999 rezultate për

indiane

Merr fund historia e dashurisë së Ilda Kronit me aktorin e pasur të serialeve indiane (FOTO LAJM) Aktori indian mjaft i pasur, Ashish Kapoor, është shumë i njohur në Shqipëri jo vetëm për rolin e tij në serialin “Saras
Çfarë e lidh "Sadnën" me Taynan? Aktorja indiane bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Aktorja indiane Sara Khan është shumë e njohur në vendin tonë me rolin e “Sadnës” në serialin “Bidaai” i cili dikur theu
60 mijë dollar për tu dukur si Kim Kardashian, modelja indiane po korr suksesin (FOTO LAJM) Një modele Instagrami, e njohur edhe si sozia indiane e Kim Kardashian ka zbuluar se ka shpenzuar thuajse 60 mijë dollar
Infektohet me koronavirusi ylli i filmave indianë bashkë me vajzën 8 vjeçare Aktorja ikonike e Bollywood Aishëarya Rai Bachchan dhe vajza e saj, Aaradhya, rezultuan pozitive me koronavirus pas lajm
I apasionuar me hip hopin, Marcelo imazh i dy stilisteve indiane Ylli brazilian i Realit të Madridit, Marcelo u shndërrua në imazhin e dy stilisteve indiane që dizenjuan një xhaketë pos
60 mijë dollar për tu dukur si Kim Kardashian, modelja indiane po korr suksesin (FOTO LAJM) Një modele Instagrami, e njohur edhe si sozia indiane e Kim Kardashian ka zbuluar se ka shpenzuar thuajse 60 mijë dollar
Mbi 20 ushtarë të vrarë, çfarë ndodhi mes Kinës dhe Indisë (FOTO LAJM) Së paku 20 ushtarë indianë u vranë në një përplasje me forcat kineze në Ladakh të Kashmir, thonë zyrtarët në Indi. Autor
7 gjëra që duhen mbajtur gjithmonë sekret, sipas mësimeve të filozofisë indiane 7 gjërat për të mbajtur sekret, sipas filozofisë indiane, ndihmojnë jo për të fshehur, por për të mbrojtur privatësinë t
Gruaja indiane thyen rekord për numrin e gishtërinjve (FOTO LAJM) Një grua në Indi me 31 gishtërinj është vendosur të hyjë në librin Guinness Records World – por ajo thotë që fqinjët e s
Në shtëpinë e gjarpërinjve, gruaja gjendet e pajetë me pitonin rreth qafës Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në shtetin e Indianës. Një grua është gjendur e pajetë në shtetin e indianës me
Gruaja indiane shtang mjekët: Lind fëmijë në moshën 75-vjeçare Një histori e habitshme vjen nga India ku një grua 75-vjeçare ka lindur një vajzë e cila peshonte vetëm 600 gram. Gru
Ndërron jetë politikania e njohur (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë në moshën 67 vjeçare politikanja veterane indiane Sushma Swaraj. Ajo ndërroi jetë në New Delhi pas një
Befasohen mjekët, nxjerrin mbi 53 karat stoli e monedha ari nga stomaku i një gruaje indiane (FOTO LAJM) Mjekët mbetën të habitur pas heqjes së më shumë se 53 karat stoli dhe monedha nga stomaku i një gruaje indiane. Runi
Fifi publikon këngën me titull "Indiane" (VIDEO) Filloreta Raçi e njohur si Fifi së fundi ka bërë bujë në skenën muzikore me hitin e saj të ri. Pas suksesit me projektin
Pas zdukjes ISIS ende vazhdon me propogandën Shteti Islamik ka deklaruar për herë të parë se e ka themeluar një provincë në Indi, pas përleshjeve mes militantëve dhe
Kush janë maoistët që vranë 16 ushtarë indianë Zyrtarët indianë kanë njoftuar se shpërthimi i një bombe në një automjet që po bartte anëtarë të forcave paramilitare të
India në gatishmëri përballë Pakistanit India qëndron në gjëndje gatishmërie përballë Pakistanit në krizën që kundërvë dy fuqitë bërthamore në rajonin e Kashmir
Situatë lufte mes Indisë dhe Pakistanit India ka nisur sulme ajrore kundër militantëve të vendosur në zonën e Kashmirit, në territor pakistanez, pas një ngjarje
Lopa pjell një viç të sëmurë, indianët mendojnë se është Zot dhe i luten (FOTO LAJM) Një viç i porsalindur me vetëm një sy është adhuruar si një perëndi në Indinë lindore. Viçi i vogël, pamja e së cilës
Vite më e madhe se partneri, aktorja e njohur shfaqet si yll para dasmës Aktorja indiane Priyanka Chopra dhe këngëtari Nick Jonas po përgatiten për dasmën dhe aktorja ka përgatitur një festë pa