999 rezultate për

inter

10 kuriozitete rreth gjoksit Mësojini tani! 10 gjëra interesante që nuk i dinit për gjoksin Sido që t’i quani apo t’i keni gjinjtë tuaj me siguri do t’i kuptoni çdo rresht këtijn artikulli. A jua merrte mendj
Bashkoni pëllëmbët dhe zbulojeni këtë detaj të vogël interesant Duart e një personi mund të tregojnë diçka interesante rreth asaj se si është ai në dashuri. Ato nuk gënjejnë dhe japin
Enca tregon shumën që fiton, zbulon diçka interesante E dimë tashmë që këngëtarja shqiptare, Enca ka një admirim për vajzat e familjes Kardashian-Jenner, sidomos për Kim, të
Legjenda e Interit: Mbappe ka nxjerrë jashtë mode Messin, Neymarin dhe Ronaldon Ditën e nesërme do të jetë finalja e madhe e Botërorit që do të luhet në Moskë mes Francës dhe Kroacisë. Të gjithë janë
Sulmuesi i Juventusit: Nuk më intereson nëse ka ardhur Ronaldo Juventusi dhe ylli i Kroacisë, Mario Mandzukic ka në fokusin e plotë në finalen e Kupës së Botës. As nënshkrimi i Cri
Super blerjes së Interit i mjaftojnë 16 minuta lojë për të shënuar golin e parë (VIDEO) Bleja më e re e Interit sulmuesi Lautaro Martinez e ka nisur me gol aventurën e tij me zikaltërit të cilët po luajnë kun
Interi shumë pranë firmosjes me "yllin" e PSG Sipas mediave sportive, Interi është shumë pranë transferimit të mesfushorit të PSG, Angel Di Maria. “FOX Neës Argen
"Dua të fitojë tituj", kjo është intervista e parë e Shaqirit te Liverpool Xherdan Shaqiri beson se Liverpooli është në pozitë të mirë për të arritur sukses në sezonet që do të vinë derisa ai syn
Angel Di Maria nis kontatet me Interin Angel Di Maria është pranë largimit nga PSG. Aventura e yllit argjentinas te kampionët e Francës, mund të përfundojë kët
Mbappe: Kroacia është skuadër koti Kylian Mbappe e ka përshkruar skuadrën kroate si një skuadër me b**e. Në një intervistë të xhiruar për federatën fran
Te Franca askujt nuk i intereson "Topi i Artë", duan një trofe tjetër Antoine Griezmann ka thënë se është i gatshëm të ndajë ambiciet personale nga ato të kombëtares së Francës, pasi synon t
Mbappes nuk i intereson "Topi i Artë", ja çfarë kërkon ai Kylian Mbape me paraqitjen që ka bërë deri më tani në këtë Botëror duke marrë parasyshë edhe moshën fare të re të lojtar
LIGJI I RI/ Nëse bëni aksident, dëmshpërbleheni gati 40% Nëse bëni aksident me pasojë dëme ne shëndet, atëhere dëmshpërblimi që do të mund të merrni nga kompanitë e sigurimit t
Disa fakte interesante për njerëzit me sytë e gjelbër Më poshtë është e përpiluar lista e 9 fakteve për njerëzit që kanë ngjyrën e syve të gjelbër: 1) Vetëm 2% e njerëzve
Ronaldo "bomba" e merkatos, në fillim Milan, pastaj Juve tani e kërkon Interi Ronaldo padyshim që është "bomba" e merkatos. Ditët e fundit ai është bërë pretagonist në të gjitha mediat sportive
Gazetari italian lëshon bombën: Ronaldo tek Inter, Icardi tek Reali? Gazeatri italian Jacobelli ka bërë një deklaratë të fuqishme ku sipas tij Interi ka futur ‘hundët’ tek transferimi i Ron
Rekordi i çmendur i Interit dhe Bayernit që mund të përfundojë në këtë Botëror Interi nuk ka pasur shumë lojtarë në këtë Botëror, por dy prej tyre kanë arritur që të shkojnë deri në gjysmëfinale.
Shiu vërshon shtëpitë në Malishevë (FOTO LAJM) Shiu i rrëmbyeshëm që ka kapluar territorin e Komunës së Malishevës, është përcjell edhe me dëme, pasi uji ka depërtuar
Vjedhje me pasojë vdekjen, ekstradohen në Shqipëri dy të dënuar Ekstradohen nga Interpol Tirana, 2 shtetas të dënuar me 20 dhe 7 vite burgim në fushën e veprave penale kundër jetës dhe
Aksidentohet rëndë super lojtari i Interit Radja Nainggolan, blerja e madhe e Inter në merkaton e verës, ka pësuar një aksident rrugor me makinën e tij Ferrari GtC