999 rezultate për

ince

Protestat për klimën, arrestohet princesha belge Protesta për klimën ka bërë që shumë personazhe publike të arrestohen. Midis tyre është edhe Princesha belge Esmerald
Si princeshat e përrallave, Angelina Jolie shkëlqen në premierën e filmit të ri (FOTO LAJM) Aktorja shumë e dashur për publikun, Angelina Jolie, është parë së fundmi në Londër në premierën e filmit të saj më të r
Prapaskenat: Richard Gere dhe Sylvester Stallone gati sa nuk u rrahën për princeshë Dianën Princesha Diana, sipas mikut të saj Elton John, kishte shumë ndikim mbi meshkujt. Në librin e tij të kujtimeve, që do
4000 vjeçare dhe shumë e rrallë, zbulohet fytyra e një princeshe në Egjipt Arkeologët kanë arritur të bëjnë bashkë pjesët e fytyrës së një pinceshe egjiptiane që ka jetuar rreth 4000 vjet më parë
La gruan dhe fëmijën për Princeshën? Çfarë sekreti i errët fshihet pas fejesës mbretërore Nëse mendoni se martesa e ardhshme mes Princeshës Beatrice dhe milionerin italian Edoardo Mapelli Mozzi, gaboheni.
Tërmeti 5.8 ballë godet Pakistanin, 8 viktima dhe mbi 100 të plagosur Një tërmet me magnitudë prej 5.8 dhe me një thellësi prej 10 kilometrash, goditi sot Pakistanin, duke u marrë jetën të p
"Shpërthen" 'Parc des Princes', PSG shënon golin e dytë (VIDEO) Edhe pse mungesat janë të shumta, kjo nuk po ndjehet të vendasit e PSG që kanë arritur të shënojnë edhe golin e dytë për
Evi Reçi tregon punën që bënte e ëma në Greqi: “Të gjithë habiteshin”! (FOTO LAJM) Ndonëse ka lindur në Durrës, Evi Reçi ka jetuar më shumë jashtë Shqipërisë, në fillim në Greqi dhe më pas në Itali. A
Neymar le pas vërshëllimat e tifozëve, argëtohet në ritmet e muzikës (VIDEO) Është tip që e shijon jetën, dhe do të vazhdojë ta bëjë pa marrë parasysh se çfarë ndodh. Pak ditë pas vërshëllimeve
Me fustan princeshash, kërcimi i Jonidës dhe Besnikut nuk duhet humbur (VIDEO) Pas ceremonisë së martesës që u mbajt buzë detit, në prani të miqve dhe familjarëve, Jonida Vokshi dhe Besnik Kraja viju
Kevin-Prince Boateng: Vëllait tim i sygjerova Juventusin Kevin-Prince Boateng ka zbuluar se ai këshilloi vëllanë dhe mbrojtësin e Bayern Munich, Jerome Boateng, të bashkohej me
Ndeshje miqësore mes yjesh dhe legjendash të futbollit anglez (FOTO LAJM) Gary Neville, Ryan Giggs dhe Ashley Cole janë disa prej emrat e legjendave që morën pjesë në ndeshjen miqësore në nderim
Një dorë druri, çfarë fshihet pas përshëndetjes të mbretëreshës Elizabeth (FOTO LAJM) Simboli i përshëndetjes me dorë e shoqëron mbretëreshën Elizabeth II prej dekadash, por nëse monarkes britanike 92-vjeça
UEFA nuk lincencon stadiumin me kullë, ku do të zhvillohet ndeshja me Islandën Duhet të presim edhe disa javë apo muaj për të parë një ndeshje në "Arena Kombëtare", i cili quhet ndryshe edhe si stadi
“Princesha” saudite grabit miliona euro bizhuteri në Paris Një grua ka vjedhur 1,6 milioni euro bizhuteri në një argjendari luksi në Paris, pasi i kishte zëvendësuar me çokollata
I riu nga Maqedonia humb jetën në Maltë Një 28 vjeçar nga Maqedonia e Veriut që po punonte në Maltë dje ka humbur jetën. Sipas njoftimeve të mediave lokale,
Mori 31 milion paund dhe u arratis nga sheiku, princesha kërkon kujdestarinë e fëmijëve Historia e tyre u bë bujë në të gjitha mediat ndërkombëtare. Pasi i dha fund martesës 15-vjecare me sheikun Mohammed, u
Përleshje me shufra hekuri dhe armë mes bandave, shqiptarët trondisin provincën italiane Një përleshje me armë ndodhi mes një grupi shqiptarësh dhe disa italianëve mbrëmjen e së hënës. Mediat italiane shkruajn
U vra për hakmarrje, jeta luksoze e Festim Latos, flasim "viktimat": Si na zhvati 7 mln € Për vrasjen e Festim Latos, presidentit të vetëshpallur të Çamërisë kanë dalë detaje të reja. Media holandeze “De Teleg
Si duken Princeshat e Disney me flokë të shkurtra (FOTO LAJM) Një prerje e re e flokëve mund ta bëjë një person të ndihet krejtësisht i ndryshëm nga jashtë, edhe nëse është vetëm një