999 rezultate për

ingridi

Pa të brendshme në emision, habit Ingridi: Nuk i vesh dot (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që prej vitesh ka sjellë hite në tregun muzikor shqiptar, Ingrit Gjoni ishte e
Shikoni sa është rritur djali i Ingridit (FOTO LAJM) Ingrid Gjoni nuk është vetëm një këngëtare seksi, por edhe një mami e cila ia dedikon kohën e saj djalit. Përpos anë
Çiljeta dhe Ingridi, një darkë për shoqërinë e vjetër Një miqësi që daton më herët dhe që ende mbahet fuqishëm është ajo ndërmjet Çiljetës dhe Ingridit. Pavarësisht se me
Ingridi rikthehet si 10 vite më parë Ingrid Gjoni realizon klipin e saj të ri. E realizuar tashmë si bashkëshorte dhe nënë, Ingrid Gjoni rikthehet fuqishëm k
Ingridi Gjoni bëhet nënë Këngëtarja shqiptare Ingrid Gjoni, për të cilën ju kemi informuar më parë se priste një fëmijë, ka sjellë dje në jetë dj
Sjell këngë të re në muajin e nëntë të shtatzënisë Këngëtarja Ingrid Gjoni ka lansuar ditën e djeshme, këngën e saj më të re, një baladë që titullohet “Harronim të dy”.
Ingridi Gjoni rishfaqet ne publik me te dashurin Ende nuk po e kuptojme nese Ingridi me Gentin jane të ndarë, apo të bashkuar? Kjo është nje dileme që ka shoqëruar gjith
Çiljeta dhe Ingridi shiten për 50 lekë Çiljeta dhe Ingridi tashmë shiten fare lirë. Me sa duket tregtarët e vegjël kanë ditur t
"Big Brother", eliminohet Ingridi Ingridi është ajo që doli mbrëmë nga shtëpia e "Big Brother-it", pas votimit njëjavor