999 rezultate për

interes

PSG interesohet, Paqueta: Jam i lumtur te Milani Lucas Paqueta thotë se është i fokusuar për sezonin e ri në Serie A dhe se është i lumtur te Milani, pasi lidhet me një
7 fakte interesante rreth personave që kanë quka Ephelides që janë të sheshta ngjyrë kafe lehtë dhe tentojnë të ndryshojnë me ndryshimin e stinëve. P.sh. në verë bëhen k
3 skuadra të interesuara për Hysajn Aventura e Elseid Hysaj tek Napoli po shkon drejt fundit. Kapiteni i kombëtares shqiptare ditë më parë ka paralajmëru
Juventus dhe Roma po planifikojnë një tjetër shkëmbim të bujshëm Gjatë ditës së sotme Roma dhe Juventus zyrtarizuan shkëmbimin e lojtarëve Spinazzola-Pellegrini. Por duket se shkëmbi
Policia: Çfarë ndodhi në Luboten Policia financiare është deklaruar sot lidhur me aksionin policor në Luboten të Shkupit. “Për shkak të dyshimit të ba
Kuriozitete interesante për unazën e fejesës Unazat prej argjendi apo ari, u deklaruan si unazë fejese nga venecianët e pasur në fund të shekullit të XIV-të. Këto
Buffon "zbulon" të ardhmen me 3 gabime fatale Shembull në fushë, por ... jashtë saj lë për të dëshiruar. Gianluigi Buffon ka dështuar për të tejçuar atë mirësinë d
Skuadra e njohur e Serisë A shfaq interes për mbrojtësin kosovar Thashethemet rreth të ardhmes së tij kanë marrë një kthesë të pabesueshme. Amir Rrahmani, ish-mbrojtësi i Partizanit mun
Pas rizgjedhjes, Veseli: S’do lejojë askënd të punoj në kundërshtim me interesin e qytetarëve Kryetari i rizgjedhur i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka premtuar se nuk do të lejojë askënd të merr ven
Talenti shqiptar ngjall interesin e Juventusit Juventusi dhe Empoli duket se i kanë shumë mirë punët, sepse pas transferimit në bardhezi të mesfushorit të talentuar Ha
Xhaka tregon të vërtetën për interesimin e Interit Granit Xhaka i ka mohuar spekulimet se ai do të transferohet në Inter gjatë këtij afati kalimtar të verës, pasi që Arsen
Mësoni 10 fakte interesante për Islandën Islanda është një nga vendet më të bukura në botë. Në të ndodhet Dettifoss, një nga ujëvarat më të mëdha në Evropë, ai k
Fakte interesante për Machu Pichun Perandoria e fuqishme Inkase, e fundit e qytetërimeve të mëdha andine, lindi në malësitë peruane në fillim të shekullit
Pamje interesante që mund të shihni në plazh (FOTO LAJM) Ndërkohë që para një jave ankoheshim se ishte ftohtë dhe shi, tashmë duam ti shpëtojmë të nxehtit e djellit përvëlues.
11 fakte interesante rreth akullores Shumica e njerëzve i duan akulloret dhe pëlqejnë t’i shijojnë ato gjatë verës së nxehtë. Por përtej shijes së dhe kënaqë
Oferta për Buffon nga Brazili e Kina, në garë edhe klubi spanjoll Edhe pse në moshën 41-vjeçare, legjenda italiane Gianluigi Buffon mbetet në listën e dëshirave të shumë klubeve në mbarë
Fakte interesante rreth ëndrrave Ëndrrat janë pjesë e ‘pandashme’ e gjumit tonë, dhe mbase shpesh herë e keni pyetur veten pse shohin ëndrra njerëzit, ap
Atentati në Vlorë, dy shokë e sajuan për interesa personale Policia e Vlorës ka arrestuar Romarjo Alliraj, 24 vjeç dhe shokun e tij, A.V. 51 vjeç, pasi kanë sajuar ngjarjen për int
Mësoni disa fakte interesante rreth Arabisë Saudite Si një vend që ka më së shumti rezerva të naftës në botë, e po ashtu vendi ku grave iu ndalohet vozitja, Arabia Saudite
E konfrimon agjenti, Hysaj drejt largimit nga Napoli E ardhmja e Elseid Hysaj duket gjithnjë e më larg Napolit. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare është aktivizuar shumë pak k