999 rezultate për

iniesta

Iniesta lutet: Këtë ekip s'dua ta kem në fazën tjetër Pas fitores 3-0 ndaj Chelseas, Iniesta ka folur për media, ku ka thënë se është i lumtur për këtë arritje të skuadrës.
Iniesta: Jemi me fat që kemi Messin në skuadër Andres Iniesta është shumë i kënaqur me fitoren 3-0 ndaj Chelseat dhe kalimin në çerekfinale të UEFA Champions League.
Busquets tregon nëse Iniesta do të luaj ndaj Chelseat Sergio Busquets në një intervistë të dhënë para ndeshjes me Chelsean ka folur edhe për shokun e tij, Andres Iniesta nëse
Andres Iniesta kryen seancën e parë të trajnimit për ndeshjen ndaj Chelseat Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta ka përfunduar një seancë trajnimi përpara ndeshjes në UEFA Champions League me Che
Që Iniesta t'i bashkohej Kinës, oferta nuk përmbante vetëm 40 mln euro në sezon por... Për Iniestan ka shfaqur një interes shumë të fortë skuadra kineze e Tianjin-it, që i ka ofruar fantazistit rreth 40 mili
Klubet kineze i ofrojnë pagë të çmendur Andres Iniestas Andres Iniesta aktualisht është pjesë e klubit të Barcelonës, dhe po shërohet nga një lëndim i rëndë që mori gjatë kësaj
Andres Inesta dëmtohet dhe lë fushën e lojës (FOTO LAJM) Mesfushori spanjoll Andres Iniesta është lënduar kundër Atleticos, pasi ai u largua nga loja në minutën e 35'-të. Kap
Pep Guardiola dëshiron ribashkimin me Iniestan Pep Guardiola kërkon sërish bashkimin me Andres Iniesta. Sipas mediave në Katalunjë, trajneri i Manchester City-it, po m
Ish-trajneri i Realit tregon si Reali dështoi të blinte lojtar të Barcelonës Ish-trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster pranon se ai u përpoq të nënshkruante me mesfushorin e Chelseat, Cesc Fabre
Roberto: Dua të ndjek hapat e Iniestas dhe Messit Sergi Roberto sot rinovoi kontratën e tij me klubin e Barcelonës deri në vitin 2022. Në kontratën e tij të re me klub
Iniesta paralajmëron Chelsean se në Camp Nou nuk do jetë e njëjta lojë Andres Iniesta pret një lojë ndryshe në e kthimit që zhvillohet më 14 mars në stadiumin Camp Nou.Katalanasit pavarësisht
Azpilicueta: Iniesta nuk është i mirëpritur në Stamford Bridge Mbrojtësi i Chelseat, Cesar Azpilicueta, i ka tërhequr vërejtjen Andres Iniestas që të mos entuziazmohet me ardhjen në L
Ernesto Valverde shpjegon arsyen se pse e la në stol Philippe Coutinhons ndaj Eibarit Trajneri i Barcelonës Ernesto Valverde ka shpjeguar vendimin e tij për të vendosur Philippe Coutinho në stol kundër Eiba
Andres Iniesta kujton golin që i shënoi Chelseat në 2009 Futbollisti spanjoll Iniesta është rikthyer të flasë për ndeshjen në “Stamford Bridge”, ku Barcelona u kualifikua në fin
Iniesta shtyn Chelsean të nënshkruajë me Enriquen Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta mendon se ish trajneri i tyre Luis Enrique do të arrinte suksese te Chelsea. In
Kina çmendet për Iniestan, i ofron pagë faraonike Ylli spanjoll, Andres Iniesta wshtw shumjw i dwshwriruar nw Kinw dhe ka oferta të mëdha nga Superliga Kineze dhe po kons
Rakitic tallet rëndë me Iniestan Mesfushori kroat Ivan Rakitic ka bërë pak shaka me shokun e skuadrës së tij, Andres Iniesta në prag të sfidës me Real So
Iniesta presion Coutinhos: Nqs mendon se do më zësh formacion, e ke shumë gabim Andres Iniesta i ka thurur elozhe blerjes më të re të Barcelonës, Coutinhos. Spanjolli këmbëngul se Philippe Coutinho nu
Iniesta: Ai do të ishte një blerje e qëlluar për Barcelona Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta, thotë se do ta mirëpresë Philippe Coutinhon në klub gjatë afatit kalimtar të jana
Vetëm tre ditë para El Clasicos, Asensio dhe Iniesta merren me reklamimin e xhunglave (VIDEO) Kur kanë mbetur vetëm 3 ditë para El Clasicos, ndjenjat e kësaj përballje kanë kapluar të gjithë tifozët e futbollit si