999 rezultate për

indrit

Sindrit Guri ndahet me cermoni nga Kukësi (FOTO LAJM) Sulmuesi i Kukësit, Sindrit Guri luajti ndeshjen e tij të fundit me veri-lindorët, pasi sezonin e ardhshëm do të jetë pj
Zyrtare: Sindrit Guri transferohet tek Ostende në kampionatin belg Sindrit Guri ka arritur një marrëveshje me klubin belg të Ostendes. Është vetë klubi nga Belgjika që lajmëron se sulmues
Panucci: Guri i ka bërë vend vetes në Kombëtare Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci ka qenë rezent sot në "Niko Dova" për t1% parë nga afër talentin, Sin
Aurela Gaçe dhe Sindrit Beljeri bëhen "doktorë" dhe surprizojnë Linditën në spital (VIDEO) Njëherë në çdo 21 ditë Lindita merr mjekimin për sëmundjen që i është rikthyer. Kjo ishte një ditë mëse e zakonshme
Margot Robbie: Prindrit e mi nuk e kuptojnë se aktrimi është profesioni im i vërtetë Aktorja australiane Margot Robbie është bërë pjesë e numrit të ri të revistës “Vogue” së bashku me Nicole Kidman. Për
LAJM I FUNDIT/ Pas Lul Berishës, lirohet një tjetër anëtar i “Bandës së Durrësit” Një tjetër drejtues i bandës së Durrësit ka lënë qelinë. Pas lirimit të Lulzim Berishës, Gjykata e Lartë pranoi sot
Atentati në Shkodër, i plagosuri me 8 plumba sillet me helikopter në Tiranë I forti i Shkodrës, i akuzuar për vrasjen e Indrit Bajrit në vitin 2001 është sjellë me urgjencë sot në Tiranë, pas aten
Kush është i forti që ra pre e një atentati sonte në Shkodër Një atentat ka ndodhur sonte në Shkodër në orët e vona. I plagosur rëndë ka mbetur Ilmir Hajdari 42-vjeç, i njohur si Mi
Dënohet me burg bashkëshortja e Indrit Fortuzit Gjykata e Tiranës dënoi bashkëshorten e ish-futbollistit të Tiranës dhe kombëtares Indrit Fortuzi për mashtrim. Ajo u dë
Puthja pasionante me Gixharin, ja si e komenton Indrit Çobani Puthja pasionante e Indrit Çobanit me Olta Gixharin, si Andrej me Natashën, në shfaqjen “Tri Motrat”, në Teatrin Kombëta
Arratiset "Zogu" i bardhebluve Besohet se vendimi për të lënë vendin ka ardhur pasi gruas së tij, Junida Fortuzit i është bërë një kallëzim nga një 20
Policia arreston motër e vëlla që vranë 58-vjeçarin për disa gështenja Lidhur me ngjarjen e rëndë ndodhur një ditë më parë ku motër e vëlla vranë 58 vjeçarin për disa gështenja, policia rapor
Kapet shqiptari në Itali me 20 kg kokainë Policia italiane ka vënë në pranga një shtetas shqiptar, i cili posedonte lëndë narkotike dhe armë zjarri. Shqiptari ësh
Arrestohet 26 vjeçari i cili plagosi me thikë Florenc Hoxhën Policia e Tiranës ka vënë në pranga autorin që plagosi me thikë Florenc Hoxhën në nëntor të vitit të kaluar. Indrit Deli
"Superpunëtori" del shqiptar, ai quhet Indrit Mema (VIDEO) Disa ditë më parë, publikuam një lajm për superpunëtorin në Itali, i cili me shkathtësinë e tij arrinë të bëjë vijat nda
28 vjeçari kapet në Tiranë për një vrasje të kryer në Shkodër Lidhur me një vrasje e cila ka ndodhur në datën 5 nëntor në Shkodër, policia ka arritur që sot të verë në pranga një të
Një person në kërkim lidhur me ekzekutimin e të riut në Shkodër Lidhur me ekzekutimin e 26 vjeçarit në Shkodër mbrëmjen e djeshme, policia ka identifikuar një person i cili mund të jet
Shkëmbim zjarri mes të rinjsh në Durrës, arrestohet autori Përplasje me armë zjarri është shënuar pak minuta më parë në qytetin e Durrësit duke përhapur panik tek banorët e këtij
Vendimi i gjykatës, 4 dënime të përjetshme për "Bandën e Durrësit" Katër nga pjesëtarët e kryesorë të "Bandës së Durrësit" janë dënuar me burgim të përjetshëm nga Gjykata e Krimëve të Rën
Arrest me burg për Indrit Tresën Indrit Tresa, personi i cili akuzohet për vrasjen e 49-vjeçarit Abdurrah Vrapi disa ditë më parë në kryeqytet, ka marrë