E FUNDIT/ Lëkundet përsëri vendi, mësoni epiqendrën
999 rezultate për

instagramit

Pas ndarjes nga Nora, Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan (FOTO LAJM) Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e
"Kryqëzohen" yjet e Instagramit, kështu vendosën të luten për viktimat e uraganit "Dorian" (FOTO LAJM) Uragani Dorian solli shkatërrim me vete në Bahamas, ishujt e të cilit i goditi si një stuhi e kategorisë së pestë. Në
Gazetarja shqiptare: Do t'i çjerr maskën politikanëve dhe pjeshkave të Instagramit (FOTO LAJM) Enki Braçaj u bë shumë e njohur kur jepte lajmet në "Zjarr TV", ndërsa sezonin e kaluar televiziv e pamë gazetare në "Al
Flaka Krelani me bikini i vë "flakën" Instagramit, e quan veten Lamborghini (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare ka bër një përshkrim interesant pranë fotografisë që ka postuar. Flaka në profilin e saj në Inst
Nuk e njihni, por vendi më i mrekullueshëm sipas Instagramit ndodhet shumë afër Shqipërisë (FOTO LAJM) Bora Bora, ishujt nëpër botë apo Parisi i dashurisë gjithnjë janë parë si destinacionet më të mrekullueshme për t’u vizi
E njohim si super vajzën e Instagramit, por kjo foto e Lori Hoxhës na tremb (FOTO LAJM) Lori Hoxha vendosi të publikojë një foto ku shfaqet me një buzëqeshje engjëllore! Fashionista e njohur kishte pozuar
Ylli i Instagramit tenton të shtojë ndjekësit, abuzon me kafshët (FOTO LAJM) Ka thuajse 6 milionë ndjekës në Instagram dhe me siguri quhet një influencuese. Po flasim për 20-vjeçaren, Kristen Hanch
Formacioni më i mirë i Instagramit, dominon Reali (FOTO LAJM) Rrjetet sociale janë bërë pjesë e pandarë e jetës së futbollistëve të famshëm. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ë
Pushtoi finalen e Champions, bukuroshja i vë flakën ‘Instagramit’ (FOTO LAJM Kinsey Wolanski zuri vend pothuajse në të gjitha mediat e botës javë më parë, kur e pushtoi fushën e blertë të futbollit
Higuain i bën "naftën" Instagramit, lë dhe një mesazh në fund (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain ka befasuar fansat e tij! Futbollisti argjentinas, që do të largohet nga Chelseat, ka vendosur të mby
Mijëra ndjekës, gjyshi më i famshëm i "Instagramit" (FOTO LAJM) Gjyshi japonez, 84 vjeçar është bërë me 90 mijë ndjekës. E gjithë kjo falë nipit të tij i cili ka realizuar disa foto të
Ana tjetër e Instagramit, fëmijët e varfër por që tallen me të pasurit (FOTO LAJM) Le të tregohemi të sinqertë, që sa herë shohim një fëmijë të kamur në Instagram, që na tregon jetën e tij luksoze, rroba
Mbreti i Instagramit merr goditje të rëndë, i mbyllet llogaria (FOTO LAJM) Duke dashur të reklamojë kompaninë e re të marijuanës, “Ignite”, Dan Bilzerian sfidoi modele me bikini që të vraponin pë
Harroni vajzat e Instagramit, këto janë të bukurat e shekullit XXI (FOTO LAJM) Bukuria është një koncept që nuk ka një kuptim strikt, më e bukura për njerëz të ndryshëm është e ndryshme dhe vjen në f
Macja 15 kg e cila u bë famshme nepërmjet "Instagramit" (FOTO & VIDEO) Duke parë fotografitë e kësaj mace gjigante, mund të mendojmë se imazhet janë mbase të modifikuara apo të fotoshopuara.
Kjo instruktore është ylli i ri i Instagramit (FOTO LAJM) Afroditi Vlantimirova është një instruktore kërcimi, e cila po bëhet mjaft e famshme përmes rrjeteve sociale. Fotot
Zbërthehet "bosi" i Instagramit: Shitja e makinës dhe takimi me ekzekutorin e Jurgen Kurtit (FOTO LAJM) Oficerët e Policisë Gjyqësorë kanë arritur në emrin e Klodian Banos, si i dyshuar kryesor për ekzekutimin e Jurgen Kurti
Mos i besoni Instagramit, ndryshimet drastike që bën Fotoshopi (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
I vihet flaka Instagramit, çfarë po kurdis Kejvina? (FOTO LAJM) Kejvina vendosi të ikte nga Xingu për të ndjekur ëndrrën e saj në Itali duke i lënë vendin vajzave të tjera. Por nga
Misteri i bllokimit më të madh të Facebook-ut dhe Instagramit Rrjeti social Facebook përjetoi ndërprerjen më të gjatë në historinë e tij. Shërbimet e tij kyçe kanë qenë të papërdo