999 rezultate për

innocence

Apple fton U2, ja surpriza U2 kanë qënë të ftuarit special të kompanisë Apple. Ashtu sikurse ishte paralajmëruar, të ftuarit specialë gjatë prezant
"Innocence of muslims", filmi që po trondit botën (VIDEO) Prej disa ditësh shumë vende në Afrikën dhe Azi janë përfshirë nga një valë e nxehtë protestash për shkak të një filmi,