999 rezultate për

interi

Marrëveshja drejt përfunditmi, ish-mbrojtësi i Interit drejt Juventusit Ish-mbrojtësi i Interit, Alex Tellesh do të rikthehet në Serie A. Mbrojtësi i majtë brazilian, është pranë arritjes s
Juventus iu bën gjëmën tifozëve, nuk ju kthen lekët e biletave që paguan për derbin me Interin Tifozët e Juventusit janë të zhgënjyer me klubin e tyre, sepse “Zonja e Vjetër “ka vendosur të mos rimbursojë biletat e
Super lajm për Interi, Handanovic po bëhet gati për sfidën ndaj Juventusit Optimizëm tek Interi për riaftësimin e plotë të portierit Samir Handnovic para supersfidës së fundjavës Juventus-Inter.
Aubameyang në radarët e Barcelonës dhe Interit Barcelona dhe Interi janë gati të hyjnë në bisedime me Arsenalin për sulmuesin Pierre-Emeric Aubameyang. ubameyang,
Icardi kthehet problem edhe te PSG-ja Një vit pas ngjarjeve te Interi ku humbi shiritin e kapitenit dhe vendin e titullarit, Icardi duket se nuk ka zënë mend
Sfida ndaj Juventusit, Interi merr lajmin për Handanovic Interi merr një lajm shumë të mirë për kapitenin e tij, Samir Handanovic. Portieri slloven do të jetë gati për supers
Interi likujdon Ludogortes (VIDEO) Interi ka mposhtur Ludogorets në Bullgari me rezultatin 2-0. Në ndeshjen hapëse të fazës së nokautit t Europa League, zi
Ish-mbrojtësi i Juventusit: Conte donte Vidalin dhe jo Eriksenin Ish-mbrojtësi i Juentusit, Ciro Ferrara, ka zbuluar disa fakte interesante rreth transferimit të Eriksen te Interi. S
Interi shton interesin për Kumbullën, drejtuesit zikaltërit takojnë menaxherin Klubi i Interit e ka shumë seriozisht për Marash Kumbullën, qendërmbrojtësin shqiptar të Veronës, që konsiderohet një ng
Inzaghi: E dinim se do fitonim ndaj Interit, nuk kemi presion Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi, ka këmbëngulur se ai dhe lojtarët e dinin që do ta mposhtnin Interin në javën e 24 të
Super Strakosha, Lazio fiton me përmbysje kundër Interit (VIDEO) Super Strakosha, Lazio fiton me përmbysje kundër Interit (VIDEO) Lazio ka bërë mrekullinë përballë Interi kjo dhe fal
Olimpico në festë, Lazio përmbys Interin (VIDEO) Ka shpërthyer festa në Olimpico. Lazio ka përmbsur në 2-1 shifrat ndaj Interi. Është Milinkovic Savic i cili reali
Lazio befason Interin, e nis pjesën e dytë me gol (VIDEO) Lazio e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Interit duke barazuar shifrat në 1-1. Është Imobile i cili dërgoi top
Mbyllet me avantazhin e Interit pjesa e parë ndaj Lazios (VIDEO) Interi e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Lazios falë golit të Young në minutën e 44. Blerja më e re e Inte
Chelsea gati të paguajë shumën e kërkuar nga Interi për mesfushorin Chelsea ka rwnw dakord pwr tw paguar shumwn e kwrkuar nga Interi pwr tw lwnw tw lirw mesfushorin, Vecino pwr tw cilw int
Tifozët e Interit mbështesin skuadrën edhe në transfertë, sa do të jenë sonte në "Olimpico"? Mbrëmjen e sotme, luhet ndeshja më e rëndësishme e javës së 24 në Serie-A. Lazio dhe Inter do të masin forcat mes tyr
Interi tenton të përfitojë nga "krisja" Gattuso - Allan Allan është drejt largimit nga Napoli. Me ardhjen e Gattusos situata ka ndryshuar për mesfushorin brazilian. Në janar
Interi do ta vëzhgojë nga afër Kumbullën ndaj Udineses Interi ka vendosur të dërgojë skout në ndeshjen mes Veronës dhe Udineses për të vëzhguar nga afër qendërmbrojtësin shqip
Interi i vendosur për të shitur mesfushorin në verë Matias Vecini disa ditë më parë u shpall i padëshirueshëm nga trajneri Conte edhe pse ndeshjet e fundit ai ka qenë në fu
"Sarri e ka fajin", Moggi: Nuk duhet të lejohet që Interi të fitojë titullin Humbja 2-1 e Juventusit ndaj Veronës në fundjavën që lamë pas, ka sjellë reagime të shumta nga tifozët bardhezi, por jo