999 rezultate për

interpol

Ekstradohet nga Danimarka shkodrani që i mori jetën Nard Polisë Shtatë muaj pas marjes së jetës së pronarit të Bujtinave në Shkodër, Ferdinand Polia (në foto), Interpo Tirana ka ekstra
Ishte në kërkim ndërkombëtar, arrestohet në Tiranë 42-vjeçari Një tjetër person në kërkim ndërkombëtar bie në prangat e Policisë. Kapet një 42-vjeçar shqiptar i dënuar nga drejtës
Prostitucion, seks me dhunë dhe trafikim: Arrestohet 47 vjeçari në Kurbin Në kuadër të operacionit “JAD”, kapet nga policia i kërkuari i Drejtësisë Italiane, i dënuar me 12 vite burg për veprat
Përdhunim dhe rrëmbim: Kapet tiranasi me një mal me akuza, e kërkonin kudo Policia e Tiranes ka vene ne pranga nje person në kërkim ndërkombëtar, i dënuar nga drejtësia italiane për përdhunim, rr
Policia shqiptare dhe ajo italiane godasin grupin që kryente vjedhje me armë në Itali Një operacion mes Policisë shqiptare dhe asaj italiane është ndërmarrë këtë të hënë. Si rezultat janë kapur në Peshkopi
I kërkuar nga interpoli, 10 vite burg për 29 vjeçarin nga Mirdita Policia e Lezhës ka arrestuar një 29 vjeçar me qëllim ekstradimi drejt Italisë. S.N. (L) ishte i shp-allur në kërkim
Kapo i bandës së rrezikshme të Burrelit, kapet dhe sillet në Shqipëri Gentian Doda Gentian Doda, ish-pjestar i bandës së rrezikshme Kola në Burrel është sjellë në Shqipëri pas arrestimit pak kohë më parë
116 shqiptarë kërkohen nga Interpol në të gjithë botën Shqipëria ka 116 persona të akuzuar për krime të ndryshme, të cilët janë shpallur në kërkim ndërkombëtar. Sipas të dhëna
Ishin në kërkim ndërkombëtar, arrestohen në Morinë kosovari dhe belgu Policia Kufitare e Morinës, në bashkëpunim me Interpol Tirana, Interpol Brukselin dhe Interpol Bern Zvicër, vë në pranga
Indonezia kundër anëtarësimit të Kosovës në Interpol Ministria e Brendshme e Serbisë gjatë ditës së sotshme u takua me ambasadorin e Indonezisë në Beograd, Mohamed Chandra V
I kërkonte Interpoli, arrestohen 2 persona në Rinas Policia ka arrestuar 2 persona në Rinas. Këta shtetas, ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar për llogari të Italisë
I dënuar me 25 vite burg për vrasje, ky është 53-vjeçari i ekstraduar nga Greqia (FOTO LAJM) Një shtetas shqiptar i dënuar me 25 vite burg për vrasje, është ekstraduar sot nga Greqia. Policia njofton se Interpo
Arrestohet në Holandë pjestari i grupit kriminal "Bajri" Bashkëpunimi i Policisë së Shtetit me Partnerët në luftë kundër krimit të organizuar vuri në pranga në Hollandë një prej
I dënuar me 8 vite burg, ekstradohet nga Greqia 47 vjeçari shqiptar Interpol ka ekstraduar nga Greqia një shtetas të dënuar me 8 vite burg për vjedhje me dhunë. Nga Specialistët e Inter
I dënuar me 12 muaj burg në Itali, arrestohet në Rinas 40 vjeçari Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana, arreston në Rinas një shtetas të shpallur në kërkim ndërko
Serbia e vendosur të mos e lejojë anëtarësimin e Kosovës në Interpol Ministri i Brendshëm serb, Nebojsha Stefanoviq ka thënë se Serbia do të vazhdojë një luftë të vendosur diplomatike për t
Kërkohej prej 9 vitesh, ekstradohet nga Belgjika shkodrani 39-vjeçar Specialistët e Interpol Tirana sot kryen ekstradimin nga Brukseli/Belgjikë drejt vendit tonë, i shtetasit shqiptar A. Pr
Hakmarrja me Çapjat, arrestohet vrasësi i Gentian Beqirit Policia italiane ka arrestuar për llogari të palës shqiptare Etjen Canin, një ndër dy personat e akuzuar për vrasjen e G
Vrau 17 vjet më parë, kavajsi kapet dhe niset për në Itali Policia ka arrestuar sot një 45 vjeçar nga Kavaja, i cili ka vrarë në vitin 2002 në Itali. Burime zyrtare bëjnë me d
Vrau në '97, dibrani kapet dhe sillet në Shqipëri pas 22 vitesh Mentor Hasani kreu një vrasje në fshatin e tij kur ishte vetëm 21 vjeç në vitin e mbrapsht 1997. Më pas ai u arratis në