999 rezultate për

indeksonline

ZYRTARE/ Mauricio Pochettino trajneri i ri i PSG-së Tashmë është zyrtare, skuadra e Parisit ka firmosur me trajnerin, Pochettino. Pas shkakrimit të tuchel ditë më parë,
Policia jep detaje: 23 vjeçari u godit me çekan, i dyshuari Iku nga vendi i ngjarjes Agron Borovci, zëdhënës i Policisë në Prishtinë, për IndeksOnline ka thënë se 23 vjeçari është sulmuar me çekan dhe i dy
Tirana kërkon portier në Kosovë, reagon zyrtari i klubit Drejtori sportiv i Prishtinës Granit Begolli pranon se Tirana ka shfaqur interes rreth portierit të skuadrës Visar Bekaj
Ngjarje e rëndë në Vushtrri: 2 vellëzer vdesin brenda ditës, dyshohet se u helmuan me alkool Kosova ditëve të fundit është tronditur nga ngjarje të rënda. E një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytet
PRISHTINË/ 20 vjeçarja hidhet nga kati i 4-të, vdes nga plagët në spital Sot rreth orës 18:00 në rrugën “Xheladin Hana” në lagjën Bregu i Diellit në Prishtinë një person ka tentuar të kryej vet
Motoçiklistët shpëtojnë nga vdekja, pasi ndiqen nga një tigër (VIDEO) Disa motoçiklist duket se kanë qenë me fat, pasi që ata janë ndjekur nga një tigër. Kjo gjë e pazakontë ka ndodhur në
Ministri Shala sulmon fizikisht gazetarin (FOTO LAJM) Endrit Shala, ministër i Tregtisë dhe Industrisë, ka sulmuar fizikisht gazetarin e Indeksonline, Ensar Ramadani. Gjer
Këto janë kushtet e Albin Kurtit për postin e presidentit dhe kryeparlamentarit Gjatë ditës së sotshme, kryetari i LVV-së, Albin Kurti pati takim me liderin e LDK-së, Isa Mustafa. Edhe pse ishte pa
Ndizen prozhektorët e "Doosan Arena", gati për të përjetuar historinë (VIDEO) Sonte e gjithë Kosova ka sytë ka stadiumi "Doosan Arena", ku kombëtarja jonë sonte do ta luaj ndeshjen historike. Në
Pamje nga përleshja në Kosovë (VIDEO) Në pikë të ditës, 7 persona i kanë qëruar hesapet në mes vete në një vend publik. Ata janë rrahur në mes vete në Pris
Martohet çifti në spital, pasi dhëndrri pati një operacion në tru Xhesika Dans, 30- vjeçare dhe Timothy Bety 25- vjeçar u nxituan për në dhomën e urgjencës për shkak të një abscesi që pa
Autobusë nga Serbia sjellin votues në veri Qytetarët serb duket se janë të mobilizuar shumë në këtë ditë të zgjedhjeve. Përveç që po dalin shumë për të votuar,
PEJË/ Si ra pre e grabitjes një Fast Food (VIDEO) Vjedhja e dyqaneve dhe bizneseve vazhdon të jetë një dukuri shqetësuese në vendin tonë, deri sa rastet e tilla janë teje
Babë e bijë kundërshtarë në zgjedhje? Biznesmeni i njohur kosovar, Ramiz Kelmendi do të jetë përsëri pjesë e këtyre zgjedhje. Ai ka treguar se do të kandidojë
Vazhdojnë zjarret në Shëngjin, frikësohen pushuesit (VIDEO) Një zjarr i madh ka përfshirë malet e Shëngjinit. Në disa fotografi të dërguara në redaksinë e Indeksonline shihet zj
Dybala drejt Parisit Transferimi i Paulo Dybalas në Manchester United tashmë ka dështuar. Megjithatë sulmuesi argjentinas duket se nuk do
PEJË/ Shpërthen bomba në një klab nate Një bomb ka shpërthyer dje në Pejë, afër klubit të natës Tranzit Club. Këtë e konfirmoi vetë klubi për indeksonline,
Ndryshime në emisionin më të njohur të mëngjesit, kush zëvënëson Dajana Shabanin dhe Besin (FOTO LAJM) Prej kohësh, po përflitet për lëvizjet e reja televizve në radiotelevizionin Ora News. Pak javë më parë, Indeksonline
Rrufeja godet për vdekje 35-vjeçaren në Deçan Rrufeja ka goditur për vdekje një femër sot në Bjeshkët e Deçanit. Ngjarja ka ndodhur konkretisht në Bjeshkët e Carra
ZYRTARE/ Milani prezanton blerjen e bujshme (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme, kamerat e "SkySport" kanë kapur mbrojtësin e Real Madrid, Theo Hernandez në Milan duke shkuar për