interi

Arrihet marrëveshja, Interi dhe Juventusi ulin çmimin e biletave Lajmë të mira për fansat e Interit dhe Juventusit dhë kryesisht për ata bardhezinjtë, të cilët ishin protagonist në një
Gruaja e lojtarit interist provokon fansat me foto të nxehta (FOTO LAJM) Bashkëshortja e lojtarit interist Icardi-t ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e medias me çdo gjë që bën. Por këtë herë
Skriniar afër rinovimit me Interin Milan Skriniar është në bisedime për kontratën e re me Interin, sipas agjentit të tij, Karol Csonto. Mesfushorit i sk
Kjo është arsyeja pse futbollisti i Interit humbet kombëtaren Keita Balde nuk figuron në listën e të grumbulluarve të kombëtares së Senegalit për ndeshjen me guinen Ekuadoriale, e vl
I shënoi Interit, Gjimshiti ia dedikon golin modeles serbe (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Kombëtares, Berat Gjimshiti gjeti rrugën e rrjetës në sfidën kundër Interit e vlefshme për Serinë A. Këtë go
Gjimshiti flet pas golit që i shënoi Interit Skuadra e Atalantës ka arritur të shkatërrojë skuadrën e Interit ditën e sotme në ndeshjen e vlefshme për Seria A. Skuad
Atalanta “kafshon” katër herë Interin (VIDEO) Skuadra e Atalantës ka arritur një fitore të madhe përballë Interit duke fituar me shifrat e thella 4-1. Gol në këtë tak
Djimsiti shënon golin e tretë ndaj Interit (VIDEO) Skuadra e Atalantës ka shënuar edhe golin e tretë ndaj skuadeës së Interit në minutën e 88 me atë të mbrojtësit shqiotar
Icardi nuk fal, barazon gjithçka me penallti (VIDEO) Interi e ka shënuar golin e barazimit ndaj Atalantas në kuadër të Serie A-së. Muro Icardi shënoi nga pika e bardhë pë
Atalanta gjunjëzon Interin që nga minuta e 8', mbyllet pjesa e parë (VIDEO) Pas vetëm nëntë minutave lojë, Atalanta ka arritur të kalojë në epërsi 1-0, ndaj Interit, në ndeshjen që po zhvillohet
Atalanta dyfishon shifrat ndaj Interit (VIDEO) Skuadra e Atalantas ka shënaur edhe golin e dytë pak minuta pas barazimit të Interit. Mbrojtësi Mancini shënoi me kok
Atalanta kalon në epërsi ndaj Interit (VIDEO) Skuadra e Atalantës ka kaluar në avantazh ndaj Interit në minutën e 8 të ndeshjes. Golin e zhbllokimit të rezultatit e s
Interit nuk i lejohet bllofi ndaj Atalantës Skuadra e Interit do të luajë sot në orën 12:30 ndeshjen ndaj Atalantës. Një përballe e vështirë për zikaltërit të cilët
Ylli i Interit pritet të largohet në janar Skuadra e Interit mund të humbasë një prej shtyllave të mbrojtjes në merkaton e ardhshme. Bëhet fjalë për braizlianin Jo
Mourinho: Më shanë Interin prandaj reagova ashtu Ish trajneri i Interit kishte bërë një gjest interesant pasi përfundoi ndeshja në Torino ku mbajti dorën në vesh nuk po
Icardi zbulon lojtarin kyç të Interit Skuadra e Interit barazoi në minutat e fundit të ndeshjes ndaj Barcelonës me golin e Mauro Icardit. Ky i fundit ka zbulu
Zbulohet arsyeja pse Messi nuk luajti kundër Interit Leo Messi udhëtoi drejt Milanos së bashku me ekipin për ndeshjen ndaj Inter, por më pas ai u la në tribunë nga trajneri
Nuk ka fitues, Interi dhe Barcelona ndajnë pikët (VIDEO) Interi dhe Barcelona kanë barazuar sonte me rezultatin 1-1 në "Giuseppe Meazza", ndeshje e vlefshme për UEFA Champions L
Sa shpejt, Interi barazon rezultatin ndaj Barcelonës (VIDEO) Interi ka barazuar rezultatin ndaj Barcelonës në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar për Zikaltërit është sulmuesi M
Barcelona në epërsi ndaj Interit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është talenti brazilian, Malcom