999 rezultate për

inspektor

"Mezi e pres rastin e parë", infektohet kryeinspektorja e shëndetit që bëri bujë Areti Beruka, kryeinspektore për shëndetin në Tiranë është infektuar me koronavirus. Beruka ka rezultuar pozitive ng
U kap duke marrë ryshfet, arrestohet inspektori i ndërtimit në Prishtinë Një inspektor i ndërtimit në komunën e Prishtinës është arrestuar pasi që ai është kapur në flagrancë nga policia duke m
I vinte "gjoba" subjekteve private, arrestohet inspektori i Drejtorisë së Tatimeve Një inspektor i Drejtorisë së Hetimit Tatimor në Drejtorinë e Përgjithshme e Tatimeve është vënë në pranga nga Policia.
Zjarr në Shkup, digjen zyrat e Inspektoratit Shtetëror të Ministrisë së Ekologjisë Sot rreth orës 07:10 minuta është denoncuar se në Sheshin "Filipi 2" në ndërtesën ku janë të vendosura disa institucione
"Jeta ime ishte në rrezik”, kryeinspektorja e ISHSH fiton luftën me COVID-19 Kryeinspektorja e Inspektoriatit Shtetëror Shëndetësor, Vjollca Braho e ka fituar betejën me koronavirusin, pas një muaj
Zemaj viziton aeroportin: Ashpërsimi i zbatimit të masave do të vazhdojë Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj së bashku me inspektorët dhe drejtuesit e Policisë së Kosovës, ka vizituar sot aer
Bashkëpunoi me kryeinspektorin, por e pësoi: Arrestohet 41 vjeçari Policia e Kurbinit ka arrestuar një 41 vjeçar pasi ka marrë në mënyrë të paligjshme rërë nga shtrati i lumit Mat. Në
"Fluturuon" kurba e infeksiont në Kosovë, humbin jetën 7 pacientë të tjerë Gjatë 24 orëve të fundit, janë konfirmuar me koronavirus 239 qytetarë në Kosovë. Numri total i rasteve pozitive është
E mitura abuzohej sek*ualisht nga babai me shokë, inspektori refuzon denoncimin I dashuri ndihmon 17 vjeçaren të denoncojë abuzuesit e saj seksual dhe fizik, babain dhe shokët e tij. Policia e Sarandë
Shkarkohet nga detyra drejtoresha e Inspektoratit Policor të Kosovës Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, me anë të Xhelal Sveçla, ka shkarkuar sot nga detyra kryeshef
Havziu: Inspektoriati nuk ka mundësi të kërkojë kthimin në punë I pyetur nëse Inspektorati i Punës do të hetojë dhe sanksionojë kompanitë që kanë larguar punëtorë si pasojë e krizës që
Bekteshi: 5 mijë euro deri në një vit burg për shkelësit e masave Nëse qytetarët vërejnë se objektet e hotelierisë funksionojnë pavarësisht nga ndalesa qeveritare, dhe supermarketet i ka
Inspektorati në Ferizaj konfiskon 1500 doreza e maska, kishin qëllim tregtimin Stacioni Policor, departamenti i Hetimeve në Ferizaj së bashku me inspektoratin komunal kanë konfiskuar 15 pako me dorëz
Tërmeti, ish-nëndrejtori i Kadastrës dhe inspektori i IKMT-së lënë qelinë Kanë lënë qelinë ish-nëndrejtori i Kadastrës Arben Isaku dhe inspektori i IKMT-së Klajdi Lame pasi kanë ofruar garanci p
Kërkoi të kryente mardhënie seksuale në këmbim të vendit të punës, arrestohet inspektori i tatimeve Një inspektor tatimesh mësohet se është vënë në pranga në qytetin e Korçës, pasi dyshohet se ka kërkuar favore seksuale
Skandaloze! Inspektorja e policisë shqiptare kapet me kokainë në Itali Një inspektore e Policisë shqiptare me iniciale F.Z 29 vjeçe është kapur me doza kokaine në provincën e Milanos në Itali
Inspektorët e "Anti-Duhan" vënë gjoba me karta të skaduara? Reagon ISHSH Inspektoriati Shtetëror Shëndetësor ka reaguar në lidhje me një lajm të publikuar në mediat online, ku thuhej se dy indi
Si dallohen lodrat e rrezikshme, inspektorët: Shikoni etiketimin! Inspektoriatet shtetërore kanë gjetur në tregje një sasi të madhe lodrash me përbërës të rrezikshme për fëmijët. “Jan
Zbardhet skema e arrestimit të dy punonjësve të policisë Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) në vijim të hetimeve për procedimin penal për kalim të mallrave ko
KED i dërgon Kuvendit listën e kandidatëvepër Inspektor i Lartë i Drejtësisë Këshilli i Emërimeve në Drejtësii ka përcjellë Kuvendit të Republikës së Shqipërisë për të ushtruar kompetencën e zgjedh