999 rezultate për

india

Pamje të frikshme, dy avionë përplasen në ajër (VIDEO) Ky është momenti kur dy avionë të Forcave Ajrore të Indisë (INF), të njohur si Surya Kiran (Rrezet e Diellit), u rrëzuan
Çfarë nuk ndodh, ky indian kapet duke torturuar miun (VIDEO) Një video e pabesueshme shfaq një mi të lidhur për një shishe të plastikës, duke u rrahur me një shkop derisa të urinojë
Leopardi zbarkon në qytetin indian dhe gjuan njerëzit (VIDEO) Një leopard ka shkaktuar panik në qytetin indian Jalandhar pasi u end rreth e rrotull për disa orë duke sulmuar banorët,
Ka 1.2 milion punonjës, kjo kompani kërkon edhe 230 mijë të tjerë Një nga punëdhënësit më të mëdhenj në botë tashmë po kërkon që të punësojë edhe më shumë perona. “Indian Railways (He
Lopa pjell një viç të sëmurë, indianët mendojnë se është Zot dhe i luten (FOTO LAJM) Një viç i porsalindur me vetëm një sy është adhuruar si një perëndi në Indinë lindore. Viçi i vogël, pamja e së cilës
Makabër! Greku dhe indiani përdhunojnë fëmijën shqiptar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku raportohet se një 14-vjeçar shqiptar është marrë peng dhe më pas është përdhu
Beyonce i shërben me këngë indianit të krimbur me para Beyoncé, Arianna Huffington dhe Hillary Clinton mbërritën në shtetin indian të Rajasthan për të festuar dasmën e vajzës
Zbulohet lidhja e Damian Gjiknurit me mashtruesin indian? (FOTO & VIDEO) Një ngjarje e cuditshme është bërë pjesë krejt papritur e jetës publike të Ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë, D
Kryeministri indian përfiton nga shtimi i popullsisë, del i pari në Instagram Udhëheqësi më i ndjekur botëror në Instagram është kryeministri indian Narendra Modi, me 14.8 milionë ndjekës. Pas ti
Indiani u ndal në rrugë të luajë me gjarprin por bëri gabimin e jetës (VIDEO) Një lojë me gjarprin kobra ka i ka kushtuar me jetë një të riu në Indi. Ch Jagadish, 24-vjeç, po qëndronte me 50-vjeç
Vite më e madhe se partneri, aktorja e njohur shfaqet si yll para dasmës Aktorja indiane Priyanka Chopra dhe këngëtari Nick Jonas po përgatiten për dasmën dhe aktorja ka përgatitur një festë pa
Besojnë se janë Zot, indianët shtrihen në tokë që t'i shkelin lopët (VIDEO) Ky padyshim është rituali fetar më i çuditshëm që keni parë ndonjëherë. Ky është momenti kur disa banorë të një fshat
Miqësorja e 2.8 miliardë njerëzve Kina dhe India do të luajnë sot miqësoren historike mes dy vendeve në stadiumin Suzhou në kuadër të përgatitjeve për Kup
Ky indian është tërësisht i çmendur (VIDEO) Një video e pabesueshme tregon momentin kur një kapës i gjarpërinjve në Indi lëshon rreth 200 gjarpërinj në natyrë. Bur
Kapen 121 emigrantë në Maqedoni Policia e Maqedonisë ka penguar hyrjen e paligjshme në Maqedoni nga Serbia të 121 emigrantëve tek pika kufitare në pjesë
A do guxonit edhe ju si ky indian t'i preknit gjarpërinjtë? (VIDEO) Një video e pabesueshme tregon momentin kur një kapës i gjarpërinjve në Indi lëshon rreth 200 gjarpërinj në natyrë. Bur
E kush e dinte që India e "prapambetur" thyente këtë rekord! Megjithëse reklamat në mediat lokale kundër lëvizjeve feministe janë të shumta, kur vjen puna tek pilotimi, India rendit
Këto vende nuk pushtohen dot kurrë, i fundit është edhe më interesant Rusia, Shtetet e Bashkuara, Kina, India dhe Afganistani, janë listuar nga një portal amerikan i specializuar në çështje
Adoleshenti i tremb të gjithë, zgjohet rrugës për në funeral Një adoleshent nga India tronditi prindërit dhe të afërmit e tij kur u zgjua nga vdekja gjatë funeralit të tij. Kumar
Hamiltonit “pole position” në Spa, përfiton nga shiu Piloti i Mercedesit, LeWis Hamilton ka fituar një tjetër “pole position” në pistën e lagur të Spa Francorchamps, duke lë