999 rezultate për

interpolit

Serbia nuk e ndal luftën ndaj Kosovës, veprimi i radhës Qeveritarë serbë po vazhdojnë lobimet për ta penguar Kosovën që të anëtarësohet në organizatat ndërkombëtare. Pas Minist
Interpol arreston dy shqiptarë në Maqedoninë e Veriut Dy persona të cilët janë në listën e Interpolit janë ndaluar dje në vendkalimin kufitar Bllacë në hyrje nga Kosova në Ma
Policia e Shtetit pjesëmarrëse në Asamblenë e Përgjithshme të Interpolit Një delegacion i Policisë shqipatre i kryesuar nga Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu dhe Drejtori
U arrestua me kërkesë të Interpolit, për çfarë akuzohet pedagogu i Ekonomikut Ditën e sotme është arrestuar nga policia e Tiranës një 47 vjeçar i quajtur, Dritan Shoraj. Përsoni në fjalë rezulto
Serbia vazhdon luftën kundër Kosovës, veprimi më i fundit i saj Ministri i Punëve të Brendsme të Serbisë, Nebojsa Stefanovic, ka thënë se ka informuar sot krerët e Interpolit, për kërk
U mori 11 mijë euro, si i mashtroi gruaja me 8 klasë shkollë lezhjanët Një 48-vjeçare me 8 klasë shkollë dhe e papunë, ia ka dalë të shtiret si punonjëse e Interpolit dhe ka mashtruar dy per
Serbia lobon kundër anëtarësimit të Kosovës në Interpol Serbia kërkon që personat, të cilët janë vënë në ndjekje ndërkombëtare nga autoritetet serbe, të kthehen në sistemin e I
Njihuni me dy pjesëtarët e UÇK-së që po kërkohen nga Interpoli Ndonëse ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Flamur Sefaj, të martën njoftoi Interpoli ka konfirmuar se organizata
Podgoricë, gjendet një bombë para lokalit të shefit të Interpolit Pajisje shpërthyese është aktivizuar mëngjesin e sotëm para objektit hotelierik në Podgoricë, me çka është shkaktuar vet
Interpol jep lajmin e madh, heq emrat e kosovarëve që kërkohen nga Serbia Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj po raporton sot para deputetëve, anëtarë në Komisionin për Punë të Jashtme.
Polonia kërkon kriminelë nazistë përmes Interpolit Me ndihmën e Interpolit Polonia po kërkon 1600 ish-oficerë SS. Ata akuzohen se kanë kryer krime lufte në kampet gjermane
UNMIK-u tregon si u largua Haradinaj nga lista e INTERPOL-it UNMIK-u ka bërë të ditur se në dhjetor të vitit 2016, Interpolit i është kërkuar nga Kosova që të hiqen urdhër-arrestet
Kjo është shqiptarja më e kërkuar në botë Shqipëria është një nga vendet në Europë e në rajon me numrin më të madh të personave të shpallur në kërkim nga autorite
Haradinaj: U tërhoqëm nga aplikimi për INTERPOL, ja arsyeja Kosova u tërhoq nga kërkesa për tu antarësuar në INTERPOL. Këtë e ka bërë edhe zyra e kryeministit në një komunikatë për
Kryeministri tregon datën e votimit për Kosovën në INTERPOL Më 26 shtator do të votohet për anëtarësimin ose jo të Kosovës në organizatën e Interpolit. Kryeministri në largim, I
Vulin: Rusia të mos lejojë që Kosova t’i bashkohet Interpolit Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin ka diskutuar sot me ambasadorin rus, Aleksandër Chepurin rreth bashkëpunimit
Në listën e Interpolit janë Ramush Haradinaj, Azem Sylaj dhe... Lista prej 157 kosovarëve që kërkoheshin nga Interpoli për vepra të ndryshme penale, me kërkesë të Serbisë, tashmë ka sh
"Emri i Haradinajt të hiqet nga lista e Interpolit" Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se Haradinaj duhet të kthehet në Kosovë dhe të hiqet nga lista e Interpolit
Serbia akuza Shqipërisë: Ka ndërhyrë në punët e Serbisë (FOTO LAJM) Serbia po e sheh i shkelje të sovranitetit nga shteti shqiptar, kërkesën drejtuar Interpol-it për ta rishqyrtuar edhe nj
Agjentet femra të Interpolit "pushtojnë" Shqipërinë, ja si maskohen Mund t’ju ketë qëlluar të shikoni ndonjë ish-polic, që në të vërtetë vazhdon të jetë përsëri një polic i maskuar, me det