999 rezultate për

informacion

Kush është pacienti që u hodh nga Infektivi, policia jep detajet e para Nje 69 vjeçar me inicialet R.G. është pacienti i cili u vetëhodh nga kati i tretë i spitalit Infektiv në Tiranë paradite
Sulmi në Vienë, Austria kërkon informacion për tre persona nga Maqedonia e Veriut Një ditë pas sulmit terrorist, autoritetet e Austrisë kanë kërkuar nga Maqedonia e Veriut informacion për tre persona.
Koeman: Jemi ekip më i mirë se Juventus, kemi Pjanic që do të na jap informacione Ronald Koeman ka thënë se ka në skuadër ish-mesfushorin e Juventusit, Miralem Pjanic, ku nga ai do të kërkojë më shumë i
Arrestohet ish-shefi i inteligjencës së FSK-së, Salih Mustafa niset drejt Hagës Salih Mustafa, ish-shef i inteligjencës së FSK-së dhe ish-eprori i UÇK-së në zonën Operative të Llapit, i cili e ka drej
Panik në studio, gazetarja humb ndjenjat në transmetimin live (VIDEO) Transmetimet e drejtpërdrejta nuk janë të lehta dhe shpesh incidentet gjatë tyre janë të pashmangshme. Diçka e tillë
Dy prindërit me COVID-19, vajzat: Mjekët këtu duan lekë, po na i vrasin Të dëshpëruara, të pashpresa, dhe të revoltuara, dy motra të cilat kanë ardhur me urgjencë nga Franca, kërkojnë informa
Mbeten në mes të katër rrugëve pa informacion, QSUT: Asnjë familjar tek Infektivi! "QSUNT siguron të afërmit dhe familjarët e pacientëve, si dhe të gjithë qytetarët, se të shtruarit në Spitalin e Sëmundj
Shqiptari zhduket pa gjurmë, policia në Angli vë alarmin për këdo që ka informacion Një i ri shqiptar është zhdukur duke bërë që me urgjencë të nisë hetimi për gjetjen e tij. Mësohet se shqiptari ësht
Rama do ti japë bazën ushtarake të Marinës oligarkëve? Meta: Po verifikoj informacionet Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një takimi ka thënë se në bazën e zonës ushtarake në Sarandë po luhet një
Makina përplas këmbësorin në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital Ka nisur me aksident mengjesi i sotëm në kryeqytet. Aksidenti ka ndodhur ne rrugën e Kavajës, ku nje makine ka perplasur
Trump do takohet personalisht me Vuçiç? Reagon Grenell Emisari i SHBA’së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell ka mohuar raportimet e “The New York Times”, se presidenti
Pëllumb Pipero habit me deklaratën e fundit: Të rinjtë e prekur të punojnë por pa hequr maskën Duke u ndalur te asimptomatikët, Pipero bëri deklaratën befasuese, për të cilën tha se mund të mos gëzojë mbështetjen e
Ekzekutimi i Hekuran Billës për gjakmarrje? Policia zbardh si u kap autori Një javë pas ngjarjes është vënë në pranga autori i dyshuar për ekzekutimin e Hekuran Billës. "Shtetasi V. M. qëndro
Detajet e fundit: U ekzekutua me silenciator, ky është 40-vjeçari që u vra tek Komuna e Parisit Një ngjarje e rëndë ka tronditur Tiranën pak minuta më parë ku sipas informacioneve të para është ekzekutuar një shtetas
Ekstradimi ndaj shtetasve turq Çelik e Simsek, OKB heton qeverinë shqiptare OKB ka marrë përsipër të hetojë qeverinë shqiptare për arrestimet dhe ekstradime të dyshuara të paligjshme ndaj shtetasv
Gabimet qesharake që kanë ndodhur në filmat e njohur (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k
Kina vjedh të dhënat amerikane për vaksinën anti-COVID 19? FBI dhe Departamenti i Sigurisë së Brendshme së SHBA-së kanë akuzuar hakerët kinezë që po përpiqeshin të vidhnin informa
Dy persona humbin jetën në Greqi, sa ka shkuar numri i viktimave Numri i viktimave në Greqi ka shkuar në 123, pasi dy persona kanë ndërruar jetë në orët e fundit. Mediat greke bëjnë
Koronavirusi, ambasada britanike në Kosovë: Mediat të japin informacione të qarta dhe faktike Ambasada e Britanisë së Madhe në Prishtinë ka kërkuar nga mediat të japin informacione të qarta dhe faktike për epidemin
Gabimet qesharake që kanë ndodhur në filmat e njohur (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k