999 rezultate për

instagrami

Eliona Pitarka është në pushime me burrin dhe e pranon hapur (FOTO LAJM) Eliona Pitarka është aktorja e njohur të cilën e shihnim çdo javë në "Duplex". Për një kohë të shkurtër aktorja arriti t
Me bikini minimaliste dhe trupin "çokollatë", moderatorja shqiptare "tërbon" Instagramin (FOTO LAJM) Einxhel Shkira është padyshim një nga femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar dhe një nga moderatoret më të reja
Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj bëjnë gallatë në Instagramin e Kylie Jenner (FOTO LAJM) Kylie Jenner vazhdon akoma të postoj fotot nga jahti ku festoj ditëlindjen madhështore. Fotot e fundit kan qenë me va
Gazetarja shqiptare: Do t'i çjerr maskën politikanëve dhe pjeshkave të Instagramit (FOTO LAJM) Enki Braçaj u bë shumë e njohur kur jepte lajmet në "Zjarr TV", ndërsa sezonin e kaluar televiziv e pamë gazetare në "Al
Aktorja shqiptare me bikini mbush Instagramin, "çmenden" fansat (FOTO LAJM) Aktorja me origjinë nga Kosova, Arta Elezaj është bërë e njohur për publikun me pjesmarrjen e saj në shfaqjen e humorit
"Më zë tmerri të hap Instagramin", Rike Roçi ka një mesazh të fortë (FOTO LAJM) Shpesh herë shohim modele të famshme, bloggere apo artiste të ndryshme të huaja, që zgjedhin të postojnë në rrjetet e ty
"Leku shkon te leku", motra e Encës mbush Instagramin me foto në jaht (FOTO LAJM) Enca është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare dhe falë suksesit të saj ka arritur të ketë një numër mjaft të madh f
"Ka Instagrami dhjam derri plot", modelja shqiptare revoltohet me komentuesin (FOTO LAJM) Modelet janë gjithmon në shënjestër të komenteve negative të Instagramit dhe ndonjëherë pa të drejtë. Elena Lika ësht
Instagrami i Flaka Krelanit në "zi", çfarë po ndodh me këngëtaren (FOTO LAJM) Flaka Krelani përveçse këngëtare e njohur është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale e sidomos në Instagram. Shpeshhe
"Shtatzanë vetëm për Instagramin", fansat akuzojnë Arianën e Ermalit (FOTO LAJM) Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë ndër çiftet shqiptar më të dashur për publikun. Dyshja janë prindër të tre fëmijëve
Instagrami i Rashelit sërish në "flakë": Energjia nuk gënjen (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është modelia e cila u bë më së shumti e njohur pas ishte velinë e "Xing me Ermalin" për një periudhë ko
Çfarë po ndodh me Flaka Krelanin, "Instagrami" i saj "zhytet në zi" (FOTO LAJM) Flaka Krelani është një prej këngëtareve me vokal unik në botën e artistëve shqiptarë. Gjithmonë ka ditur të jetë në
Ameli e Miriamit dhe Albanit "ëmbëlson" Instagramin, si vajzë kopertinash (FOTO LAJM) Miriam Cani ka postuar fotot më të ëmbla të vogëlushes së saj Ameli, të cilat me siguri do ju zbukurojnë ditën. Bukurosh
Portierja seksi i jep fund karrierës, shkak bëhet Instagrami (FOTO LAJM) Portieria bukuroshe i jep fund karrierës për shkak të Instagramit Mikayla Demaiter ka vendosur të heqë dorë nga sporti
Format bombastike të Rashelit "ndezin" instagramin (FOTO LAJM) Fotot njëra pas tjetrës të Rashel Kolanecit e veshur me rroba banjo kanë gjithmonë hapësirën e tyre në mediat rozë. E
Instagrami heq numrin e pëlqimeve, influencuesit shpërthejnë në lot (VIDEO) Një modele nga Australia ka shpërthyer në lot pas përhapjes së lajmit se Instagrami do të heqë së shpejti numrin e pëlqi
Oriolës i vodhën Instagramin dhe s'lanë gjë pa thënë, reagon e ëma e prekur (FOTO LAJM) Modelja e njohur Oriola Marashi fatkeqësisht ka rënë para pak ditësh pre e hackerave, të cilët i morën Instagramin dhe i
Rozana Radi e fshin nga Instagrami, publikon mesazhet me Fjolla Morinën (FOTO LAJM) Nuk e mohoni dot që kur dikush na ka hequr nga Instagrami s’na ka ardhur aspak mirë dhe kemi reaguar në mënyrë të ndrysh
Flaka Krelani me bikini i vë "flakën" Instagramit, e quan veten Lamborghini (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare ka bër një përshkrim interesant pranë fotografisë që ka postuar. Flaka në profilin e saj në Inst
Nuk e njihni, por vendi më i mrekullueshëm sipas Instagramit ndodhet shumë afër Shqipërisë (FOTO LAJM) Bora Bora, ishujt nëpër botë apo Parisi i dashurisë gjithnjë janë parë si destinacionet më të mrekullueshme për t’u vizi