pritet të luajnë së bashku në takimin ndaj Dortmundit Vedat Muriqi ende është në pritje për të luajtur te Lazio nën urdhërat e tajnerit Simone Inzaghi. Ylli i Kosovës Veda
Pipo Inzaghi reagon pas humbjes së thellë ndaj Interit: Preferoj të humbas kështu Ditën e mërkurë, në ndeshjen me shtatë gola, Inter fitoi 5:2 në udhëtim te Benevento, në ndeshjen e xhiros së dytë të Se
Inzaghi: E duam Muriqin, po punojmë për ta blerë Vedat Muriqi është shumë pranë kalimit në një nga klubet më të mëdha në Itali. Sulmuesi i Fenerbahçes e ka pranuar e
Nga e dashura e Martinez te e Inzaghit, këto janë vajzat joshëse që bëjnë bujë (VIDEO) Të dashurat e futbollistëve padyshim që bëjnë jetë luksoze, shkruan Albeu.com. Ato përfitojnë nga paratë e shumta të
Roma i jep një dorë Lazios, skuara e Inzaghit kualifikohet direkt në Champions Lazio tashmë zyrtarisht do të jetë pjesë e Ligës së Kampionëve për edicionin e ardhshëm. Lazio përfundonte sezonin në
Stadiumet bosh po penalizojnë rezervat dhe trajnerët që po ndëshkohen nga arbitrat Tommaso Berni, portieri i tretë tek Interi që nuk ka asnjë paraqitje në gjashtë edicione, u përjashtua nga banka e rezer
Lazion e pret udhëtimi në të panjohurën Pretendentja për titull në Serie A, Lazio, do të ketë udhëtim në të panjohurën, kur më në fund do të rifillojë edicionin
Lippi flet për trajnerët italianë, nga Conte te Gattuso dhe Inzaghi Marcello Lippi beson se Antonio Conte tashmë është një trajner i madh, ndërsa Gennaro Gattuso po bëhet një trajner i mir
Tare ja del ta bindë, Inzaghi te Lazio deri në 2023-in Lazio dhe Simone Inzaghi do të vazhdojnë bashkëpunimin e tyre deri në vitin 2023. Mungojnë vetëm firmat për zyrtariz
Preferohet nga Inzaghi, Tare nis sulmin për Muriqin Simone Inzaghi do një gjigand për sulmin te Lazio dhe për të kënaqur trajnerin e tij, drejtori sportive Igli Tare në pam
Immobile beson se Inzaghi është i ngjashëm me Jurgen Klopp Sulmuesi italian, Ciro Immobile ka bërë një krahasim mes trajnerit aktual te Lazio që është duke bërë një punë të shkëlq
Nga e dashura e Martinez te e Inzaghit, këto janë të dashurat e sportistëve që bëjnë namin (VIDEO) Të dashurat e futbollistëve padyshim që bëjnë jetë luksoze, shkruan Albeu.com. Ato përfitojnë nga paratë e shumta të
Simone Inzaghi te Barcelona? Lazio po rezulton një surprizë këtë sezon në kampionatin italian, teksa pas fitores ndaj Interit është ngjitur në vendin
Inzaghi: E dinim se do fitonim ndaj Interit, nuk kemi presion Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi, ka këmbëngulur se ai dhe lojtarët e dinin që do ta mposhtnin Interin në javën e 24 të
Inzaghi këshillon Milanin: Jepjani numrin "9" Ibrahimovic të largojë mallkimin Pipo Inzaghni është një sulmuesit "9" më të mirë që ka pasur historikisht Milani. Ai ka dhënë parashikimin për "derbin"
Morata si Inzaghi, Simeone "thumbon" Juventusin Trajneri i Atleticos së Madridit, Diego Simeone e ka pranuar haptazi se është tifoz me Interin, fanellën e të cilit e ka
Inzaghi flet për krizën e Milanit Filippo Inzaghi ka thënë se situata në Milan nuk është asgjë e re dhe ka shtuar klubi kuqezi ka nevojë për vazhdimësi dh