999 rezultate për

ingriti

Studentja bukuroshe bëhet virale, nga bloggere në vullnetare për koronavirusin në Shqipëri (VIDEO) Nga fotot provokuese në vullnetare në sallën e emergjencave. Studentja e mjekësisë, Ingrit Marleka, i është përgjigjur p
Inisi dhe Ingriti janë yje? Mbesa i bën "diss" me super fotot e motrës së madhe (FOTO LAJM) Anais Lika është një ndër aktoret më të reja shqiptare por që falë karakterit të papërmbajtshëm po futet shumë shpejt në
Në ditëlindjen e saj, Çiljeta dhe Ingriti rikthejnë "Puci Puci" pas 13 vitesh (VIDEO) Çiljeta dhe Ingiti mbahen mend nga publiku si mike shumë të mira që prej fillimit të karrierës së tyre e deri më sot.
"Për një laps sysh", Ingriti tregon sherrin me Çiljetën Ingrit Gjoni dhe Çiljeta Xhilaga edhe sot mbeten dy nga këngëtaret më të dashura nga publiku dhe kanë një miqësi 20-vjeç
E lindur për televizion: Ingrit Gjoni kujton kohën kur pretendonte të konkurronte Grabockën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni daljet e para në publik i ka pasur që në një moshë mjaft të vogël. Ajo ka eksperimen
Arsyen e di vetëm ajo, gazetari i njohur i shpreh publikisht dashurinë Ingritit (FOTO LAJM) Gazetari i njohur shqiptar, Eraldo Rexho njihet për shoqërinë e ngushtë me shumë prej vajzave të njohura të showbizit sh
Ingrit Gjoni i heq të gjitha për videoklipin e ri me VIP-a (FOTO LAJM) Prej ditësh Ingrit Gjoni kishte lajmëruar se do të sillte një videoklipi të ri dhe projekti më në fund është publikuar.
Inisi dhe Ingriti janë yje? Mbesa i bën "diss" me super fotot e mamit (FOTO LAJM) Anais Lika është një ndër aktoret më të reja shqiptare por që falë karakterit të papërmbajtshëm po futet shumë shpejt në
Ingrit Gjoni na "hap derën" e shtëpsë super luksoze (VIDEO) Prej disa kohësh këngëtarja Ingrit Gjoni ka zbuluar se ka bërë një shpenzim marramendës për të blerë një shtëpi në Gjiri
Ingriti mundohet ti prishë festën e ditëlindjes, Anna Lika e ka gati përgjigjen (FOTO & VIDEO) Aktorja e njohur Anna Lika ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen. Ajo ka shpërndarë momente për fansat e saj momente n
Anna Lika së shpejti drejt altarit (FOTO & VIDEO) Ditën e djeshme Anna Lika ka festuar ditëlindjen e saj nën praninë e miqve dhe familjarëve. Urimet, dhuratat dhe surp
Kjo është vila super luksoze e Ingrit Gjonit (FOTO LAJM) Ingrit Gjoni padyshim që është një nga këngëtaret më të mira të shqipëris. Ajo vazhdon të prodhojë muzikë dhe në nj
Ingrit Gjoni harron qetësinë dhe ndryshon sërish look (FOTO LAJM) Nuk mbahet mend sa herë ka ndryshuar look Ingrit Gjoni. Por kishte ca kohë që këngëtarja kishte rënë në qetësi dhe nu
Ingrit Gjoni: Aspak e zhgënjyer pse fitoi Albëria Pavarësisht se në rrjetet sociale pati pakënaqësi për triumfuesit e “Dance With Me”, një nga pjesëmarreset e edicionit t
Ingriti dhe Paridi, një jetë si në reklama (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni, ka realizuar së fundmi një set mjaft interesant me të birin, Paridin, 2-vjeçar. Fotot
Ja si e ringriti Ranieri Interin Brenda një jave, nga Novara në Moskë, zikaltrit e trajnerit Claudio Ranieri kanë ndryshuar ecuri, pasi ish-trajneri i Ro