999 rezultate për

immobile

Lippi: E kam mbyllur me trajningun, Immobile garanci për Italinë "Përfundimisht e kam mbyllur punën time si trajner. Me kaq mjafton. Ndoshta mund të isha i dobishëm në role të tjera, le
Mposhti ish-ekipin e tij, Immobile: Ndryshim mentaliteti sonte, atje dështova për fajin e tyre Lazio mundi Borussia Dortmund 3-1 dhe fitoi 3 pikët e para në Ligën e Kampionëve. Protagonist absolut është Ciro Immo
Muriqi - Immobile pritet të luajnë së bashku në takimin ndaj Dortmundit Vedat Muriqi ende është në pritje për të luajtur te Lazio nën urdhërat e tajnerit Simone Inzaghi. Ylli i Kosovës Veda
Immobile merr karton të kuq, aktrimi i Vidal lë për të dëshiruar (VIDEO) Interi u ndal në barazim 1-1 përballë Lazios në një sfidë të tensionuar në “Olimpico” të Romës. Ndërsa rezultati ish
Immobile bën "celibrimin" me Lazion, rinovon për 5 sezone Pas dy sezonesh të vështira të kaluara mes Gjermanisë, Spanjës dhe Torinos, Ciro Immobile u transferua te Lazio në verën
E ardhmja në dyshim? Immobile: Kam ndërmend të lidhem përgjithmonë me Lazion Sezoni që sapo mbaroi ishte ai i shenjtërimit të vërtetë për Ciro Immobilen, i cili festoi një arritje historike të dyfi
Në super formë, bashkëshortja e Immobiles për futbollistin: Bomberi im (FOTO LAJM) Sulmuesi i Lacios, Ciro Immobile u shpall golashënuesi më i mirë i Serisë A dhe i Europës. Immobile e mbylli sezonin
Lë pas Ronaldon dhe Lewandowskin, Immobile fiton "Këpucën e Artë" Ciro Immobile është fituesi i Këpucës së Artë për edicionin 2019/20. Immobile ka shënuar 36 gola me fanellën e Lazio,
Immobile sot ka shansin të shkruaj historinë Është një shans i madh që "Këpuca e artë" të kthehet në Serinë A. Dhe këtë mund ta bëjë sot në mbrëmje, Ciro Immobile
Immobile parakalon Lewandowskin, "Këpuca e Artë" drejt italianit Sulmuesi italian ka arritur të shënojë një gol në fitoren 2:0 të Lazios kundër Brescias, ndeshje kjo e vlefshme për javë
Immobile barazon Lewandowskin, kalon dhe Ronaldon 34 gola në Serie A, Ciro Immobile është në super formë. Sulmuesi italian ka realizuar het-trik në fitoren 5-1 të Lazi
Juventus – Lazio, shikoni çfarë bëri pas ndeshjes Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldo dhe Ciro Immobile, të dy me nga 30 gola gjatë këtij sezoni në Serie A. Cristiano Ronaldo shënoi dy
I fyen familjen, Immobile shpërthen ndaj tifozëve të Lazios Ditën e djeshme skuadra e Lazios pësoi humbjen e tretë radhazi kampionat. Djemtë e Simone Inzaghit u mundën me rezultati
"Gjymtohet" Lazio, pas Immobile dhe Caicedo dëmtohet edhe Correa Shkëputja e Juventus nga Lazio sikur nuk ka mjaftuar për romakët, të cilët së fundmi kanë marrë një tjetër lajm të hidhu
Fitore me kosto për Lazion ndaj Torinos, humb dyshen Immobile-Caicedo ndaj Milanit Fitorja me përmbysje ndaj Torinos ishte e rëndësishme për Lazion për të mbajtur hapin e Juventusit, në mënyrë që të shpr
Lazio fiton me përmbysje ndaj Fiorentinës (VIDEO) Skuadra e vogël e kryeqytetit, Lazio, ka shënuar një fitore speciale kundër Fiorentinës, me përmbysje, me rezultatin 2:1
Edhe Ciro Immobile bie në "radarët" e sheikëve të Newcastle Arabët e Newcastle United shënjestrojnë Ciro Immobilen si goditjen e madhe për sulmin. Kryegolashënuesi i Serie A pëlqeh
Man.United vihet pas sulmuesit më të mirë në Serie A Pas Liverpulit dhe Napolit, tani edhe Manchester United është futur në garë për sulmuesin e Lazios, Ciro Immobile. Si
Lewandowski parakalon Immobilen në garën për "Këpucën e Artë" Me rifillimin e kampionateve kthehet e ethshme edhe gara për fitimin e "Këpucës së Artë" për sezonin 2019-2020. Nëse par
Premtimi i madh Jessica për Immobilen nëse Lazio fiton kampionatin: Do të dhuroj një tjetër fëmijë (FOTO LAJM) Jessica Malena, gruaja e Ciro Immobiles në lidhje direkte në Instagram me faqen "Che fatica la vita da bomber" i ka bërë